Sari la conținut

Vreau Si Eu Pareri De La Cunoscatori


SlipComunistu
 Share

Postări Recomandate

Respect :what: pentru motorul asta...daca o sa ai grija de el o sa aiba shi el grija de tine!

E mai greu pana ii cunosti bubele.

E modificat destul de dragutz daca arata la fel de bine shi motorul...adika daca are facute imbunatatirile care trebuie e si mai bine ma refer la aprindere electronica si pompa de ulei pusa la punct(ca tare se mai infierbanta la mersul prin oras cand e pompa standart). si altele.

Have fun!!! :what:

 

P.S. Daca nu e mare secret sa ne spui si cat ai dat... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am fost interesat de ea, dar parca avea niste probleme la cardan, in rest o achizitie buna felicitari :what:

Pai am vrut sa o iau eu,....am tot incercat....puii mei daca omul era interesat sa-l dea imi zicea :hug: e bun la 12 mil:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am vrut sa o iau eu,....am tot incercat....puii mei daca omul era interesat sa-l dea imi zicea :hug: e bun la 12 mil:ok:

 

din cate am inteles s-a vandut

in alta ordine de idei motorul afost al meu

cadrul este taiat-destul de bine-roata pe spate 200/14-de masina-deci posibile pb la rar

motorul motocicletei este bri-are pistoane de bmw-origianle-au si stanta pe ele

instalatia electrica-nou nouta

bod de ij -5 cu toate functiile legate

sonda de ulei de dacie-functionala

contact de dacie

saua hand made-pe un fel de plastic-in proiectulde modificare trebuia lsat locul pasagerului mai jos-trebuie doar taiate barele de sustinere de pe cadru(sa nu mai fie asa cu coada pe sus :what: )

telescoapele fata sunt lungite-sistemul este reversibil

frana pe spate este actionata pe cablu-ca la jawa parca

eu l-am vandut acum trei ani -unui domn care a facut cu el maxim 100 km si acum l-a scos de vanzare ca este foarte greu ptr el-si-a luat un hyosung de 250 parca-este un om de afaceri-si ii trebui ceva de miscat lejer in bucuresti

probleme la cardan din cate stiu eu nu avea-avea in schimb inca o cruce cardanica-ptr ca am lungit bascula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da niste poze mai mari nu ai gasit?

 

imi place de cel care a postat primul raspuns ... in primul lui post pe forum lauda noua ta achizitie... :hug:

 

ba, acuma ai cumparat-o vezi tu ce si cum..

 

la cati mai multi km!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am inteles s-a vandut

in alta ordine de idei motorul afost al meu

cadrul este taiat-destul de bine-roata pe spate 200/14-de masina-deci posibile pb la rar

motorul motocicletei este bri-are pistoane de bmw-origianle-au si stanta pe ele

instalatia electrica-nou nouta

bod de ij -5 cu toate functiile legate

sonda de ulei de dacie-functionala

contact de dacie

saua hand made-pe un fel de plastic-in proiectulde modificare trebuia lsat locul pasagerului mai jos-trebuie doar taiate barele de sustinere de pe cadru(sa nu mai fie asa cu coada pe sus :hug: )

telescoapele fata sunt lungite-sistemul este reversibil

frana pe spate este actionata pe cablu-ca la jawa parca

eu l-am vandut acum trei ani -unui domn care a facut cu el maxim 100 km si acum l-a scos de vanzare ca este foarte greu ptr el-si-a luat un hyosung de 250 parca-este un om de afaceri-si ii trebui ceva de miscat lejer in bucuresti

probleme la cardan din cate stiu eu nu avea-avea in schimb inca o cruce cardanica-ptr ca am lungit bascula

 

 

Mersi omule, mie imi place asa cum e si cum merge, mai tre retusata putin da deocamdata pana in toamna o las asa, la toamna o sa o fac mai frumoasa, multam la toti, motoru l-am luat cu 450 EURO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...