Sari la conținut

Plimbarea De Seara


Fludor
 Share

Postări Recomandate

Poate deja exista stabilita o plimbare de seara, eu sincer ies de la munca la 20 si am un chef sa ma plimb cel putin 1 h asa ca am venit cu ideea sa vad cine mai poate sau cine vrea. Asadar de luni pana vineri dupa ora 20, plimbarea de seara prin Bucuresti, relaxant si de vara. :nono:

Astept propuneri, de preferabil mers usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate deja exista stabilita o plimbare de seara, eu sincer ies de la munca la 20 si am un chef sa ma plimb cel putin 1 h asa ca am venit cu ideea sa vad cine mai poate sau cine vrea. Asadar de luni pana vineri dupa ora 20, plimbarea de seara prin Bucuresti, relaxant si de vara. :nono:

Astept propuneri, de preferabil mers usor.

 

Ar fi interesant. Sunt interesat. Dar am numai scuter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil la arc si de acolo stabilim pe unde mergem, vedem cine se strange pana diseara si daca e stabilim pe la ora 18 daca iesim

 

Diseara deja ? Eu am depus ieri cerere pentru numere la udriste. Deci eu mai trebuie sa astept cateva zile pana am numere. Sper vineri am. (Sper, dar nu sa stie, lol)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pt diseara nu se anunta nimic??? eu oricum ma duc la arc sa cunosc lumea, nu am apucat sa ajung la arc pana acum...sper sa fiu bine primit

 

ies si eu dar sunt cam foarte incepator ;) :lol: :lol:

 

ma luatzi? :nono:

 

sunt atat de incepator incat nici nu stiu unde la arc va intalnitzi :smoke:

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa refuzam, mergem incet, nu se alearga. la intrarea in parc de la arcul de triumf la ora 20:30, am un yamaha xj diversion 600 verde, se vedede la avatar

 

0721.758.769 - Tudor in cazul in care nu ma nimeriti...

Editat de Fludor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa refuzam, mergem incet, nu se alearga. la intrarea in parc de la arcul de triumf la ora 20:30, am un yamaha xj diversion 600 verde, se vedede la avatar

 

0721.758.769 - Tudor in cazul in care nu ma nimeriti...

 

hai ca ma bag si eu la o plimbare :nono:

 

te sun pana in 7 : 30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate deja exista stabilita o plimbare de seara, eu sincer ies de la munca la 20 si am un chef sa ma plimb cel putin 1 h asa ca am venit cu ideea sa vad cine mai poate sau cine vrea. Asadar de luni pana vineri dupa ora 20, plimbarea de seara prin Bucuresti, relaxant si de vara. :duel:

Astept propuneri, de preferabil mers usor.

 

 

 

sunt now ... destul de incepator ... asa ca daca ma primiti si pe mine vin si eu sa ma plimb !

 

Astept un raspuns .... si sa stiu cand ne plimbam ... sau e in fiecare zi acelasi lucru !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...