Sari la conținut

1-3 Iun Intalnire Internationala La Oradea (baile 1mai)


sorinmotox
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pt cei cu buget mai redus exista si varianta cort?

daca da unde?

cat costa intrarea la DEZMAT?

:cheers:

mai exista variata cortului la strandul cu valuri e ultimul strand din statiunea 1 mai cazarea de persona e de 70 mii pe noapte iar pt masina(motor)20 mii .sunt pusi stalpi de tensiune puteti sa veniti cu prelungitoare ca veti avea curent de bani de campare.sunt alimentare acolo nu e nici un stres pt cei fara bani si in plus cine se cazeaza la strandul cu valuri nu plateste intrarea pt ca s a cazat cu cortul.va fi cea mai faina intrunire asa presimt multe multe costume de baie si motoare fix cele place baietiilor.

 

:lol: distractie multa dar un pret de intrare domnilor organizatori :cheers: ar fi bine de stiut

ca de venit vrem sa venim dar cu bani stam cam prost :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai exista variata cortului la strandul cu valuri e ultimul strand din statiunea 1 mai cazarea de persona e de 70 mii pe noapte iar pt masina(motor)20 mii .sunt pusi stalpi de tensiune puteti sa veniti cu prelungitoare ca veti avea curent de bani de campare.sunt alimentare acolo nu e nici un stres pt cei fara bani si in plus cine se cazeaza la strandul cu valuri nu plateste intrarea pt ca s a cazat cu cortul.va fi cea mai faina intrunire asa presimt multe multe costume de baie si motoare fix cele place baietiilor.

 

:lol: distractie multa dar un pret de intrare domnilor organizatori :cheers: ar fi bine de stiut

ca de venit vrem sa venim dar cu bani stam cam prost :cheers:

 

Vor fi 600 - 800 locuri pe scaune pt servit masa, baut bere si altele, la 5-6 puncte de vanzare. Pretul unui bilet de intrare este de 30 Ron. :cheers:

Editat de sorinmotox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta a fi foarte incarcat programul de surprize placute. Sa speram ca vremea o sa tina cu noi. Ioana se pare ca mergem numai noi din Bucuresti? Cu putin noroc poate merge si sotul meu cu prietenul lui cel mai bun STAPANUL. Daca vor reusi sa vina, vor pleca vineri mai pe la pranz dupa ce isi termina treburile...daca nu...treaba lor. Noi ne vedem de drum de dimineata. Oricum vorbim la telefon si poate daca vremea este cu soare ne vedem la Arc miercuri pe la 18.30. Am vrut sa venim si saptamana trecuta dar ne-am intors din drum din cauza ploii. Abia astept sa plecam. :cheers:

 

P.s.uite-o si pe printesa :cheers:

 

Intr-adevar este o PRINTESA, dar ......nu prea seamana cu tatal ei........e prea frumoasa.

Sa aiba o viata plina de fericire.

Astept mai multe detalii ....la Oradea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar este o PRINTESA, dar ......nu prea seamana cu tatal ei........e prea frumoasa.

Sa aiba o viata plina de fericire.

Astept mai multe detalii ....la Oradea

 

Deci veniti si voi - tu si cu tatal printesei? La 7:30 plecarea vineri, sunt la birou si numar zilele pana atunci!!! :cheers: :cheers:

 

Azi ma duc sa imi iau costum de ploaie! Plus o geaca de vara - pentru varianta ailalta de temperaturi! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci veniti si voi - tu si cu tatal printesei? La 7:30 plecarea vineri, sunt la birou si numar zilele pana atunci!!! :cheers: :cheers:

 

Azi ma duc sa imi iau costum de ploaie! Plus o geaca de vara - pentru varianta ailalta de temperaturi! :cheers:

 

Da, vin si eu cu Adi, dar vom pleca pe la 12.00.Ne vedem seara.

Spor la cumparaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este posibil sa vin si eu cu (Bubu)Caty. Ma incanta tare ideia de a face 1200 km, de a asculta muzica buna, de a vizita o pestera si de a ma balacii noaptea(daca este permis???) :cheers: Avem o singura problema....sper sa facem rost de ceva bani!!! :cheers:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este posibil sa vin si eu cu (Bubu)Caty. Ma incanta tare ideia de a face 1200 km, de a asculta muzica buna, de a vizita o pestera si de a ma balacii noaptea(daca este permis???) :cheers: Avem o singura problema....sper sa facem rost de ceva bani!!! :cheers:

 

Salut, asteptam un semn de la tine daca mergeti cu fetele dimineata sau cu noi la pranz

Numai de bine

Razvan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ajungem si noi dar doar sambata. Astfel as vrea sa va intreb unde ar trebui sa ajungem in Oradea sambata la 11,30?

Daca ne intrebi pe noi pe organizatori raspunsul este:urmaresti iesirea din Oradea spre Deva si la iesirea din primul sat (Sanmartin) faci stanga spre Baile 1Mai si mergi pana la capatul asfaltului, acolo dai de noi.Intrebi de strandul cu valuri. Asfalt uscat !

Editat de sorinmotox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, asteptam un semn de la tine daca mergeti cu fetele dimineata sau cu noi la pranz

Numai de bine

Razvan

 

Vom pleca dimineata cu fetele, prefer sa merg relaxat, mai ales ca, o sa am pasager si mult bagaj. Oricum am o banuiala..... sigur ne ajungeti pe drum.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom pleca dimineata cu fetele, prefer sa merg relaxat, mai ales ca, o sa am pasager si mult bagaj. Oricum am o banuiala..... sigur ne ajungeti pe drum.. :P

 

Cred ca o sa mergeti doar cu Ioana Suzuki, pentru ca Lili s-a internat ieri cu cea mica in spital (a facut enterocolita).

Ne auzim maine seara, sau pe drum

Numai de bine

razvan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Program FINAL

PROGRAMUL INTALNIRII INTERNATIONALE A MOTOCICLISTILOR - ORADEA 1-3 IUNIE 2007

 

Vineri - 1 iunie

• 9.00 Sosirea participantilor - inregistrare, cazare, program liber: plimbare, strand.

Seara de bun-venit

• 20.00 Deschiderea oficiala a intalnirii

• 20.05 Concert Danger

• 20.50 Concert D-side (hiturile anilor 80)

• 21.30 Concert Cargo

• 23.00 Concert D-side (hiturile anilor 80)

• 24.00 Laura Andresan

• Party

 

Sambata - 2 iunie

• 8.00 - 10.00 Spalatul dintilor cu cafea

• 10.30 Conferinta de presa a reprezentantilor cluburilor moto participante

• 11.30 Parada motoarelor - turul orasului Oradea

• 14.00 Program alternativ:

o Excursie la Pestera Ursilor (75km x 2)

o Tur cross la crater

o Jocuri distractive

o Strand cu valuri

o Odihna

• 20.00 Concert Dr. Waltter

• 20.30 Concert D-side (hiturile anilor 80)

• 21.30 Concert IRIS

• 23.00 Concert D-side (hiturile anilor 80)

• 24.00 Artificii

• Party

 

Duminica - 3 Iunie

• Dimineata de ramas-bun

:P

 

Nu ratati cel mai important eveniment din acest weekend: INTALNIREA INTERNATIONALA A MOTOCICLISTILOR - ORADEA 1-3 IUNIE 2007

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de Ro si, speram, Sparcky, mai vine cineva din Bucuresti vineri dimineata?

 

Sa stiu pe cine astept (la ultima benzinarie pe dreapta inainte de autostrada Bucuresti - Pitesti) la 7:30.

 

Si, Sorinmotox, tot nu ai raspuns daca pot sa platesc mai putina intrare daca promit sa nu ma uit la doamna Andresan :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de Ro si, speram, Sparcky, mai vine cineva din Bucuresti vineri dimineata?

 

Sa stiu pe cine astept (la ultima benzinarie pe dreapta inainte de autostrada Bucuresti - Pitesti) la 7:30.

 

Si, Sorinmotox, tot nu ai raspuns daca pot sa platesc mai putina intrare daca promit sa nu ma uit la doamna Andresan :P

 

 

Tratam la fata locului, ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de Ro si, speram, Sparcky, mai vine cineva din Bucuresti vineri dimineata?

 

Sa stiu pe cine astept (la ultima benzinarie pe dreapta inainte de autostrada Bucuresti - Pitesti) la 7:30.

 

Si, Sorinmotox, tot nu ai raspuns daca pot sa platesc mai putina intrare daca promit sa nu ma uit la doamna Andresan :P

 

Din pacate, noi nu mai putem veni. Lucrez sambata, fetita mai mica are o mica serbare vineri, de 1 iunie si nu concepe sa lipsim. Nici previziunile meteo nu ma incanta prea tare. Asa ca....distractie placuta tuturor!

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Din pacate, noi nu mai putem veni. Lucrez sambata, fetita mai mica are o mica serbare vineri, de 1 iunie si nu concepe sa lipsim. Nici previziunile meteo nu ma incanta prea tare. Asa ca....distractie placuta tuturor!"

 

Textul de mai sus imi apartine, am intrat din greseala pe contul sotiei. :P

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, fratzilor !

un pretz de intrare?

Eu am auzit ca e gratis daca ai cel putin o ROATA la tine cand intri pe poarta!!! :P :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, fratzilor !

un pretz de intrare?

Eu am auzit ca e gratis daca ai cel putin o ROATA la tine cand intri pe poarta!!! :( :finger: :finger:

pretul e 30 ron. din cite am citit si distractia va fi grozava! Asfalt uscat! :finger: :P :rose: :P :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare razvane vas fii -n insotit dar sintit pedepsit mai sint m25 zile siam scapat ai disparut nu team mai vazut salutare drum bun distrativa si numai bine Pompiliu

 

Merci, Pompi

Regret pedeapsa ta si sant convins cu nu ti se va mai intampla.

Numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze

 

primele poze de la intalnire! ( sunt postate la sectiunea "poze de la intalniri", sper sa-mi iasa linkul...)

 

:( :P :rose:

Sa iasa dece sa nu iasa, sa vedem cum sau distrat si altii aseara >>>> pina acum a iesit foarte bine !!!!!!!!!!!!! :finger: :finger: :P Astazi vremea e cu noi asa ca............ veniti si voi! :finger:

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care au infruntat vremea neprielnica pentru a fi alaturi de noi la intalnirea de la Oradea ( Baile 1 Mai).

Ne-a facut placere sa petrecem impreuna aceste zile.

Imi doresc ca toti sa fi ajuns acasa cu bine!

 

Salutari tuturor! :P

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...