Sari la conținut

Aprilica .. poze


elf_away
 Share

Postări Recomandate

merge acum? sau inca se resimte de la buf ?

merge, merge .. Azi am terminat si rodajul ..

si mi am permis sa i dau un pic mai mult in ture .. si se infige nu gluma .. :baldy:

Pozele sunt facute ieri seara .. deci dupa accident .. i am reparat tot .. doar ca mai am o crapatura in carena rezervor .. dar o sa o chituiesc ..

 

Am ocazia sa o vopsesc moca .. Vreo idee ? :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat merge maxim fara limitator ? are demaraj ? ma gadeam sa imi schimb scuteru si sa imi iau asa ceva sau o cagiva mito la anu , asa pt oras si distante scurte ( 20km ). :blbl:

 

Da ceva detalii .... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

super alegere ,bravo ,so stapanesti sanatos!am shi yo una din 2004 si un rs50 din 2002!dak vrei sa o faci mai rapida sunt dispus sa te ajut.....am mai bagat vreo o mie si cva de euro in ea si fuge de rupe...

B)

Editat de MeMaD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super alegere ,bravo ,so stapanesti sanatos!am shi yo una din 2004 si un rs50 din 2002!dak vrei sa o faci mai rapida sunt dispus sa te ajut.....am mai bagat vreo o mie si cva de euro in ea si fuge de rupe...

    B)

adica ce anume i ai facut ?

in ce consta tuningul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai : furca a fost coborata cu vreo 1,8 cm ,placutele de pe fata au fost schimbate (asha mia spus unu kre cik se pricepea k trebe schimbate) si iam pus racing kitu ARROW complet! eu nam nik carnet(nici varsta) asha k nu am avut unde sa fug cu ea prea mult ..pe la 145 krd k mam oprit k sa nu fac vreo "smecherie"!!! Shi vreau sami pun neon acuma B)

Editat de MeMaD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...