Sari la conținut

Aprilica .. poze


elf_away
 Share

Postări Recomandate

 

Am ocazia sa o vopsesc moca .. Vreo idee ? :yikes:

Incearca un "paint scheme" d-ala "bengos", racing style, dar tot in culori inchise.

cu steagul de sf. de cursa, pana mea. Daca zici k-i de-a moaca. :D

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata f bine motocicleta din poze  :yikes: .

De unde le-ai gasit ?, ca iarna asta ma bate gindu de un paint-job la waka mea, si poate gasesc ceva idei.

asa am gasit o pe apriliaforum.com .. dar sunt mai multe site-uri pe net .. pline cu decal-uri.. O sa le caut si ti le trensmit :baldy: .. acum e tarziu si maine la 6:30 sunt in picioare .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite asa ceva as vrea :

E bine si-asa. :baldy:

Vezi pote gasesti "theme-paint-schemes"! S-ar putea sa iasa marpha! :yikes:

 

Daca, nu incera albastru de izh! :D j/k

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare arata asta si dupa cum ziceam are toba arrow!!cele mai bune.....eu am o manie: la un rs negru ash scoate totu(abtipild,scris etc)de pe el si sa ramana total negru fara nici un scris nimik!!!si cu un neon rosu ar arata super smeker !!!ai impresiona pe multi si mai ales pe multe :D)

bye

Editat de MeMaD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare arata asta si dupa cum ziceam are toba arrow!!cele mai bune.....eu am o manie: la un rs negru ash scoate totu(abtipild,scris etc)de pe el si sa ramana total negru fara nici un scris nimik!!!si cu un neon rosu ar arata super smeker !!!ai impresiona pe multi si mai ales pe multe :D)

bye

HAhahaha!!! Tare de tot asta cu impresionatu si mai ales cu vopseaua aia neagra care se stie ca micsoreaza si la o motocicleta deja mica cum e rs-u o baga la apa rau, lucru salvat de neon, care o sa dea pe spate pe toata lumea, un fel de ghost rider. Eu as mai adauga si un costum de piele negru cu o casca neagra si bineinteles un beculet rosu in casca la viziera. E cu asta cred ca intradevar ar cadea pe spate toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol ,ai dreptate...si fara numar sa te tragi cu typhoonurile politistilor la stop :yikes:)))) am si o poza sa vedeti ce mishto arata,am gasit o pe net

Bai nu arata rau pentru un moped :D Si intradevar te tragi cu politia dar doar daca ai o sufa.

Editat de Calibra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...