Sari la conținut

Fan Piaggio


redeye
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu sunt posesorul unui Piaggio X9 fabricatie 2001,dar as vrea sa-l dau sa-mi iau ceva mai mare :drums: Poze si detalii despre scuter gasiti la urmatoarea adresa: http://www.pro-bike.ro/forums/Vand-Piaggio...cmc-t29821.html

pai dc sa-ti iei ceva mai mare.. mie mi-a placut de cand a aparut X9.. ce altceva mai mare ai vrea sa-ti iei? Asta este un scuter bun: PIAGGIO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filtru de aer pt un piaggio X9 de 250 din 2001 nu stiti de unde as putea lua???Care stiti sau aveti asa ceva dati-mi va rog un pm sau mes la 0767556117. Salutari tuturor

intai incearca la paneuro dar stii ca aia au preturile cam duble.. mai poti incerca pe la dealerii din targ vitan ( duminica 8-14).. sau mai e o varianta: scuter-centre.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam la ce pret ajunge Piagio X8 indiferent de motorizare???

nou este 3.750 Euro, second hand nu prea se gasesc..

blumidnight.jpg

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filtru de aer de X9 de 250cmc daca stie careva de unde pot lua???Sunt din Arad nu-mi da-ti adrese de la magazine din Bucuresti ca nu am cum sa ajung.Daca poate sa-mi trimita cineva cu plata ramburs raman dator cu o bere :cheers: .Atasez si 2 poze cu filtru ca sa vedeti cum arata.

post-1406-1180024456_thumb.jpg

post-1406-1180024532_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nou este 3.750 Euro, second hand nu prea se gasesc..

blumidnight.jpg

 

Mersi man...hai ca nu te mai necajesc si chiar daca am zis pe topicul tau ca esti penibil si nu intentionez sa imi retrag cuvintele, iti zic ca ar trebuii sa incetezi sa mai fi asa plin de tine si sa nu mai postezi aiurea ca sa te aflii in treaba...mersi si SCUZE de off-topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi man...hai ca nu te mai necajesc si chiar daca am zis pe topicul tau ca esti penibil si nu intentionez sa imi retrag cuvintele, iti zic ca ar trebuii sa incetezi sa mai fi asa plin de tine si sa nu mai postezi aiurea ca sa te aflii in treaba...mersi si SCUZE de off-topic

ti-am raspuns si la "jignirea" ta :cheers: click

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mopede am auzit ca se strica cel mai repede aprinderea .. oare e adevarat? :cheers:

nu stiu ce sa zic de aprindere! apropo redeye Zip-u tau cat iti consuma? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur? cum sa nu se strice?

ma refeream ca se strica greu! :cheers:

 

consuma ff putin.. 2.5 %.. e putin pt un scuter in 2 timpi..

nu stiu ce sa zic al meu cred ca consuma 3,5% ceva in genul asta:D 3% cam asa ceva 3% 3,5 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...