Sari la conținut

Fan Piaggio


redeye
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

FREE-ul meu este din 2002,in poze arata exact cum l-am luat si crede-ma ca mai trebuie lucrat la el ! :rock:

...Atentie la neatentie! :D

aha...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era cat pe-aci sa-mi iau si eu un Free, da' am auzit ca haleste cam 4-5 % si am renuntat. Imi trebuia ceva mic si foarte economic de mers prin Bucale la munca. Asa ca am luat un Zip. Nu e cine stie ce, da' nu-mi aduc aminte cand am bagat gaz ultima oara. Si e mai suplu, asa ca ma strecor pe unde un scuter nu intra (mi s-a intamplat de mai multe ori cand cate un coleg cu scuteru statea in coada ca nu avea loc sa treaca).

Mai are mici problemutze, da' la banii aia nu-l vrea nimeni impecabil. Sa vedem daca gasesc vreo poza...

Din pacate n-am acum ca sunt la munca. O sa pun mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer ,in legatura cu consumul oftez si acum dupa bravo-ul pe care l-am avut inainte ,lua maxim 1,5%.si mie imi pare cam mare consumul la free-ul acesta dar vb aia, la banii astia! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer ,in legatura cu consumul oftez si acum dupa bravo-ul pe care l-am avut inainte ,lua maxim 1,5%.si mie imi pare cam mare consumul la free-ul acesta dar vb aia, la banii astia! :D

 

Pai cat ai dat? 15-16 bulioane, nu?

A, si poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat 16 bulioane .Frumos SI-ul,cred ca am sa cumpar un piaggio bravo curand. :bounce:

 

L-oi fi luat si tu de la Marian din cartieru 23... Erau destul de intregi ale lui da' eu am renuntat din cauza consumului, cum spuneam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune`mi de stabilitate cand treci liniile de tramvai. :angry:

 

Asfalt uscat tot o sa avem de acuma , hai sa schimbam sloganu! drum fara gropi sau ceva in genu

pai eu le am tot atat de groase cat le ai tu pe al tau pe cagiva city dar numai ca eu le am mult mai mari! asfalt uscat si sa auzim de bine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu de ieri un runner ... si sunt foarte multumit de felu cum se comporta :angry:

daca n-ai vazut aici sunt postate doar PIAGGIO-urile :bounce: .. pe viitor fi mai atent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa stii si u` mai bine in talon imi estre trecut Piaggio ... toate runnerurile sunt facute de piaggio :bounce: mai intereseaza`te

eu stiam ca runnerul este facut de gilera

 

ca sa stii si u` mai bine in talon imi estre trecut Piaggio ... toate runnerurile sunt facute de piaggio :angry: mai intereseaza`te

http://www.piaggio.ro/gilera/gilera_runner.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este facut de piaggio pt ca Piaggio este acum un concern.

La inceput era o firma micuta, a crescut... dupaia a mai cumparat si alte firme, printre care Aprilia, Gilera, Derbi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este facut de piaggio pt ca Piaggio este acum un concern.

La inceput era o firma micuta, a crescut... dupaia a mai cumparat si alte firme, printre care Aprilia, Gilera, Derbi...

uite cine stie :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit un om intreg la cap :angry: ... ms Snake .. deja ma plictiseam sa incerc sa le explic:) noah oricum ... scuteru fuge 115 120 ... is multumit de el ... inca nu am avut probleme la el ...

nu trebuia sa te plictisesti sa ma faci sa inteleg.. dar gandeste-te ca am avut si eu putina dreptate... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuia sa te plictisesti sa ma faci sa inteleg.. dar gandeste-te ca am avut si eu putina dreptate... :bounce:

:angry:) ce va mai certati fiti ma calmi! s-ar putea sami dau scuteru:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...