Sari la conținut

Fan Piaggio


redeye
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai baieti,postati si voi ceva despre piaggio ,cu piaggio,zici ca sunteti pe mess aici! :P

Sunt 2 pagini cu alba vs neagra si restul cred ca este pt. adunat posturi.Si intreb si eu admin-ul poate eu nu stiu:Se ofera ceva pt.acela cu cele mai multe posturi ? :(

Daca topicul este pt Fan Piaggio hai sa vorbim despre piaggio ...

Atentie la neatentie! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma credetzi ca asta care mia facut partea electrica la scuter (piaggio zip first rider din 96) ia dat 115 km.....bine are kit de 75 asha ca......

daca al tau fuge 115 al meu fuge 45 :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma credetzi ca asta care mia facut partea electrica la scuter (piaggio zip first rider din 96) ia dat 115 km.....bine are kit de 75 asha ca......

doar atat? si cred ca e PIAGGIO ZIP FAST RIDER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu mai are nimeni piaggio??????????????? :lol: :lol: :lol:

 

 

 

salut baieti cu piaggio.....!! si eu am unul si sunt mandru de el . este foarte fiabil chiar dak il forjez de-l ia ala cu cornitze (MERS PE-O ROATA, LINIUTZE CU MASINILE, SPRINTURI ETC) si tine cu mine pt n-am cazut niciodata cu el :lol:

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti cu piaggio.....!! si eu am unul si sunt mandru de el . este foarte fiabil chiar dak il forjez de-l ia ala cu cornitze (MERS PE-O ROATA, LINIUTZE CU MASINILE, SPRINTURI ETC) si tine cu mine pt n-am cazut niciodata cu el :lol:

asfalt uscat!

are motor de 125 cm2?

am cautat niste poze pe net.. arata cam asa: post-18172-1181718209_thumb.jpg

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are motor de 125 cm2?

am cautat niste poze pe net.. arata cam asa: post-18172-1181718209_thumb.jpg

 

 

nu, e modelul mai vechi cu motor de 150, se cheama skipper 150 :lol:

 

nu, e modelul mai vechi cu motor de 150, se cheama skipper 150 :lol:

 

 

 

uite cam asha arata da` nu e asta al meu, o doar o poza de pe net, al meu e verde

post-19859-1181747112_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, e modelul mai vechi cu motor de 150, se cheama skipper 150 :lol:

uite cam asha arata da` nu e asta al meu, o doar o poza de pe net, al meu e verde

seamana ff bine cu Zipu meu atat ca dimensiunile sunt mai mari! vezi poate faci si tu o poza zilele astea sa il vedem :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam :lol:

nu am facut pozele :lol: am facut ieri pana pe spate si am si cauciuc cu camera:((((((( si trebuie sa dau roata jos daca il fac maine promit ca revin cu poze :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am facut pozele :lol: am facut ieri pana pe spate si am si cauciuc cu camera:((((((( si trebuie sa dau roata jos daca il fac maine promit ca revin cu poze :lol:

ne tii in suspans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mai acum cateva saptamani am avut gilera runner de 125vx dar am vandut-o si iata ce miam luat

Frumusete de piaggio sfera de 125 in 4t vmax 110 cu doar 6000 km . cum vi se pare? eu sunt tare incantat . :lol: e de vanzare cu doar 1350 e. il garantez eu la motor 15000 de km ca am mai avut unu visiniu care are acum 28000 de km si inca mai mere. pt alte piese si cauciucuri aproape noi la preturi de nimik sunati-ma la 0741688251. :lol:

post-13765-1181890438_thumb.jpg

post-13765-1181890468_thumb.jpg

post-13765-1181890632_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mai acum cateva saptamani am avut gilera runner de 125vx dar am vandut-o si iata ce miam luat

Frumusete de piaggio sfera de 125 in 4t vmax 110 cu doar 6000 km . cum vi se pare? eu sunt tare incantat . :lol: e de vanzare cu doar 1350 e. il garantez eu la motor 15000 de km ca am mai avut unu visiniu care are acum 28000 de km si inca mai mere. pt alte piese si cauciucuri aproape noi la preturi de nimik sunati-ma la 0741688251. :lol:

frumos scuterul! a fost tinut undeva bine de s-a pastrat asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...