Sari la conținut

Limitator


Kustom
 Share

Postări Recomandate

eu nu l-as scoate in locul tau! daca ii dai permanent viteza de peste 50 km/h, adica peste limitator, o sa se strice in maxim 6 luni :duel: acum...tu faci ce vrei, eu ti-am dat doar un sfat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu l-as scoate in locul tau! daca ii dai permanent viteza de peste 50 km/h, adica peste limitator, o sa se strice in maxim 6 luni :duel: acum...tu faci ce vrei, eu ti-am dat doar un sfat

e na..scooteru meu are 8mii de km in blana (stii tu,"limitatoru" ala e in transmisie nu in motor, deci si limitat merge la aceasi turatie ca si nelimitat...) si nu are absolut nimica...trage ca nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e na..scooteru meu are 8mii de km in blana (stii tu,"limitatoru" ala e in transmisie nu in motor, deci si limitat merge la aceasi turatie ca si nelimitat...) si nu are absolut nimica...trage ca nou

Faza e ca al tau nu prea tragea nici cand era nou :wave: :blbl: :ok: :duel: :ok: :rock: :o :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e ca al tau nu prea tragea nici cand era nou :blbl: :ok: :o :duel: :ok: :rock: :) :rock:

:ok: :wave: , ce sa-ti fac frate daca ai avut scooter de mers la piata de 80 kg la plin...alta e treaba cu scooter de 116kg la gol :pics: ... oricum, zi ca n-am dreptate.cum ai mers tu cu al tau si cum tragea?n`avea nicio treaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: :duel: , ce sa-ti fac frate daca ai avut scooter de mers la piata de 80 kg la plin...alta e treaba cu scooter de 116kg la gol :o ... oricum, zi ca n-am dreptate.cum ai mers tu cu al tau si cum tragea?n`avea nicio treaba...

Hay sa o luam altfel : scuterul meu 85 kg gol si cu mine pe el 180 kg total

scuterul tau 116kg gol si cu tine pe el 180 kg total

Deci eram la egalitate :ok: :rock: :blbl: :ok:

(cum ai mers tu cu al tau si cum tragea?n`avea nicio treaba..), ce ai vrut sa zici cu treaba asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hay sa o luam altfel : scuterul meu 85 kg gol si cu mine pe el 180 kg total

scuterul tau 116kg gol si cu tine pe el 180 kg total

Deci eram la egalitate :duel: :ok: :rock: :wave:

(cum ai mers tu cu al tau si cum tragea?n`avea nicio treaba..), ce ai vrut sa zici cu treaba asta ?

tu ai 40 de kile cu televizor in brate si hainele ude

 

vroiam sa zic ca ai mers forja blana etc,cate 4 pe el si mergea perfect... !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa da , ms :rock::D:D vezi ca decat maine mai dau autografe :rock: :wave: :blbl: :duel: :ok: :o :ok: :) , hay ma cand mergem la o saorma ? fac cinste

nu zi de saorma si de cinste ca daca vede costy o belim grav ... hai vbim ca sunt la regim nu mai mananc saorma..decat o data pe sapt :ok: ...vbim pe "discutii intre noi" ca , comenteaza fatalaii astia care n`au nicio treaba...ia sa vad care va simtiti

 

in concluzie , poti scoate "limitatorul" ca nu are nicio treaba , motorul merge in aceleasi ture si limitat si nelimitat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu zi de saorma si de cinste ca daca vede costy o belim grav ... hai vbim ca sunt la regim nu mai mananc saorma..decat o data pe sapt :duel: ...vbim pe "discutii intre noi" ca , comenteaza fatalaii astia care n`au nicio treaba...ia sa vad care va simtiti

 

in concluzie , poti scoate "limitatorul" ca nu are nicio treaba , motorul merge in aceleasi ture si limitat si nelimitat

In concluyie mananc Saorma :ok:) .

 

Gaby ce motor iti iei ma?

Da-mi idu tau pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...