Sari la conținut

Site-ul Scuteristilor


redeye
 Share

Postări Recomandate

scuteristu' adevarat e ala care isi face forum k sa vorbeasca el si inca 2 prieteni din bloc.

 

 

E usor sa faci un forum, insa o comunitate e foarte greu.

Editat de me_stz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

scutere.bro.ro este bine copiat dupa motociclism.ro .. daca ai vazut eu nu am incercat sa copiez nimik

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scutere.bro.ro este bine copiat dupa motociclism.ro .. daca ai vazut eu nu am incercat sa copiez nimik

da-i in cap la concurenta !! arde-l !!!! sa nu miste,mama lui de copiator...pai ce facem aici ..?! sincer acuma,sunteti lame...lasati-va amandoi , nu aveti niciunu experienta ,maturitate , nici nu va pricepti prea bine la scootere si niste talente de piloti nu cred ca e cazul ... daca vrei ne intalnim sa vedem cat reuseste fiecare sa se tina dupa mine pe ce traseu vreti voi ... n-are rost,ramanem toti aici,postam,invatam etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:drums: S-a redeschis topicul! :wave:

 

 

Dupa o lunga perioada in care am vazut ca nu merge cu forumul, am zis: mai am o incercare :clap: .. fac site..daca inca nu ati vazut, o sa vedeti acum: Scutere.Evonet.Ro --- clickk!!

Poate cum a zis cineva mai sus, voi pune si modelele de scutere, cu caracteristicile si poze etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-i in cap la concurenta !! arde-l !!!! sa nu miste,mama lui de copiator...pai ce facem aici ..?! sincer acuma,sunteti lame...lasati-va amandoi , nu aveti niciunu experienta ,maturitate , nici nu va pricepti prea bine la scootere si niste talente de piloti nu cred ca e cazul ... daca vrei ne intalnim sa vedem cat reuseste fiecare sa se tina dupa mine pe ce traseu vreti voi ... n-are rost,ramanem toti aici,postam,invatam etc

 

Adevarat...are dreptate... :wave:

 

:clap: S-a redeschis topicul! :(

Dupa o lunga perioada in care am vazut ca nu merge cu forumul, am zis: mai am o incercare :pow: .. fac site..daca inca nu ati vazut, o sa vedeti acum: Scutere.Evonet.Ro --- clickk!!

Poate cum a zis cineva mai sus, voi pune si modelele de scutere, cu caracteristicile si poze etc.

:) Lasa-ne ca putem sa vorbim si aici si in + este jalnic site-ul :drums: ...

Fara suparare!!! (Nu ca mi-ar pasa) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Lasa-ne ca putem sa vorbim si aici si in + este jalnic site-ul :drums: ...

Fara suparare!!! (Nu ca mi-ar pasa) :(

Lasa baiatu sa se bucure. a fost si el in stare de ceva. E treaba lui ca si-a facut. Bravo lui. Oricum nu ma intereseaza :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa baiatu sa se bucure. a fost si el in stare de ceva. E treaba lui ca si-a facut. Bravo lui. Oricum nu ma intereseaza :drums:

 

Haide ma ca se prosteste si el... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Lasa-ne ca putem sa vorbim si aici si in + este jalnic site-ul :drums: ...

Fara suparare!!! (Nu ca mi-ar pasa) :(

daca este jalnic site-ul, de ce vi si iti faci reclama? In primul rand e mult mai "jalnic" siteul tau. Am sa sterg mesajul tau.

Uitati mesajul lui postat pe 19 May, 09:27:

www.mmxclub.piczo.com sa vezi un site in constructie

 

Vai de capul tau!!! :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca este jalnic site-ul, de ce vi si iti faci reclama? In primul rand e mult mai "jalnic" siteul tau. Am sa sterg mesajul tau.

Uitati mesajul lui postat pe 19 May, 09:27:

www.mmxclub.piczo.com sa vezi un site in constructie

 

Vai de capul tau!!! :drums:

 

Omule ti-am spus tie asta ca sa te inspiri...nu sa imi fac reclama ca nu am nevoie... :wave: :clap: :( Oricum,mai ai mult pana sa ajungi sa formezi o comunitate (vorba cuiva care stie mai bine)...un site poate face oricine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule ti-am spus tie asta ca sa te inspiri...nu sa imi fac reclama ca nu am nevoie... :drums: :wave: :clap: Oricum,mai ai mult pana sa ajungi sa formezi o comunitate (vorba cuiva care stie mai bine)...un site poate face oricine...

1. sigur ca este greu sa formezi o comunitate... iti trebuie 3 ani sa ajungi sa creezi o comunitate de scuteristi

2. ai facut reclama toata ziua :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. sigur ca este greu sa formezi o comunitate... iti trebuie 3 ani sa ajungi sa creezi o comunitate de scuteristi

2. ai facut reclama toata ziua :)

 

La ce am facut reclama toata ziua ma???Eu nu am deschis topic sa imi fac promo la site :( :drums:

Si apropo, daca este cineva ca tine ii trebuie o viata sa creeze o comunitate si fara a avea prea multe sanse de izbanda...

Hai gata,incheiem discutia...nu mai macanesti nimic de mine si nu ma mai i-au de tine,faci ce vrei cu site'ul tau si nu ma mai deranjezi...daca o sa lucrezi destul de mult la el si o sa ajunga sa imi placa te anunt... :clap: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti penibil omule... :cheers: :cheers: :cheers: :lol:

De ce sunt penibil? Am cazut de comun acord cu moderatorii forumului sa se redeschida subiectul asta, deci adminii sunt de acord. Am voie sa postez ce vreau despre site, pentru a anunta oamenii cu noutatile de pe site. Nu stiu de ce trebuie sa te implici tu in toate topicurile. Las-o balta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv redeye, site-ul a iesit super. Sper doar ca nu incerci sa ne indepartezi de iubitul nostru forum dupa www.motociclism.ro :cheers: Ideea este buna cu un site dedicat doar scuteristilor, acum trebuie sa ai rabdare si sa-ti faci reclama en-gros sa viziteze lumea site-ul tau.

Bafta in continuare! :cheers:

 

P.S: va rog sa nu va mai certati, pana acum ati fost enervanti, acum deveniti penibili :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bv redeye, site-ul a iesit super. Sper doar ca nu incerci sa ne indepartezi de iubitul nostru forum dupa www.motociclism.ro :cheers: Ideea este buna cu un site dedicat doar scuteristilor, acum trebuie sa ai rabdare si sa-ti faci reclama en-gros sa viziteze lumea site-ul tau.

Bafta in continuare! :crack:

 

P.S: va rog sa nu va mai certati, pana acum ati fost enervanti, acum deveniti penibili :lol:

nu incerc sa va indepartez de motociclism.ro :cheers:.. acesta este forumul iar scutere.evonet.ro siteul :crack: .. e bine asa? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu incerc sa va indepartez de motociclism.ro :cheers:.. acesta este forumul iar scutere.evonet.ro siteul :crack: .. e bine asa? :cheers:

e bine ... :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...