Sari la conținut

Site-ul Scuteristilor


redeye
 Share

Postări Recomandate

Salut. As vrea, cu sprijinul vostru si a adminilor siteului MOTOCICLISM.RO sa infiintez un site dedicat scuteristilor. Nu vreau neaaparat sa fie cu vanzari. As putea face un forum unde sa discutam larg despre SCUTERE. Am luat un domeniu SCUTERE.EVONET.RO si am facut la repezeala cate ceva. ASTEPT PROPUNERI!!

Forum pot face la orice ora, dar voi vreti?? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fara sa enervez pe nimeni , vreau sa shtiu si io ce inseamna sa fi cu adevarat scuterist ? poate imi schimb parerea :duel:

 

sa fi scuterist e ceva frumoos :ok: :rock: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fi scuterist e ceva frumoos :wave: :blbl: :ok:

cam asa ceva.... :duel: .....scuter inseamna facut treaba si limita...vai ce poet sunt :ok:

 

in afara de scuterele delimitate :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa ceva.... :duel: .....scuter inseamna facut treaba si limita...vai ce poet sunt :rock:

 

in afara de scuterele delimitate :wave:

 

 

bine doctore :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma pricep si io la situri.. am facut cateva

un exemplu (e doar un site facut la repezeala nu design nu nimik) il aveti in semnatura mea (pe parcursul timpului s-au dus si pozele din el .. vai amma lui .. dar ca idee :rock:

 

sau www.free-bikers.uv.ro :duel: tot de mn e facut

 

daca vreti design putem lua un template..exemplele de mai sus sunt cu templateuri facute de mine

 

deci ajut si io :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din experienta mea pot spune ca printre scuteristi gasesti mult mai multi oameni "normali" decat printre motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa.. :duel: sa trecem la subiect

 

Ok kidmeister o sa fac forumul si daca vrei tu ma ajuti cu publicitatea(sa aduci oameni pe site..)

 

Cand o sa termin de facut o sa postez pe acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Ce sa zic eu, i chiar buna intentia ta (avand in vedere ca numa de cateva zile ma aflu si eu printre scuteristi...)

la webdesign ma pricep si eu dar cu forumu si phpbb nu ma pricep !

Din cate stiu sa-ti zic e faptul ca conturile de pe evonet nus prea stralucite deoarece cad repede serverele(cel putin o data pe saptamana si este cand tine asa si 2,3 zile)!

Dar de inceput e bun...poate pe viitor o sa dispui si de un domeniu platit...

Oricum bafta la initierea site-ului si poti conta oricand pe ajutorul meu :ok: (Id de mess: llg_90) :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da la forumu' asta ce nu ii bun ?

 

 

forumul acesta e un forum excelent, dar e mai mult cu MOTOCICLETE. Asta pe care o sa-l fac cu ajutorul vostru, o sa fie numai despre scutere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da la forumu' asta ce nu ii bun ?

 

 

Asta vroiam sa zic... suntem atatia pe forumul asta, avem si sectiunea noastra.Nu inteleg la ce mi-ar trebui altul. E buna ideea cu site-ul, dar nu as vrea sa vad vanzari si iar vanzari de scutere.Pt asta exista bikeshop. :rock: :wave: :blbl:

Poate pui cateva piese de tuning, sfaturi, intretinere, legislatie si altele... :ok:

 

 

asfalt uscat, baieti! :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta vroiam sa zic... suntem atatia pe forumul asta, avem si sectiunea noastra.Nu inteleg la ce mi-ar trebui altul. E buna ideea cu site-ul, dar nu as vrea sa vad vanzari si iar vanzari de scutere.Pt asta exista bikeshop. :rock: :wave: :blbl:

Poate pui cateva piese de tuning, sfaturi, intretinere, legislatie si altele... :ok:

asfalt uscat, baieti! :duel:

 

 

pai asa vreau.. sa veniti cu idei.. eu nu am zis sa facem neaaparat forum sau vanzari ... daca ma poti ajuta ajuta-ma! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dabea se aduna scooteristi (care unii mai sunt si motociclisti) pe un site general , dabea ne adunam pe la intruniri chiar daca anuntam pe net si din gura in gura si tu vrei sa faci site special dedicat scooteristilor...nu stii si tu vreo limba straina?ca sunt destule site-uri facute in germania,franta,anglia ... acolo lume multa cu interes,la noi lume mai putin,scootere ciordite si pusti pastilati ...

 

eu zic s-o lasam asa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dabea se aduna scooteristi (care unii mai sunt si motociclisti) pe un site general , dabea ne adunam pe la intruniri chiar daca anuntam pe net si din gura in gura si tu vrei sa faci site special dedicat scooteristilor...nu stii si tu vreo limba straina?ca sunt destule site-uri facute in germania,franta,anglia ... acolo lume multa cu interes,la noi lume mai putin,scootere ciordite si pusti pastilati ...

 

eu zic s-o lasam asa..

 

Ok. parerea ta ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa faci un site, poti sa faci unul cu toate modelele de scutere, cu date tehnice, poze... stiu... o munca f grea... dar daca vrei sa faci ceva... :duel:

eventual sa se poata posta si comentarii de la detinatori despre scuter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

Fratilor si eu sunt deacord cu un forum...sau un site doar cu scuteristi...daca nu reusiti sa face forum va ajut eu...ma pricep si la forum si webdesign... un mic ex: www.automircea.ro acuma inca lucrez la el....se poate face orice.:duel: bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa faci un site, poti sa faci unul cu toate modelele de scutere, cu date tehnice, poze... stiu... o munca f grea... dar daca vrei sa faci ceva... :duel:

eventual sa se poata posta si comentarii de la detinatori despre scuter.

 

 

chiar m-am gandit de la inceput la asta..dar .. e cam greu .. ca la unele nu stiu datele tehnice.. si nu cred ca sunt oamenii interesati de asa ceva.. :ok:

 

Fratilor si eu sunt deacord cu un forum...sau un site doar cu scuteristi...daca nu reusiti sa face forum va ajut eu...ma pricep si la forum si webdesign... un mic ex: www.automircea.ro acuma inca lucrez la el....se poate face orice.:rock: bafta

 

am uploadat phpbbu dar nu merge sa intru in evopanel sa vad ce baza de date am..

 

www.scutere.evonet.ro/forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar m-am gandit de la inceput la asta..dar .. e cam greu .. ca la unele nu stiu datele tehnice.. si nu cred ca sunt oamenii interesati de asa ceva.. :duel:

 

da asa e....aveam 100 de site-uri deschise cand ma interesam pe net de scuter..... mai bine 100 decat 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asa e....aveam 100 de site-uri deschise cand ma interesam pe net de scuter..... mai bine 100 decat 1

 

 

cred ca pana la urma fac forum .. mai astept pareri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

chiar m-am gandit de la inceput la asta..dar .. e cam greu .. ca la unele nu stiu datele tehnice.. si nu cred ca sunt oamenii interesati de asa ceva.. :duel:

am uploadat phpbbu dar nu merge sa intru in evopanel sa vad ce baza de date am..

 

www.scutere.evonet.ro/forum

Da nu e obligatoriu pe evonet.ro sa faci site si forum...se poate si pe altele care sunt gratuite...parerea mea...unde sigurat se poate face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu e obligatoriu pe evonet.ro sa faci site si forum...se poate si pe altele care sunt gratuite...parerea mea...unde sigurat se poate face

 

pai evonet am ales evonet pt ca nu are reclame si nu cred ca mai prind domeniu scutere:D .. pe lx mere naspa rau

 

am facut pe UV.RO .. :duel:

scutere.uv.ro -- click

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...