Sari la conținut

Uitati-va Si Voi.......


baluba16
 Share

Postări Recomandate

sunteti chiar prosti(nu toti). daca voua vi se pare normal sa faci liniute pe bulevard, si sa mai si faci pe grozavul cu politia de fata, sunteti irecuperabili. aici nu era vorba de o tranta luata aiurea, ci de un impact datorita vitezei si prostiei. si politistul este foarte vinovat, dar cred ca a facut-o ptr ca a fost sfidat. nu sunt dator sa va dau explicatii ptr ce gandesc. cei ce au creier au priceput din primul post.

@Rechine- pun pariu ca tot pe ala cu masina il consideri vinovat 100%(in cazul tau). oare daca mergeai mai incet nu crezi ca nu s-ar mai fi intamplat? voi confundati strada cu circuitul. sunteti ca niste fete proaste, care dupa ce cad incap sa se planga in stg si dr. te plangi atunci cand tu mergi linistit, si intra unul in tine, dar cand e vorba de viteza, ciocul mic.

si nu are cum sa imi pese prea mult de unul pe care nu-l cunosc. macar sa opriti voi sa ajutati atatia oameni(nu neaparat motociclisti) cati am ajutat eu. daca esti motociclist, nu este neaparat nevoie sa fi si cumsecade. dovada posturile voastre, in care luati apararea unui idiot care si-a facut-o cumana lui. de ce dracu ma mai mir ca i-au sarit in aparare celui care a cazut pe centura alergat de politie. ziceti peste tot ca politia este impotriva voastra, conservarii la fel, dar aveti probleme ati suge p...a politailor numai ca sa va ajute.

nu mai postez aici. nu am cu cine. au plecat userii adevarati, au ramas gunoaiele. ne vedem fata in fata pe strada, la motorock...

Bai baiete! Tu esti mai prost decat prevede legea! Te-am lasat in pace pana acum sa prinzi avioane, dar deja ai sarit calul. In trei sferturi din posturile tale, tu-i blamezi pe cei cu super-sporturi. Bai frate da stai asa nitzel, ca tu daca ai comunista nu inseamna ca poti sa mori mai frumos decat noi! De unde si pana unde ura asta fata de noi? Sau poate e invidie!

Si te-as ruga frumos s-o lasi mai moale cu injuriile si cu misoginismele. Nu cred ca esti tu in masura sa ne judeci pe noi, cei cu super-sporturi, cu atat mai mult sa ne judeci pe NOI, fetele motocicliste!

Sfatul meu ar fi sa dai dovada de putin bun simt de-cum inainte, ca altfel nu te vad bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeie, nu ii condamn pe cei cu sportive. am prieteni cu sportive, am mers cu sportive, si imi place, dar ii condamn pe cei ce nu stiu cum si cand, unde si cum sa se dea cu sportivele. miercuri seara m-am dat cu o sportiva pana in vama veche. am plecat la 10, si m-am intors la 3 dim. nu condamn pe nimeni atata timp cat da dovada de chibzuinta. @pantero, te ataci aiurea. sa pun totul pe seama menstruatiei? ca sa vezi daca sunt jegos, vorbeste cu @disney. hai pa. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeie, nu ii condamn pe cei cu sportive. am prieteni cu sportive, am mers cu sportive, si imi place, dar ii condamn pe cei ce nu stiu cum si cand, unde si cum sa se dea cu sportivele. miercuri seara m-am dat cu o sportiva pana in vama veche. am plecat la 10, si m-am intors la 3 dim. nu condamn pe nimeni atata timp cat da dovada de chibzuinta. @pantero, te ataci aiurea. sa pun totul pe seama menstruatiei? ca sa vezi daca sunt jegos, vorbeste cu @disney. hai pa. :D

Nu. Ai putea sa pui totul pe seama bunului simt si pe seama faptului ca nu pot accepta ca unul ca tine sa vb. in felul asta despre noi.

Parca spuneai cu cateva posturi mai sus ca nu mai postezi pe topicul asta, pt. ca au disparut userii adevarati si au ramas doar gunoaiele. Faptul ca totusi ai postat, nu te face oare si pe tine la randul tau un gunoi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantera de ce si unde au disparut userii adevarati?

 

Putini useri de pe forumul asta au murit pe motor si si mai putini au plecat de pe forum. Asta ce insemna? Ca userii se tampesc? Devin gunoaie? Naspa. Sa inteleg ca inclusiv tu esti un user-gunoi facand o afirmatie de includere ("au ramas numai gunoaiele")?

 

Si eu sunt de parere ca omul i-a dat gaz aiurea. Daca era vreo liniuta trebuiau sa fie minim 2 care sa ii dea forja. Omul a dat singur. Facea spectacol.

Editat de Dragon Warrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantera de ce si unde au disparut userii adevarati?

 

Putini useri de pe forumul asta au murit pe motor si si mai putini au plecat de pe forum. Asta ce insemna? Ca userii se tampesc? Devin gunoaie? Naspa. Sa inteleg ca inclusiv tu esti un user-gunoi facand o afirmatie de includere ("au ramas numai gunoaiele")?

 

Si eu sunt de parere ca omul i-a dat gaz aiurea. Daca era vreo liniuta trebuiau sa fie minim 2 care sa ii dea forja. Omul a dat singur. Facea spectacol.

Man! Citeste tot cu atentie te rog. Eu am citat ce a zis madcox. O sa vezi postul lui in care spune asta ceva mai sus . :D

 

sunteti chiar prosti(nu toti). daca voua vi se pare normal sa faci liniute pe bulevard, si sa mai si faci pe grozavul cu politia de fata, sunteti irecuperabili. aici nu era vorba de o tranta luata aiurea, ci de un impact datorita vitezei si prostiei. si politistul este foarte vinovat, dar cred ca a facut-o ptr ca a fost sfidat. nu sunt dator sa va dau explicatii ptr ce gandesc. cei ce au creier au priceput din primul post.

@Rechine- pun pariu ca tot pe ala cu masina il consideri vinovat 100%(in cazul tau). oare daca mergeai mai incet nu crezi ca nu s-ar mai fi intamplat? voi confundati strada cu circuitul. sunteti ca niste fete proaste, care dupa ce cad incap sa se planga in stg si dr. te plangi atunci cand tu mergi linistit, si intra unul in tine, dar cand e vorba de viteza, ciocul mic.

si nu are cum sa imi pese prea mult de unul pe care nu-l cunosc. macar sa opriti voi sa ajutati atatia oameni(nu neaparat motociclisti) cati am ajutat eu. daca esti motociclist, nu este neaparat nevoie sa fi si cumsecade. dovada posturile voastre, in care luati apararea unui idiot care si-a facut-o cumana lui. de ce dracu ma mai mir ca i-au sarit in aparare celui care a cazut pe centura alergat de politie. ziceti peste tot ca politia este impotriva voastra, conservarii la fel, dar aveti probleme ati suge p...a politailor numai ca sa va ajute.

nu mai postez aici. nu am cu cine. au plecat userii adevarati, au ramas gunoaiele. ne vedem fata in fata pe strada, la motorock...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iesiti mai degraba la plimbare cu motoarele decat sa dati din taste aiurea.

 

Closed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...