Sari la conținut

Ce Pot Face La Un Scuter Yamaha Aerox R Sa Mearga Mai Tare:d


OZ.
 Share

Postări Recomandate

:bounce: REVERSE ;)

SA STII CA VB NUMAI SA TE AFLII IN TREABA!!!!!

SAU CUM AM MAI SPUS....SA ITI ADUNI POSTURI ;)

ps:UIA UITE POZELE CARE TI LE-AM PROMIS!!!

asa ca nu mai vb fara tine, k esti pe langa!!!!!

a vorba aia : jettt!!!!!! :angry:

 

Frumoasa colectie de motoare , bafta si ai grija de ele

:what: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa colectie de motoare , bafta si ai grija de ele

:bounce: :angry:

Mersii!!!

SA MA SCUZATI K AM POSTA AICI DAR CU DOMNUL REVERSE AM CEVA TREABA!!!!!

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersii!!!

SA MA SCUZATI K AM POSTA AICI DAR CU DOMNUL REVERSE AM CEVA TREABA!!!!!

:what:

ba macar asta ai inteles,ca trebe sa mi te adresezi cu DOMNUL ;)

 

:bounce: REVERSE :huh:

SA STII CA VB NUMAI SA TE AFLII IN TREABA!!!!!

SAU CUM AM MAI SPUS....SA ITI ADUNI POSTURI ;)

ps:UIA UITE POZELE CARE TI LE-AM PROMIS!!!

asa ca nu mai vb fara tine, k esti pe langa!!!!!

a vorba aia : jettt!!!!!! :angry:

cu "jet" vbesti cu taranii tai de acolo , cu ce ma incalzeste pe mine ca ti-ai facut poze pe toate gioarsele de motoare?vrei sa ma duc si eu sa-mi fac poze prin oras pe motoare?cine crezi ca aduna mai multe poze?Se pare ca ai fost frustrat intrucat a trebuit neaparat sa-ti faci poze si sa le pui pe un topic random (adica la nimereala) ptr a-mi demonstra mie cat de tare esti tu.Noaptea inainte sa adormi iti faci planuri si texte cu ce sa-mi mai zici mie pe forum,te gandesti la pozitii de poze....

 

PS : la scoala te invata ca se zice "PE care ti le-am promis"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba macar asta ai inteles,ca trebe sa mi te adresezi cu DOMNUL :lol:

cu "jet" vbesti cu taranii tai de acolo , cu ce ma incalzeste pe mine ca ti-ai facut poze pe toate gioarsele de motoare?vrei sa ma duc si eu sa-mi fac poze prin oras pe motoare?cine crezi ca aduna mai multe poze?Se pare ca ai fost frustrat intrucat a trebuit neaparat sa-ti faci poze si sa le pui pe un topic random (adica la nimereala) ptr a-mi demonstra mie cat de tare esti tu.Noaptea inainte sa adormi iti faci planuri si texte cu ce sa-mi mai zici mie pe forum,te gandesti la pozitii de poze....

 

PS : la scoala te invata ca se zice "PE care ti le-am promis"

Rog domnii admini' sa ia in considerare limbajul de prost gust al lui reverse!!!!

ps: reverse "domn" sa-ti zica baietzi carora le-ai aratat asta......cum sa-ti zic domn daca tu faci pe prostu.....si vezi k nu ti-am zis taran!!! :bounce: ....prin tot ce ai scris mai sus, dezvolti o crasa si dezgustatoare educatie..............sigur ai absolvit scoala de arte si meseri>la tamplarie, ;) te-ai dus prin spania sau italia la cules de banane, ai venit in romania si ti-ai luat un amarat de cbr, cu care inceci... ;) , dar cu slabe sanse :huh: sa te ridici.... :angry: dar tu mai rau te ingropi :what: pt ca tu iti dezvolti imbecilitatea!!!!

asa ca hai pa !!!!!te sun eu mai tarziu :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog domnii admini' sa ia in considerare limbajul de prost gust al lui reverse!!!!

ps: reverse "domn" sa-ti zica baietzi carora le-ai aratat asta......cum sa-ti zic domn daca tu faci pe prostu.....si vezi k nu ti-am zis taran!!! :bounce: ....prin tot ce ai scris mai sus, dezvolti o crasa si dezgustatoare educatie..............sigur ai absolvit scoala de arte si meseri>la tamplarie, :ok: te-ai dus prin spania sau italia la cules de banane, ai venit in romania si ti-ai luat un amarat de cbr, cu care inceci... ;) , dar cu slabe sanse ;) sa te ridici.... :angry: dar tu mai rau te ingropi :huh: pt ca tu iti dezvolti imbecilitatea!!!!

asa ca hai pa !!!!!te sun eu mai tarziu :lol: :ok:

hai ca ma distrezi

1 limbajul de prost gust? :what: cum vine asta cu limbajul de prost gust??vezi daca ai facut scoala la fara frecventa, ai pierdut niste lectii importante...ia sa-mi arati tu mie daca scrie ceva despre "limbajul de prost gust" prin regulamentul forumului...chiar sunt curios

2 la felul cum vorbesti si cum tastezi tu , cred ca scoala de arte si meserii (cu doi de "i" ) e deja mult prea mult,iti trebe medie mare ptr aia ...

daca ai observa putin profilul meu ai vedea ca sunt cam de varsta cu tine asa ca nu aveam timp de banane (care oricum nu prea se "fac" in italia si spania da` deh...ai chiulit si la botanica) spre deosebire de tine care "produci" motoare pe genunchi...as putea continua intreabandu-te daca ai acte la ele dar deja imi pierd vremea

3 restul cu slabele sanse,ridicatul dar de fapt ingropatul...nu prea inteleg,probabil ca ai avut si tu o idee dar cum vocabularul este sarac , nu prea ai reusit sa-ti "pui gandurile pe hartie" ..probabil ca te-ar fi ajutat mimica si gestica dar din pacate nu le ai la indemana...

 

buna ideea cu "hai pa" ca deja imi pierd timpul meu pretios cu tine...fiecare cu treaba lui ca oricum nu duc lipsa de "cunostiinte" ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma distrezi

1 limbajul de prost gust? :bounce: cum vine asta cu limbajul de prost gust??vezi daca ai facut scoala la fara frecventa, ai pierdut niste lectii importante...ia sa-mi arati tu mie daca scrie ceva despre "limbajul de prost gust" prin regulamentul forumului...chiar sunt curios

2 la felul cum vorbesti si cum tastezi tu , cred ca scoala de arte si meserii (cu doi de "i" ) e deja mult prea mult,iti trebe medie mare ptr aia ...

daca ai observa putin profilul meu ai vedea ca sunt cam de varsta cu tine asa ca nu aveam timp de banane (care oricum nu prea se "fac" in italia si spania da` deh...ai chiulit si la botanica) spre deosebire de tine care "produci" motoare pe genunchi...as putea continua intreabandu-te daca ai acte la ele dar deja imi pierd vremea

3 restul cu slabele sanse,ridicatul dar de fapt ingropatul...nu prea inteleg,probabil ca ai avut si tu o idee dar cum vocabularul este sarac , nu prea ai reusit sa-ti "pui gandurile pe hartie" ..probabil ca te-ar fi ajutat mimica si gestica dar din pacate nu le ai la indemana...

 

buna ideea cu "hai pa" ca deja imi pierd timpul meu pretios cu tine...fiecare cu treaba lui ca oricum nu duc lipsa de "cunostiinte" ...

ok

hai sa iti spun pe romaneste:

1- esti un salau

2-un taran>prin faptul ca te iei in gura cu toti

3-un :angry: >scurt ca ma disperi JETTTT!!!!!!!

ps: pt toti: asta e ultimul meu post cu tenta de scandal!!! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

hai sa iti spun pe romaneste:

1- esti un salau

2-un taran>prin faptul ca te iei in gura cu toti

3-un :bounce: >scurt ca ma disperi JETTTT!!!!!!!

ps: pt toti: asta e ultimul meu post cu tenta de scandal!!! :angry:

din toate ce s-au spus p`aici , tu esti cel mai taran dintre toti...asta cu salau probabil ca e expresie de la tine din sat.faci abuzuri de "jet",inteleg ca e cuvant nou da` chiar asa....

 

da da si al meu e ultimul post ,ignore from now on

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din toate ce s-au spus p`aici , tu esti cel mai taran dintre toti...asta cu salau probabil ca e expresie de la tine din sat.faci abuzuri de "jet",inteleg ca e cuvant nou da` chiar asa....

 

da da si al meu e ultimul post ,ignore from now on

sper sa fie ultumul tau post ca deja incepi s-a ne enervezi si tu si axi :angry:

auzi ca "domn" si aveti aceias varsta :huh:

in ori ce caz tu ai dovedit c esti de 10 ori ca esti mai taran.. :bounce: :what:

 

fratilor hai sa fim mai cu capul pe umeri........ ;)

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fie ultumul tau post ca deja incepi s-a ne enervezi si tu si axi :angry:

auzi ca "domn" si aveti aceias varsta :huh:

in ori ce caz tu ai dovedit c esti de 10 ori ca esti mai taran.. :bounce: :what:

 

fratilor hai sa fim mai cu capul pe umeri........ ;)

Hai sa fim cu capul pe umeri, De ce te-ai bagat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim cu capul pe umeri, De ce te-ai bagat?

ca am fost sigur ca tu trebuie s-a ai o replica asa..... fara sens pana la urma :what: :huh:

CE uameniiii!!!!......

dar totusi??? :ok: ;) tu dece te-ai bagat. :angry: ;) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractiv gen funny , ce faci ma pietonule?

 

 

lasa mah ca vb noi in particular ca vine nenea cu 10 motoare,3 limuzine si un y2k si se ia de noi :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati ma ca nu are rost...

Am patit-o si eu cu baluba mi-am dat seama ca nu am cu cine sa ma cert si m-am calmat...bine, el nu si-a revenit si vad ca si aici s-a bagat dar sa fie sanatos si la mai mult inainte...

Apropo baluba, inca te astept ca ai zis k vi sa ma legi de MZ si sa ma tarasti pa strada :angry: ...hai ca nu iti mai zic nimic,dar asta a fost ca sa iti aduc aminte ca nu am uitat... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati ma ca nu are rost...

Am patit-o si eu cu baluba mi-am dat seama ca nu am cu cine sa ma cert si m-am calmat...bine, el nu si-a revenit si vad ca si aici s-a bagat dar sa fie sanatos si la mai mult inainte...

Apropo baluba, inca te astept ca ai zis k vi sa ma legi de MZ si sa ma tarasti pa strada :huh: ...hai ca nu iti mai zic nimic,dar asta a fost ca sa iti aduc aminte ca nu am uitat... :angry:

frate nu ma mai cert cu tine ca n-are rost......... :what: si asa plasticurile tale nu au valoarea mz-ului ala nici o data........ :ok: .. nu mai posta ca iti dai cu firma in cap copile ..... si nu da Domnu' s-a te prind pe la vreo intrunire ca chiar te agat de picioare si te tarasc pe acolo ;) ;) :ok: ....

copiiii...... E ORA SOMNULUI....... la patutz cu voi si nu uitati suzeele!!! :bounce: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate nu ma mai cert cu tine ca n-are rost......... :angry: si asa plasticurile tale nu au valoarea mz-ului ala nici o data........ ;) .. nu mai posta ca iti dai cu firma in cap copile ..... si nu da Domnu' s-a te prind pe la vreo intrunire ca chiar te agat de picioare si te tarasc pe acolo :what: :huh: ;) ....

copiiii...... E ORA SOMNULUI....... la patutz cu voi si nu uitati suzeele!!! :bounce: :ok:

 

Bine man...hai sa zicem ca te cred.Dar macar un serviciu poti sa imi faci?Corecteaza-ti profilul ca nu a auzit nimeni de "Caciva", poate ai vrut sa scrii "Cagiva" si nu "motocros" ci "motocross"sau poate ai lipsit la orele de gramatica si in cazul asta ar trebuii sa revii la copilarie si sa te mai duci la scoala...

Apropo, abea astept sa vad cum pleaca MZ-ul de pe loc cu cineva legat de el...

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine man...hai sa zicem ca te cred.Dar macar un serviciu poti sa imi faci?Corecteaza-ti profilul ca nu a auzit nimeni de "Caciva", poate ai vrut sa scrii "Cagiva" si nu "motocros" ci "motocross"sau poate ai lipsit la orele de gramatica si in cazul asta ar trebuii sa revii la copilarie si sa te mai duci la scoala...

Apropo, abea astept sa vad cum pleaca MZ-ul de pe loc cu cineva legat de el...

ca sa vezi ca sunt un baiat bun... (in cazuri speciale.. ) cu tine de exemplu, :huh: o s-a ma fac ca trec cu vederea ce-ai postat mai sus, dar.. cu conditia ca o sa taci si iti vezi de mucii tai...

apropo am observat o chestie foarte ineresanta pe la voi ;) :ok: ....... daca eu dau o replica "neplacuta" sa vicem,.. la unul dintr-e voi nimeni nu zice nimic pana in momentul in care unu prinde curaj s-a ma contrazica sau sa-mi reproseze ceva.... :bounce: :ok: .... in momentul ala.. toti prindeti curaj si v-a incurajati unul pe altul :( :angry: :lol: :ok: ... aaaa sau asta e spirit de grupa mica din gradinita?? :what: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci topicul asta trebuie numit altfel. Poate "batai Local Kombat" sau cv de genu :what: Au fost semifinalele acum urmeaza finalele :bounce: Terminati pls :angry: ca topicul asta are cu totul alt subiect :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata,gata am terminat, ca nu am ce vorbii cu "cei ce nu stie sa scrie" (era vorba de o singura persoana aici).Promit ca asta e singurul post la adresa ta bubuitule, dar daca ai ceva cu mine te iei de mine nu de toti cei de pe forum care nu au nici o legatura cu subiectul.Mie nu ai ce sa imi faci si iti spun asta foarte sigur pe mine, si inca 2 lucruri mai am sa iti spun:

1) Abea astept sa ne intalnim, daca o sa ne intalnim vreodata... :huh: dar stii cum e vorba aia "Se intalneste munte cu munte,dar om cu om!!!" :angry: :what:

2) Daca mai ai ceva de discutat vorbim pe PM ca sa nu te mai iei si de altii si sa se simta ofensati... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata,gata am terminat, ca nu am ce vorbii cu "cei ce nu stie sa scrie" (era vorba de o singura persoana aici).Promit ca asta e singurul post la adresa ta bubuitule, dar daca ai ceva cu mine te iei de mine nu de toti cei de pe forum care nu au nici o legatura cu subiectul.Mie nu ai ce sa imi faci si iti spun asta foarte sigur pe mine, si inca 2 lucruri mai am sa iti spun:

1) Abea astept sa ne intalnim, daca o sa ne intalnim vreodata... :ok: dar stii cum e vorba aia "Se intalneste munte cu munte,dar om cu om!!!"

2) Daca mai ai ceva de discutat vorbim pe PM ca sa nu te mai iei si de altii si sa se simta ofensati... ;)

Frateeee.. eu cred ca ai gresit forumul...aici e motociclism.ro nu www.vai la bani ce mi-a dat mama si tati.ro,www.ce fitzos mi-s eu.ro :lol: sau www.ala mic si tare.ro :angry:

iti recomand s-a te apuci sa citesti de la primul meu post pe acest topic tot, analizezi situatia... si dupaceia daca e nevoie postezi... :ok:

 

Si pana la urma pe unde am postat eu .... nu era vorba de tine, :) nici ceva s-a te deranjeze in mod personal...pana la urma te-ai bagat aici ... cum se baga musca in cacao :what: .. fara rost ...... :huh:

poate esti colectoinar de posturi..... nu stiu... ;) :ok: .. sau vrei sa dovedesti curajul tau. :bounce: :(

eu iti doresc s-a ai parte de motoarele tale scuze de motorsele tale :ok: si s-a stai mai asezat pe scaunelul tau... bineinteles gandindu-te de doua ori inainte sa mai postezi ceva....... :ok: :10:

asfalt uscat!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata nu va mai certati 1322225746476591531e0.gif

daca aveti ceva de discutat, discutati pe PM 13222415464765dfd593e.gif

:what: gata am zis tot ce am avut de zis.... :angry: ...... restu i-am dat PM.... :ok: :bounce: :huh: R.I.P.!!! ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...