Sari la conținut

Mandru Posesor D Scutere


sebbyex
 Share

Postări Recomandate

tocmai mi-am luat un generic XOR alb si sunt foarte incantat d el.as vrea si eu sa merg la intalniri prin bucuresti knd mai facetzi.....sa vad si eu kre e treaba cu scuteristii!pentru orice intalniri datzimi un pv sau ceva :rock: :D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai mi-am luat un generic XOR alb si sunt foarte incantat d el.as vrea si eu sa merg la intalniri prin bucuresti knd mai facetzi.....sa vad si eu kre e treaba cu scuteristii!pentru orice intalniri datzimi un pv sau ceva :rock: :D :rock:

Ai acolo topic "Poze cu scuterul meu",ai "Discutii intre noi","Loc de intanlire ptr scuteristi" postezi acolo si nu mai faci topicuri aiurea ca nu isi au rostul.

 

 

 

Pentru alte Neintelegeri foloseste functia Search.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate costy_clipcea. eu can am intrat prima data pe forum ma`m uitat stanga dreapta , dreapta stanga , sa vad care e miscarea pe aici.

Dar fiecare cu parerea lui si cu timpul lui .

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce avetzi frate cu omu???????????????/e ji el bucuros k shia luat scuter ji voi ii stricatzi chefu

frateeeeee mergi la scoala te rog ca nu prea intelegem nimic din ceea ce scrii tu aici (nu ca ne-ar interesa,da...)

 

 

sebbyex,bravo ma sa-l stapanesti sanatos dar nu era neaparat nevoie sa deschizi un topic ... e un topic mare "discutii intre noi" ,acolo poti vorbii cam ce vrei (cat de cat la subiect macar)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...