Sari la conținut

Magazin Moto Online?


Vizitator iuiu
 Share

Postări Recomandate

Vizitator iuiu

Salutare Scuteristi.

 

Ma intereseaza si pe mine daca gasesc pe internet un magazin online cu piese moto.

Am mare nevoie de cablu de acceleratie (complect) pt Aprilia SR50 ... daca stie careva un site cu magazin online va rog sa imi spuneti si mie...ms all :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

=))) ha ha ha ha :D esti tare..

 

da nu stiu de ce ai putut tu sa comentezi...nu aveai voie...pt ca eu nu am stat sa mai caut pe forum un alt magazin...ca m-am grabit ca am nevoie de cablu...urgent!deci redyeye Fuck You!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

daca intrebai la "service ptr scootere" iti raspundeam,stiu vreo 2 magazine... dar tu ai ignorat ce te-am tot rugat mai multi,ai ignorat legile bun-simtului...asa ca sa-ti pui cablu de bicicleta

Bine mai eroare genetica ce esti:) sa fi sanatos...daca tie greu sa spui .... am specificat da unii nu vad ... ca m-am grabit de aceea am postat aici...asa ca...mai cumpara`ti si tu ceka okelari ... cu dioptrie mai mare...daca cumva te-ai suparat pe mine acuma..mai musc`o odata :D)) :rock: Hai ceau pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mai eroare genetica ce esti:) sa fi sanatos...daca tie greu sa spui .... am specificat da unii nu vad ... ca m-am grabit de aceea am postat aici...asa ca...mai cumpara`ti si tu ceka okelari ... cu dioptrie mai mare...daca cumva te-ai suparat pe mine acuma..mai musc`o odata :rock:)) :rock: Hai ceau pa!

bai putzica , in primul rand te rog sa mergi la scoala ptr ca imi este foarte greu sa inteleg ce aberezi pe aici...ai o tastatura completa,incearca s-o folosesti ... in al 2lea rand,aici nu este messenger asa ca lasa smileyurile nerecunoscute de forum (din nou faci greu de inteles mesajul tau care oricum este unul "gol", plin de prostii) si in ultimul rand controleaza-ti limbajul si aprecierile , nu ma confunda cu vecinii tai care duc dimineata vaca la pascut..cand mergeam eu pe scooter/motor tu inca te intrebai care e diferenta dintre baietei si fetite :D . Puteai sa te grabesti postand la "service" si primeai raspunsul la fel de repede si eventual unul care putea sa te ajute...asa nu ai reusit nimic..ah ,poate doar sa acumulezi niste posturi si sa te apropii de un ban...doar atata

hai jet d`aici ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))) ha ha ha ha :D esti tare..

 

da nu stiu de ce ai putut tu sa comentezi...nu aveai voie...pt ca eu nu am stat sa mai caut pe forum un alt magazin...ca m-am grabit ca am nevoie de cablu...urgent!deci redyeye Fuck You!

 

am sa cer suspendarea contului tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...