Sari la conținut

Suport De Stop Etz


mzrider
 Share

Postări Recomandate

nu aveti careva un suport de stop de etz ce se prinde pe aripa?..sau macar partea de sus

 

 

Exista deja un topic ptr cerseli,donatii comunisti...... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vroiam sa il cumpar, nu mi-l trebe gratis...da no...poate esti tu obisnuit sa cersesti si atunci se explica

 

 

 

Bai tzarane coclit ce esti,topicul se numeste astfel: "Cereri,cerseli,donatii ptr comunisti",ok?Puteai acolo sa postezi si spuneai ca iti trebuie un stop...era greu?Am zis eu ceva ca ai cersit?Ba m-am saturat de tzaranoi ca tine!!!!!!Inainte sa scrii prostii,gandeste-te de 2 ori!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tzarane coclit ce esti,topicul se numeste astfel: "Cereri,cerseli,donatii ptr comunisti",ok?Puteai acolo sa postezi si spuneai ca iti trebuie un stop...era greu?Am zis eu ceva ca ai cersit?Ba m-am saturat de tzaranoi ca tine!!!!!!Inainte sa scrii prostii,gandeste-te de 2 ori!!! :bounce:

pai spre deosebire de tine io gandesc, nu is retardat ca sa ma apuc sa ma bag in seama pe topicul altora desi n-am nici o treaba, asanuma ca sa imi fac posturi...si sa faci taran pe cine cunosti ca poate nu stii cu cine ai de-a face....si in plus esti admin sau de cand imi spui tu mie unde sa postez?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"spre deosebire de tine io gandesc"- se vede....no comment,esti cu adevarat necioplit.....

Eu am incercat sa-ti explic o treaba,tu ma iei cu "poate nu stii cu cine ai de a face"....

Stii ceva?Nici macar nu ma intereseaza sa cunosc o planta ca tine!Dupa modul de gandire si modul de exprimare,nu ai mai mult de 10clase....si asta se vede clar!Asa ca ura si la gargara...cu stopul tau cu tot!

 

 

:bounce:

 

PS: ca sa deschizi un topic ptr un amarat de stop,e lucru mare....

Eu vroiam sa-ti spun ca exista deja un topic cu asa ceva...dar mintea ta necioplita normal ca a inteles cum a vrut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"spre deosebire de tine io gandesc"- se vede....no comment,esti cu adevarat necioplit.....

Eu am incercat sa-ti explic o treaba,tu ma iei cu "poate nu stii cu cine ai de a face"....

Stii ceva?Nici macar nu ma intereseaza sa cunosc o planta ca tine!Dupa modul de gandire si modul de exprimare,nu ai mai mult de 10clase....si asta se vede clar!Asa ca ura si la gargara...cu stopul tau cu tot!

:angry:

clase am destule...nu iti fa griji, in schimb despre tine....cu expresiile tale cu tot, nu stiu ce sa zic ('ura si la gargara')

ma rog. dupa cum ziceam...daca nu ma cunosti personal nu ma fa taran pt ca asa ti se scoala tie.

nu inteleg ce treaba ai tu sa imi consideri mie topicu 'cerseli pt comunisti'. vezi-ti de problemele tale ca se pare ca ai destule

 

rog administratorii sa stearga topicul ca sa nu mai fie probleme si sa nu se mai rascoale si alti useri :bounce:

si scuze ca nu am pus anuntu la 'cerseli si comunisti ' sau cum s-o fi numind

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mzrider:nu inteleg ce treaba ai tu sa imi consideri mie topicu 'cerseli pt comunisti'.

 

Tie ori iti place sa te certi,ori esti batut in cap.....dar mai degraba esti batut in cap!Scuze ca te-am facut tzaran,inca nu ai ajuns la stadiul ala.... :bounce: Mai bine du-te si incalzeste-ti lapticul si admira-ti mz-ul.Numai bine! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni fiti si voi mai cu bun simt(cu capul pe umeri)!!!

numai copii de pe coltul scuteristilor se tot cearta!!!!

eu zic ca nu e bine sa va certati....nu are sens :huh:

PS:mixi dixi sa nu te superi pe mine, dar sincer ai vorbit foarte urat cu mz-rider :bounce:

Dar in schimb mz-rider a ripostat.........si eu de cand sunt pe forum numai din cearta in cearta,,,,dar am observat ca mai bine ar fii sa ignor perzentele cu orgoliu mare!!!

fratilor eu zis sa va impacati la o :what: :angry: !!!!!

asfalt uscat tuturor!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mzrider:nu inteleg ce treaba ai tu sa imi consideri mie topicu 'cerseli pt comunisti'.

 

Tie ori iti place sa te certi,ori esti batut in cap.....dar mai degraba esti batut in cap!Scuze ca te-am facut tzaran,inca nu ai ajuns la stadiul ala.... :bounce: Mai bine du-te si incalzeste-ti lapticul si admira-ti mz-ul.Numai bine! :angry:

Omul vroia o anumita piesa de MZ pentru care era dispus sa plateasca nu sa se certe. Daca nu aveai asa ceva, de ce nu te-ai abtinut?

 

O sa dai reply la toate topicurile de pe forumul acesta?

 

Poate intr-o zi o sa ai nevoie de ajutorul lui mzrider sau al unui prieten de-al sau. Suntem motociclisti, indiferent ce motor avem si in loc sa ne injuram reciproc, din motive de rahat, ar fi mai util sa ne ajutam. Sunt destule nimicuri care ne amarasc existenta de motociclisti ca sa ne mai improscam si noi cu mizerii marunte din fata unui monitor.

 

Sanatate si bafta la amandoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul vroia o anumita piesa de MZ pentru care era dispus sa plateasca nu sa se certe. Daca nu aveai asa ceva, de ce nu te-ai abtinut?

 

O sa dai reply la toate topicurile de pe forumul acesta?

 

Poate intr-o zi o sa ai nevoie de ajutorul lui mzrider sau al unui prieten de-al sau. Suntem motociclisti, indiferent ce motor avem si in loc sa ne injuram reciproc, din motive de rahat, ar fi mai util sa ne ajutam. Sunt destule nimicuri care ne amarasc existenta de motociclisti ca sa ne mai improscam si noi cu mizerii marunte din fata unui monitor.

 

Sanatate si bafta la amandoi!

:what: :bounce: :huh: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry:

Omul vroia o anumita piesa de MZ pentru care era dispus sa plateasca nu sa se certe. Daca nu aveai asa ceva, de ce nu te-ai abtinut?

 

O sa dai reply la toate topicurile de pe forumul acesta?

 

Poate intr-o zi o sa ai nevoie de ajutorul lui mzrider sau al unui prieten de-al sau. Suntem motociclisti, indiferent ce motor avem si in loc sa ne injuram reciproc, din motive de rahat, ar fi mai util sa ne ajutam. Sunt destule nimicuri care ne amarasc existenta de motociclisti ca sa ne mai improscam si noi cu mizerii marunte din fata unui monitor.

 

Sanatate si bafta la amandoi!

 

 

Imi cer scuze,am fost un pic cam nervos si.... :bounce:

In ordinea ideilor,eu am vrut doar sa-i transmit lui mzrider ca exista deja un topic unde poti intreba,cere s.a.m.d.....si daca citesti topicul de la inceput,nu stiu care din noi doi a inceput sa jigneasca...(poate esti tu obisnuit sa cersesti si atunci se explica).

Ptr mzrider:de cate ori am postat eu sa cersesc????Ai vazut tu pe undeva?Eu ti-am dat reply la anuntul tau ptr ca ne-am cam saturat sa apara cate un topic ptr te miri ce...(sper ca acum intelegi ce vreau sa zic,nu ca prima data..)

Mirceatrif ai perfecta dreptate!Eu am tras linie,cine intelege ce am vrut eu de fapt bine..cine nu...iarasi bine.

 

Eu va doresc numai bine si asfalt uscat la toti! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...