Sari la conținut

Am Pierdut Contactele


elvantin
 Share

Postări Recomandate

Salut,

sunt Valentin, liderul trupei AL!AS. Am avut onoarea de-a avea activ pentru fiecare oras din "comunitati moto regionale" cite un post cu descrierea trupei mele (citeva ore), versurile uneia dintre piese cit si 3 atasamente (pe care le voi pune si acum de asemenea).

 

Am avut in citeva parti reply-uri de la baieti binevoitori care cunosteau organizatorii intrunirilor de profi din tara (vreo 3 cred ca au fost). Problema este ca moderatorul Thomas (care este din pacate moderator si-aici) a avut bunavointa de a-mi sterge TOATE posturile... si ma astept sa-l stearga si pe-asta dar poate aveti timp sa vedeti thread-ul.

 

Va mai atasez odata piesele AL!AS si va rog sa postati din nou, sau, MAI BINE ar fi sa dati un add la yahoo messenger (taicaripperu este id-ul meu), un mail la elvantin@gmail.com sau un telefon la 0721297840.

 

Sper sa apucati sa vedeti topicul asta.

 

Merci inc-odata Thomas ca mi-ai sters TOATE topicurile (si nu le-ai lasat macar pe-alea din Bucuresti si Ploiesti - ti-am scris eu de ce Bucuresti si Ploiesti.. care era gandirea logica) si in final, firescul "ce-mi doresti tu mie sa ti se intimple tie" (pentru moderatorul care sterge postul).

 

Fratilor, care are bunavointa sa ajute, multumesc FOARTE MULT anticipat in numele trupei AL!AS.

Va las 4 piese AL!AS acum, si nu uitati ca sunt trase @home, cum am putut si noi! veniti la concert daca vreti sa auziti sunetul AL!AS fara drum-machine si alte chestii.

 

Merci!

 

 

 

 

 

 

Rockon si veniti la Cluj (Valea Ierii) si la Ploiesti (Bucov) sa ne vedeti live si sa stam de vorba!

Editat de elvantin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Up, ca se pare ca merita.

Chiar asa, Tom, chiar trebuiau sterse toate topicurile omului ? Sunt de acord ca au fost prea multe si trebuia facut un pic de curatenie, dar nu se puteau totusi uni intr-unul singur ca sa nu piarda omu' contactul cu publicul( :cheers: ) ? Voi n-ati avut trupa cel putin cand erati pusti si nu stiati cum sa va mai faceti auziti si ascultati?

 

Oricum mie mi s-a parut ca nu suna rau si o sa ma duc cat de curand sa-i ascult live si sa-i cunosc cand or avea cantare in Bucale ca sa ma conving. Promit comentarii.

 

Bafta,asfalt uscat si sunetisti meseriasi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Intai de toate nu stiu de ce are userul @elvantin impresia ca eu i-am sters mesajele. Nu sunt singurul moderator de pe acest forum si , daca s-ar fi obosit sa citeasca, ar fi vazut ca la Comunitati Regionale, fiecare regiune are ca moderator DOAR pe userul Admin, nicidecum eu. Eu nu am "jurisdictie" acolo.

 

Trec peste scaparea asta, avand in vedere ca i-am raspuns la mesajul sau prin care ma ruga sa ii las mesajele puse la FIECARE sectiune (este un mesaj comercial = Bursa sau la Oferte de servicii) ceea ce implicit inseamna spam. I-am raspuns doar ca mesajele lui ar sta mai bine la Bursa sau la Oferte de Servicii. Insa de la asta sa ajungi sa ma infierezi, e cale lunga, amice lider al trupei AL!AS iar dupa nunta cand ne vom intalni la o intrunire (asta daca o sa fiti invitati) , o sa-ti explic "din pacate" live destule chestii care nu am timp sa ti le explic ca raspuns la mesajul belicos trimis de tine pe PM precum si aici. Nu de alta, dar am nunta maine si nu merita sa imi fac nervi pentru unii si altii. Insa nu ai grija, nu te uit.

 

Salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Intai de toate nu stiu de ce are userul @elvantin impresia ca eu i-am sters mesajele. Nu sunt singurul moderator de pe acest forum si , daca s-ar fi obosit sa citeasca, ar fi vazut ca la Comunitati Regionale, fiecare regiune are ca moderator DOAR pe userul Admin, nicidecum eu. Eu nu am "jurisdictie" acolo.

 

Trec peste scaparea asta, avand in vedere ca i-am raspuns la mesajul sau prin care ma ruga sa ii las mesajele puse la FIECARE sectiune (este un mesaj comercial = Bursa sau la Oferte de servicii) ceea ce implicit inseamna spam. I-am raspuns doar ca mesajele lui ar sta mai bine la Bursa sau la Oferte de Servicii. Insa de la asta sa ajungi sa ma infierezi, e cale lunga, amice lider al trupei AL!AS iar dupa nunta cand ne vom intalni la o intrunire (asta daca o sa fiti invitati) , o sa-ti explic "din pacate" live destule chestii care nu am timp sa ti le explic ca raspuns la mesajul belicos trimis de tine pe PM precum si aici. Nu de alta, dar am nunta maine si nu merita sa imi fac nervi pentru unii si altii. Insa nu ai grija, nu te uit.

 

Salut.

 

 

Ok! Ne vedem!

N-ai venit la Cluj... a iesit monstruos..

Poate vii la Bucov, acolo o sa iasa si mai si :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare care parte din AM NUNTA nu ti-a fost clar?

 

ahhhhhhh... e d-aia ca-n povesti.

 

casa de piatra

Editat de elvantin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Morpheuss

Ba Thomas, da' tu ai tupeu jegos, ma baiatule.

Ii spui omului ca nu poti lasa nu stiu ce anunturi, ca cica ar fi spam, dar tu iti faci reclama la Nunti, botezuri, avorturi. Pai nu ti-i rusine, ma ?

Ardeti-s-ar boxele, lua-ti-ar foc baloanele, stergeti-s-ar muzica de pe HDD.

Hehe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Thomas, da' tu ai tupeu jegos, ma baiatule.

Ii spui omului ca nu poti lasa nu stiu ce anunturi, ca cica ar fi spam, dar tu iti faci reclama la Nunti, botezuri, avorturi. Pai nu ti-i rusine, ma ?

Ardeti-s-ar boxele, lua-ti-ar foc baloanele, stergeti-s-ar muzica de pe HDD.

Hehe....

Prietene Morpheuss, Thomas nu a initiat 32 de threaduri in care sa-Âşi faca reclama. Putea sa faca unul si bun, nu sa spamuiasca forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Thomas, da' tu ai tupeu jegos, ma baiatule.

Ii spui omului ca nu poti lasa nu stiu ce anunturi, ca cica ar fi spam, dar tu iti faci reclama la Nunti, botezuri, avorturi. Pai nu ti-i rusine, ma ?

Ardeti-s-ar boxele, lua-ti-ar foc baloanele, stergeti-s-ar muzica de pe HDD.

Hehe....

 

Care parte din explicatia din postul meu anterior nu a fost perceputa de neuronul tau singular, micutule?. Iti pot oferi un consult oftalmologic la un cabinet din Mures si poate dupa aceea o sa vezi CA NU I-AM STERS EU POSTURILE ALEA IN CARE ISI FACEA RECLAMA. Eu doar i-am raspuns la un mesaj care mi l-a adresat.

 

Iti multumesc pentru urarea legata de nunta mea, a fost (din pacate pentru tine) foarte misto , vreo 174 invitati, s-au simtit bine si muzica a fost pana la 6 dimineata. Apreciez gestul urarii, micuțule, si ai reusit doar sa ma faci sa zambesc la gandul ca prostul nu e prost destul pana nu isi da singur cu mucii in fasole. Tine-o tot asa si sa nu ai impresia ca o sa ma cobor dupa tine in a-ti adresa invective.

Se intoarce roata oricum, nu imi fac griji.

 

 

P.S. Daca astepti vre-un alt raspuns, va trebui sa ai rabdare 2 saptamani pana ne intoarcem din concediu.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti v-ati cam incins. Si degeaba.

Casa de piatra, Tom ! Iar pentru astia mai "nervosi" o bere rece sau un dus, cum preferati.

Si bafta la Bucov AL!AS si astept sa va vad prin Bucale.

 

 

Mai baieti,

vad ca topicul meu s-a transformat din Am pierdut contactele in " 'ai sa ne tragem (cuvant urit)'n gura 'n shit ". Naspa.

 

Speedy, poate reusesti s-ajungi la Bucov tata. Eu zic ca merita.. e la 65km Buc, nu-i marea cu sarea. C'mon!

 

Ride on!

Editat de elvantin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...