Sari la conținut

Concurs Comuniste Cu Atas La Dacorum


catul
 Share

Postări Recomandate

cu ocazia anuntarii oficiale de catre cei din Dac Motors:

 

intai, topicul despre intrunira organizata la Ciolpani:

/index.php?showtopic=170395

 

apoi, anuntarile oficiale:

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...ost&p=48626

/index.php?...t&p=1303671

 

am tot respectul pt Daci in general, si mai ales pt aceasta initiativa de sustinere a motocicletelor de epoca, comuniste :crack:

asa cum au zis, si se si stie, comunistele au locul lor pe podiumul motociclismului, si e pacat sa le pastram la naftalina :laugh:

 

asadar, sa speram ca ne vom strange cativa :bigstar:

 

toate cele bune

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu v-au speriat pozele circuitului, ptr ca nu pe partea de motocross se va tine concursul. Langa acest circuit se mai afla unul, si anume circuitul de rally pe care se antreneaza Titi Aur. Acolo va avea loc concursul comunistelor. Doar nu va asteptati sa va punem sa faceti sarituri cu motoarele. Acolo chiar si cei de la Dacia au testat niscaiva masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu v-au speriat pozele circuitului, ptr ca nu pe partea de motocross se va tine concursul. Langa acest circuit se mai afla unul, si anume circuitul de rally pe care se antreneaza Titi Aur. Acolo va avea loc concursul comunistelor. Doar nu va asteptati sa va punem sa faceti sarituri cu motoarele. Acolo chiar si cei de la Dacia au testat niscaiva masini.

 

 

Legionare, dupa parerea mea, cui ii plac senzatiile cu atas, merge la padure, nu isi omoara mobra prin circuite d'ale lu Titi Zgarci...in principiu pentru ce?Mai bine o parada a comunistelor si premiere cu I,II si III pentru vechime,originalitate si frumusete, asta iar, e parerea mea.Nu zic ca nu o sa se bage nimeni pe circuit, cu siguranta se gasesc nebuni, mai ales dupa ceva impartasanie cu bere. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legionare, dupa parerea mea, cui ii plac senzatiile cu atas, merge la padure, nu isi omoara mobra prin circuite d'ale lu Titi Zgarci...in principiu pentru ce?Mai bine o parada a comunistelor si premiere cu I,II si III pentru vechime,originalitate si frumusete, asta iar, e parerea mea.Nu zic ca nu o sa se bage nimeni pe circuit, cu siguranta se gasesc nebuni, mai ales dupa ceva impartasanie cu bere. :crack:

stai linistit ca multora de aici le place sa-si bage atasu pe teren accidentat... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am pus topicul asta cunoscand multitudinea de comunisti din zona, in speranta ca vor fi prezente mai multe babute, inclusiv mai multe motoare cu atas...

 

per total a iesit bine, iar comunistele care au fost, s-au ridicat la nivelul asteptarilor...mai ales nebunia cu atasu pe circuitul de motorcross...bravo, atasistilor :(

 

@Aleko: cine era bre celalalt atasist cu m72-u ala negru?

 

poate pe viitor vom vedea la fest-uri mai multe comuniste la un loc...e pacat ca sunt din ce in ce mai putine la intruniri

 

PS: anu asta, fata de ciolpani 2006 am vazut mai multe comuniste....asta ma face sa visez la un viitor mai frumos :kali: nota 10 pt bulgarii cu simsonul sr4 :D

 

pozele, la topicul dedicat pozelor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...