Sari la conținut

de vanzare


dannybc90usa
 Share

Postări Recomandate

frumoasa si pacat ca o dai asa ieftina,munca si ce ai bagat in ea cred ca a depasit pretul cerut de tine.Cat despre reanmatriculare sau omologare,nici vorba de asa ceva,pacat de ea.V-a ramane vesnic inmatriculata pe numele ultimului detinator in CIV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ij planeta 5,,chopper,,,omologare artizanala,,,asigurare.

perfecta stare de functionare

700 euro

0748580979 dragos

faina motoreta :D . l-am tot vazut din mers in marasti.nu zic locatie exacta,ca poate nu e bine.arata bine.felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hidoasa...

 

Sorry domne, dar asa e.

 

Vorba lui Kato, adio reinmatriculare.

Zicea bine ala care zicea ca fiecare isi aranjeaza motorul dupa chipul si asemanarea sa. Totusi, cind te apuci sa faci asta nu cred ca se mai pune problema s-o mai dai

 

Bafta la vinzare, totusi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hidoasa...

 

Sorry domne, dar asa e.

Hidoasa in opinia ta :laugh: Dar daca suntem obiectivi, se poate vedea munca depusa, atentia cu care s-a ocupat de detalii, si ca a iesit ceva frumos, sincer....pt ca nu e cioparteala tiganeasca....si se vede cata munca si rabdare a necesitat asa aranjare de mobra...

 

Eu zic sa cauti sa o vinzi unui bar, ar da foarte misto in incinta lui, sau daca e sa o vinzi, ca tot ar fi greu cu inmatricularea, sa lase actele pe numele tau si sa se dea cu ea...asta ar fi singura solutie :D

 

Bafta la vanzare, e unul dintre cele mai faine motoare comuniste pe care le-am vazut modificate pana acum

 

PS: recunosc, mie mi se pare cam inutila aceasta super modificare la asa motor....daca era ceva japo sau HD mai era ceva :D Dar de aratat, arata fain

 

LE: defapt omu a zis ca are omologare artizanala facuta, deci nu a inmatriculat-o inainte si dupa a modificat-o, asa ca s-ar putea sa mearga inmatriculata...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand te gandesti ca e ij si a muncit atata la el nu poti sa mai fii carcotas.

bravo si spor la vanare.

pacat ca n-a avut material mai bun gen japo ca rupea gura multora. dar e ij asa ca... UP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e lucrata ff bine jucaria , nu cred ca posesorul dispune de mari resurse financiare dar compenseaza prin munca ca sa muncit ceva la motoreta , si a iesit ceva destul de dragut , si ce daca are motor de ij ?? daca merge cu maxim 60 o sa ii reziste motorul multi ani . si la o adica daca ii fute un motor japonez mai fiabil va rupe tot .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,imi place mult cum ai lucrat,dar cred ca daca te opreste politia iti ia si certificatul de nastere nu numai talonul

am trait sa o aud si pe asta :D

foarte tare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...