Sari la conținut

Tura de doua zile pe undeva... 24-25 aprilie


LinX
 Share

Postări Recomandate

Care are chef de o hoinareala in weekend? Dar asa... o tura mai lunga, sa simtim ca mergem.

 

N-am o idee anume, stiu doar ca m-am "invoit" ptr weekend si as vrea sa ard niste benzina, eventual prin locuri pe unde n-am mai fost. Ma gandeam la zonele muntoase din zona centrala a Bulgariei, pe unde par sa fie si sanse mai mari de vreme buna. La noi la munte de ex se anunta ploi. Sau haideti sa bem o Zagorka la sud de Burgas. Veniti cu propuneri! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as baga pe oriunde...daca se poate plecarea pe la 14-00,maine...ca pana atunci lucrez

sau duminica dimineatza...

A ramas pentru maine dimineata pana la urma. O sa mai vina inca vreo doua motoare si o s-o luam probabil in sud, inca nu ne-am pus de acord. Ca stil de mers... "mediu", 30-50 peste restrictii, acolo unde se poate. Revin in cursul zilei cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ptr care vreti sa veniti, haideti sa ne vedem la benzinaria MOL de pe Sos. Giurgiului (de la intersectia cu Oltenitei stiu ca se mai merge putin si e undeva pe dreapta, dupa o intersectie mai mare).

 

Ora 8 si sa incercam sa plecam pe la 8:15. Ideea ar fi sa o luam spre Nova Zagora, pe drumul nou si sa ne intoarcem pe Shipka, sau daca e timp si vreme buna sa facem o bucla mai mare, eventual inspre Pleven poate... Stabilim traseul maine dimineata (in mod democratic :rolleyes: ), nu e nimic batut in cuie. Singura treaba ar fi sa ne intoarcem pe lumina, adica pe la 20-20:30 sa trecem de Giurgiu macar.

 

Daca e ceva de ultima ora: 0723.005.580 (Florin)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...