Sari la conținut

In Cj Cam Grav


solo
 Share

Postări Recomandate

nu stiu nimic concret dar am dat ceva telefoane si am inteles ca e vorba de vlad (unu care umbla cu sorin si mirel ) a avut inainte un zzr

a imprumutata motorul lui sorin honda fire blade....si un bou cu un audi a intors pe linie continua ...

vlad era cu prietena pe motor...din cate am intzeles ea nu a patzit mai nimica doar e cam inspaimantata :lol:

el inconstient....sa speram ca se insanatoseste....

nu stiu mai multe...cine stie sa ...scrie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost eu acolo cred ca la vreo 2 min dupa ce s-a produs accidentul.din cate mi-am dat seama conservaru nenorocit :lol: ;) :banana: a intors peste linia dubla continua si a acrosat un motociclist care avea o pasagera.din ce am vazut eu la fata locului tipul era lovit la fata,dar tipa nu am vazut sa aiba vreo leziune avea si casca pe cap.de unde miam dat seama ce s-a intamplat?foarte simplu masina implicata un audi a4 sau a6 avea airbagurile laterale deschise.alea se deschid numai la loviturile laterale deci masina era cumva de-a lungul drumului.sa speram ca nu e nimic grav.am si doua filmulete facute cu telefonul si le pot pune maine pe forum.conservarule multa :banana: :crack: :crack: :wink: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga filmuletele.

 

am trecut si eu pe acolo in seara ai, pe deasupra, spre cora, dar era, intr-un taxi si nu am oprit.

 

si cand te gandesti ca si eu o cam calc pe calea floresti....

 

sper sa fie ok. sa se insanatoseasca repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga filmuletele.

 

am trecut si eu pe acolo in seara ai, pe deasupra, spre cora, dar era, intr-un taxi si nu am oprit.

 

si cand te gandesti ca si eu o cam calc pe calea floresti....

 

sper sa fie ok. sa se insanatoseasca repede

 

 

acuma pun si filmutele.foarte foarte clare nu sunt pt ca sunt facute cu telefonu dar in principiu se vede.da din pacate zice ca "Upload failed. You are not permitted to upload a file with that file extension."asa ca nu pot pune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...