Sari la conținut

sharky_boy

Membru
  • Număr conținut

    251
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de sharky_boy

  1. salut ! ma scuzati ca deranjez aceasta discutie despre mz-ul es, dar vreau sa intreb si eu unde as putea gasi un releu pt un mz rt/3 cu instalatie originala pe 6v;sau daca se potriveste altceva; ma chinui de 1 an de zile sa il aduc din nou pe strazi dar el tot nu vrea sa mearga cum trebuie.
  2. problema mea este urmatoarea: la mz-ul meu se incalzesc foarte tare carbunii se decalesc arcurile ,raman presate , nu mai apasasa bine si nu mai baga dinamul.In rest motoreta merge bine,porneste la prima pedala dar merge numai cat tin arcurile.Orice sugestie este binevenita . Sa fie calitatea proasta a carbunilor sau o fi vreun fir legat prost
  3. foarte utila informatia! trebuie sa ma grabesc. Sigur e asa?
×
×
  • Creează nouă...