Sari la conținut

mariuscojo

Membru
  • Număr conținut

    378
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de mariuscojo

  1. Bine, bine, Pantera a trecut chiar si prin Pitesti (simplist oras), insa cafeaua nu i-a placut , (adica n-a VRUT sa opreasca si pe la noi), da las , ca n-or intrat zilele'n sac................
  2. Bai frate si cand ma gandesc ce motocicleta adevarata ai avut.............dar si asta e ok, seamana bine cu o motocicleta.
  3. Heiiiii, pe aici nu mai zice nimeni nimic? S-a adeverit vorba care zicea ca nu mai sunt "bikeri" in Arges? Sau sunt toti plecati ? Daca-i asa..............e de bine.
  4. Asa e frate, dar nici chopper-istii n-au scapat cand a dat soart peste ei !
  5. Sa fie sa propunem lu admin o subrubrica "exbusisti" sau ""busa'stalgici", sau ......... ? Ce ziceti baieti?
  6. Ba al naibi obsedat !!! Da cin'ai fi vrut sa stea la burta goala, Casalotu?
  7. Ce ziceti fratilor de astia? Solidari au ba? http://www.righttoride.eu/?p=7383
  8. Atunci pot sa ma duc sa ma spal pe dinti sau sa beau o bere, ca tu nu-ti revi usor dupa laseru' ala. hahahaha ! Oricum asteptam pozele si...........sa fiti sanatosi, casa de piatra !
  9. Sa le faci cate o poza la inspectorii aia "cinstiti", sa-i vedem si noi, poate.............. cade vreunu si-si rupe mandibula, din greseala. Ca si oamenii corecti mai poate sa cade.
  10. mariuscojo

    BURSA LOCALA

    Vand anvelopa Pirelli Diablo 120/70/R17 nefolosit, sau schimb cu alta anvelopa 110/80/R17, tot nefolosit, pt GSX F.
  11. Heiiii, p-aici nu mai zice nimeni nimic? S-a'nsurat Emylyo, sau tot pe 18 a ramas?
  12. mariuscojo

    Haideti la o tura

    Daca nu intervine ceva, vin si eu. Daca intervine....... vad eu cum ajung.
  13. Capitane, ne innebunesti cu atata precizie si mai ales cu priceperea (la modul bun),mai ales si dupa ce , din fericire, ne-am cunoscut la Sibiu. Inca un motiv sa ma bucur de aceasta intrunire .
  14. Iata si niste poze de pe drum. Iata si niste poze de pe drum. Iata si niste poze de pe drum.
  15. Si noi am ajuns cu bine, uzi fleashca, dar multumiti de cele petrecute, va trebui sa ne vedem mai des. Super oameni hayabusistii astia !
  16. Opriti si la Pitesti la o cafea? Noi, pitestenii, venim la Sibiu sambata dimineata.
  17. Si eu tot asa se pare ca am sa ajung. Termin vineri treaba destul de tarziu asa ca, cu parere de rau ca pierd "seara cea mai mare", am sa vin sambata dis-de-dimineata. Cu cazarea cum procedez in cazul asta Panterutzo?
  18. Da, asa ar fi frumos, sa trecem Valea Oltului ca o ceata de vulturi, Din Pitesti mai vine si Giny TCP. Se pare ca cele doua pensiuni or sa fie insuficiente, TRE SE INCHIRIEM TOATA ZONA !!!
×
×
  • Creează nouă...