-
Număr conținut
378 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de mariuscojo
-
Merci mult fratilor. I-am cam dat de cap. Acum insa am o alta rugaminte. Cine are o lampa de semnalizare dreapta fata pe galben ptr colegu nostru Babulishor? ZZR din '94. Plata cash, nenica !
-
Puteti sa veniti si fara motoare, numai sa veniti sa ne vedem, sa ne cunoastem.
-
Fratilor, are antigel, juma/juma cu apa distilata. Antigel auto, din comert cu etilenglicoli, dar..........geaba.
-
Multzam fain ! Am sa incerc ambele recomandari
-
mai e si Dr. Morlova cu YamaHa Fazer Deci: jardel-yamaha royal star baciu-yamaha royal star negut-yamaha wild star marius-suzuki gsxf 600 conu-honda shadow florin-honda shadow george-kawasaki vn 15 marian-honda africa florin-bmw adi-bmw adi-yamaha tdm simu-yamaha r1 marian-suzuki marauder dragos-kawasaki ninja 623 eugen-yamaha r1 traian-kawasaki zl alin-yamaha fzr remus-suzuki gsxr 600 vioara-kawasaki zx10r marius-kawasaki zx10r elvis-yamaha r1 florin-yamaha r1 kit-yamaha r1 elefantu-yamaha r1 tomitza-yamaha r1 dragos-yamaha tdm gsn-honda shadow mihai-yamaha 1000 rr mihai-bmw k75 claudiu-dnepr seba-kawasaki zx10r irinel-kawasaki zzr 400 cristi-suzuki gsxf 600 bogdan bmw Cristi (Finu) Harley Davidson (SLY) Dan Kawasaki ZZR600 (AG 75 ZZR) Mircea Yamaha Drag Star 650 Bety Kawasaki Ninja (Ag 69 BTY) Marian - cu Dominator Zama - cu o Honda Un tip (nus cum il cheama) tot cu un BMW mai vechiut de la mine din Trivale Doru - Motoguzzi de 1000 Un tip cu o moto fara numar (tot din Trivale) - are o culoare verzuie Liviu-yamaha r1 Lucii-honda 954 Bogdis-honda... Nicola-honda cbr 125 Dudu-suzuki... George -honda.. pustiu-honda cbr uta-o gramada de moto edi-comuniste gusteru-suzuki sv650 mai e unul cu un HD V-ROD Lifan Lh-125 (Cosmin) Cristi-rieju rs2 Dr. Morlova cu YamaHa Fazer ?????????? ar trebui trecute si nr de inmatriculare si eventual , cine vrea , nr de tel , ID mess, sau......... cum vreti voi
-
Salut, Am un ZZR600 din '94 , care ma supara rau la mersul prin oras, adica , la viteze mici , la mers prin aglomeratie etc, etc, imi da apa afara din vas, creste temperatura desi ventilatoarele merg corect. Cand scap din aglomeratie isi revine. Ce buba ar putea avea?
-
Cristi (Finu) Harley Davidson (SLY) Dan Kawasaki ZZR600 (AG 75 ZZR) Mircea Yamaha Drag Star 650 Bety Kawasaki Ninja (Ag 69 BTY) pana acum suntem 39 doar?
-
Ai reusit sa termini tuningul? Sunt curios cum ti-a iesit. A, scuze, am uitat sa va spun ca am si eu un F din '97 de care-s tare multumit in cei 12.400 km pe care i-am facut cu el. te rog sa mi-l trimiti si mie. mariuscojo@yahoo.com merci!
- 3.016 răspunsuri
-
- suzuki gsx 750f
- gsxf750
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
-
Salutare. Am si eu un GSX ....F din '97. Sunt tare incantat de el ,numai ca are roata din spate cam subtire. Voi ce dim. folositi pe spate?
- 3.016 răspunsuri
-
- suzuki gsx 750f
- gsxf750
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Salutare Uite ,cineva a intrebat daca primiti si cu GSX600F? Chiar , primiti? Am si eu unul de ceva vreme si as putea sa ma bag si eu in seama cu voi, daca vreti.
-
M.c Road Riders Pitesti Organizeaza Intrunire Moto
topic a răspuns lui mariuscojo în SOCKYul Evenimente, excursii
OK. Ne vedem in statie, ca nici eu nu stiu sa ajung singur. -
M.c Road Riders Pitesti Organizeaza Intrunire Moto
topic a răspuns lui mariuscojo în SOCKYul Evenimente, excursii
se coboara la intersectie si se ia metroul -
M.c Road Riders Pitesti Organizeaza Intrunire Moto
topic a răspuns lui mariuscojo în SOCKYul Evenimente, excursii
Harta lui Jardel e foarte buna. Am si eu una,poate ajuta. In orice caz , urmati indicatorul cu HOTEL STAR -
GSX-ul meu e din 1997, crezi ca pot pune pe el 160 fara sa-i schimb janta sau sa-i modific furca?
-
Stie cineva daca se poate pune un pneu mai lat pe spate la un GSX 600 F ? Da DA, care este dimensiunea maxima posibila?
