Sari la conținut

baby_boy_gabi

EX+
  • Număr conținut

    150
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de baby_boy_gabi

  1. Am auzit si eu de accident de la colegii care au trecut prin zona , din cate am auzit sa intamplat pe giulesti , motociclistul era intins pe jos , motorul praf , mai multe detalii nu stiu...
  2. ba, nu mi l-am cumparat, m-am angajat la curiero si mi-a dat peugeot nou
  3. reverse, maine te prezinti cu o saorma la circ pt seful tau
  4. Eu cred ca ti-ai lasat cbr-ul in ploaie si a intrat la apa , deaia la confundat kidmeister cu un speedfight
  5. Unora le e cam cald cu dinti in gura , reverse , dak vii duminik la circ ne vedem acolo
  6. bay reverse , de luni o sa am un nou scuter :D
  7. da ma, ramane pe joi , mai vb . pa ma
  8. As vrea sa imi iau Cagiva mito 2003
  9. reverse , nu vrei soarma ? hay la o pizza sau la Mc , ce zici ? , m-am plictisit rau
  10. aaaa da , ms :D vezi ca decat maine mai dau autografe , hay ma cand mergem la o saorma ? fac cinste
  11. Hay sa o luam altfel : scuterul meu 85 kg gol si cu mine pe el 180 kg total scuterul tau 116kg gol si cu tine pe el 180 kg total Deci eram la egalitate (cum ai mers tu cu al tau si cum tragea?n`avea nicio treaba..), ce ai vrut sa zici cu treaba asta ?
  12. Faza e ca al tau nu prea tragea nici cand era nou
  13. testul gratarului pe timp de noapte in padure
  14. Mergeti sa ne dam cu karturile astazi ? pe amkart , care vrea sa mearga sa ma sune pe nr 0727 491 627
  15. unele peugeot-uri va cam dau rusine
  16. Ma bucur ca ma sustii ) , stiu ca esti fanul meu , mai uitat cu poza aia ,,aaa , am dat scuteru
  17. Cred ca ai vazut prea multe filme gen BIKER BOYS
  18. reverse, vreau si eu poza aia urgent
×
×
  • Creează nouă...