totul e bine cand se termina cu bine
bine ca esti tu sanatos,ca motorul ai timp sa-l repari si sa-l calaresti mai tarziu.
oricum acuma vine iarna.
bafta si asfalt uscat !
poi cum sa nu fie sigur mai ?
crezi ca eu vorbesc asa de capul meu?
doar am legislatia in vigoare in casa
tu ai macar o carte de genul asta ca sa studiezi?
citeste in orice carte de legislatie si vei vedea
succes!