Bine v-am gasit,pasionati ai motoarelor!Cel putin odata sunt sigur ca v-ati gandit la un tunning exterior pentru motorul dumneavoasta,sau macar niste mici accesorii.Ei bine,si eu m-am gandit,si nu o data!Asa ca mi-am pus in aplicare planurile,si am montat pe un scuter doua neoane-flash albe.Aratau destul de dragut,asa ca am continuat prin a-i pune inscriptii gen NOS,NFS,lumini de pozitie albastre,pleoape pentru faruri,folie pe stopurile din spate,si ma gandeam chiar si la un CD-player.Am nevoie de parerile voastre,si eventual de unele sfaturi pentru a-mi continua proiectul.Va salut cu farul si va doresc numai bine!
Salut eu sunt din severin si am un moped garelli vip(de ala cu pedale) pe care am inceput sal modific da nu gasesc nimic pentru exterior(neoane sau stickere) eventual flash lights(stroboscop=http://www.youtube.com/watch?v=3xAg_WsJ3ls) sunt curios daca gasesc neon sau orice lumina albastra care sa mearga la 6V ca atata produce "dinamu" meu.