Sari la conținut

POW

INACTIV
  • Număr conținut

    358
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de POW

  1. bravo omule,e super tare si e super ingrijita, sa ai grija d ea ca e un exemplar frumos deci bafta si asfalt uscat
  2. fratii mei sunt fericit sunt fericit ca mi-am luat si eu ceva mai inspre realitate,ca ma saturasem naibi de scuter am vrut sa-mi iau aprilia dar a zis tata ca nu vrea sa mi-o ia din cauza ca e in doi timpi si eu cum sunt cam nebun o stric deci pana la urma mi-am luat asta nevrand-o si m fost suparat(la inceput) acuma o pup dimineata cand ma trezesc vreau sa va zic ca se aude super tare avand in vedere ca e in 4 timpi sunt fericit aluturi d ea daca a auzit cineva de ceva tuninguri pt ea sa imi zica
  3. mai informativa si voi daca puteti eu nu va oblig bafta in continuare si bulan cat cuprinde mai 125-lor
  4. mersii wabit pt sfatul cu zgariatul
  5. scuza-ma elf daca te-am suparat ai dreptate d c ziceai u cu carenele din fibra oricum cred ca asta am sa o fac in timp,sa gasesc p cineva bun stiu nishte baieti din arges care fac asha ceva
  6. + ca service-ul la united motors e plin d rs-uri ceea c imi dovedeshte faptul ca 1 e plin pest tot d aprilia rs 125 replica ceea c imi creaza un avantaj CA NUMA EU SI INCA CATZIVA AVEM BEHAHA 2 se strica f repede cred din moment ce e plin service-ul united motors d ele
  7. pana acum am vrut sa-mi iau aprilia rs 125 replica dar am vazut-o p asta si mi-a placut mai mult mai ales ca e model 2005 (ma rog motorul d 125 e) la bani ar ajunge cam la 50 d sute(5000) de coco sau iepuroi nu jtiu sigur dar oricat nu ma intereseaza pretu din moment c a zis tata ca vede ce-mi place mie si aia imi ia. mi-am schimbat alegerea (adik nu prea o mai vreau pe doamna aprilia) deoarece si pt ca asta are un aspect mai futurist toba sub sa(ceea ce rs 125 nu are),semnale in oglinzi,doua faruri p fatza(nu unu singur ca la rs) DAR SA MA CAC IN PLASTICELE LOR DE NEAMURI PROASTE,NU PUTEAU IN MTII LOR D PROSTI SA O FACA DIN FIBRA. credeti ca ar fi bine sa mi-o iau portocalie sau argintie.
  8. care e intrebarea mea,as vrea sa stiu dak e o buna alegere de a-mi cumpara o DERBI 125cc,vreau sa stiu daca fac ofrostie sau daca fac o chestie buna
  9. CAGIVA MITO Motor: Un cilindru, 2 timpi, racit cu lichid Capacitate ciclindrica: 124.63 cc Putere: 34 hp (25.4 kW) @ 12000 rpm Cutia de viteze: 6 viteze Ambreiaj: Multidisc, in baie de ulei Frana fata: Un disc, 320 mm diametru, etrier cu 4 pistoane Frana spate: Un disc, 230 mm, etrier cu un piston Cauciucuri: Fata: 110/70-17, Spate: 150/60-17 Culori: Rosu, Negru opac Greutate: 129 kg Pret fara TVA: 4.395 Euro CAGIVA RAPTOR Motor: Un cilindru, 2 timpi, racit cu lichid Capacitate ciclindrica: 124 cc Putere: 15 hp (11.2 kW) @ 9000 rpm Cutia de viteze: 6 viteze Ambreiaj: Multidisc, in baie de ulei Frana fata: Un disc, 320 mm diametru, etrier cu 4 pistoane Frana spate: Un disc, 230 mm diametru, etrier cu un piston Cauciucuri: Fata: 110/70-17, Spate: 150/60-17 Culori: RosuGreutate: 125 kg Pret fara TVA: 3.735 Euro APRILIA RS 125 REPLICA Motor: Un cilindru, 2 timpi, racit cu lichid Capacitate ciclindrica: 124.8 cc Putere: 11kw (limitat) sau 21kw (nelimitat) Cutia de viteze: 6 viteze Ambreiaj: Multi-disc, in baie de ulei Frana fata: Un disc, 320 mm diametru, etrier flotant cu 4 pistoane Frana spate: Un disc, 220 mm diametru, etrier cu 2 pistoane Cauciucuri: Tubeless radiale; Fata: 110/70 ZR 17?, Spate: 150/60 ZR 17? Culori: SBK Replica, GP-1 Replica Greutate: 114 kg Pret fara TVA: 4.312 Euro Faceti si voi comparatia
  10. bai eu zic ca dak faci pana la drum lung trebuie sa te astepti la mult timp(in caz ca vrei sa ti-o faci tu,acolo,pe loc)sau poti chema p cineva sa te ia d acolo (parerea mea)daca ejti in oras trebe sa gasesti repede o vulcanizare si sa-i pui p baieti la treaba in timp c savurezi o racoritoare
×
×
  • Creează nouă...