Sari la conținut

micutul19

Membru
  • Număr conținut

    284
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de micutul19

  1. La fel am avut de ales si eu dintre aceste modele, pentru ca astea mi-au placut , dar din cate am citit pe forum , incet incet am inceput sa nu prea ma mai gandesc la honda cbr 600 rr ( unii spuneau ca e agresiva, pozitia incomoda etc) , norocul meu e ca am incalecat pe cele 2 modele pentru a vedea daca ajung cu picioarele jos (eu fiind un tip mai scund). In cele din urma am optat pentru o Honda cbr F4i , pe care o am de 2 luni si pana in prezent sunt multumit de ea ( pozitie comoda , putere destula ) . Decizia este a ta , iar eu ma bucur ca se mai inmulteste comunitatea , indiferent de alegere. Asfalt uscat
  2. multumesc frumos de raspuns , deocamdata nu am probleme,iar daca o sa am o sa adresez o intrebare sanatate si asfalt uscat
  3. Salut, sunt interesat de un manual de reparatie/intretinere in limba romana pentru o motocicleta Honda cbr600 f4i sport (an 2002), am gasit ceva in engleza da e grele cu limbile astea straine. Daca are cineva un asemenea manual i-as fi recunoscator. multumesc anticipat si asfalt uscat
  4. multumesc de raspunsuri, o sa procedez intocmai cum mi-ai spus.
  5. Uite , despre asta e vorba http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-honda-cbr%20f4i%20sport-din-2001-494216.html Mai specific ca trebuie sa platesc si transportul , iar anuntul pe care mi l-ai recomandat e mai departe un pic, oricum multumesc. ce parere ai despre cel din linkul de mai sus? multumesc
  6. Iti multumesc foarte mult de sfat . Raman dator
  7. multumesc frumos pentru raspunsuri , si care credeti voi ca ar fi o alegere buna dintre motocicletele prezentate mai sus? mai mentionez ca cea din 2001 are 55000 km , oricum cand merg sa o cumpar o sa caut un mecanic sa mearga cu mine , doar ca vreau sa imi fac o idee. imi cer scuze pentru intrebarile acestea care poate va plictisesc pe majoritatea dintre forumisti dar sunt la inceput , abia am strans 2800 euro si vreau o honda cbr f4i, plus ca in acesti bani trebuie sa o trec si pe numele meu si transportul acesteia . multumesc anticipat pentru raspunsuri
  8. salut , trebuie sa aleg intre Honda cbr f4i sport din anul 2001 , inmatriculata , iar pretul este de 2200 euro si Honda cbr f4i din anul 2006, neinmatriculata, iar pretul este de 2800 euro. Momentan nu detin suma de 2800 euro ,si as dori daca sunteti amabili sa imi spuneti cat m-ar mai costa, un pret asa in mare , toate cheltuielile (inmatriculat , politie, si care mai sunt) . Cu ocazia asta sa imi pot face si eu o idee . va multumesc frumos si astept parerile voastre
  9. cat vrei pe roscata ? da mai multe detalii despre ea
  10. merg doi motocilisti noaptea pe autostrada, unu langa altu. Din sens opus se apropie un camion. Unu din ei : - Ia uite mah, inca doi ca noi, ce zici trecem printre ei ca sa ii speriem !?

  11. micutul19

    Yamaha FZ8

    superba bijuteria sa o porti sanatos si fara evenimente
  12. micutul19

    BURSA LOCALA

    aceasta casca e cumva zgomotoasa?
  13. Buna, da sunt moldovean, tu esti cumva din bacau?

  14. micutul19

    BURSA LOCALA

    mai este valabil ? id meu este hondacbr2289 sa vorbim
  15. micutul19

    BURSA LOCALA

    poi ai un id sa mai vb?
  16. micutul19

    BURSA LOCALA

    mai ai combinezonul Spyke ? daca da , lasa-mi un PM cu pretul
  17. micutul19

    ARAI - Discutii Generale

    Am si eu o rugaminte la cei mai experimentati , o casca Arai NR-5 este buna pentru inceput , cu se prezinta la viteze mari? am nevoie de cateva sugestii . ms
×
×
  • Creează nouă...