
mmoro
Membru-
Posts
23 -
Joined
-
Last visited
Contact Methods
-
Yahoo
dan_morosanu2002
-
Skype
dancmorosanu
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Suceava
-
Carnet moto din
2010
-
Motocicleta
Suzuki Bandit
-
Numar Moto
SV44NGR
-
Club
North Gang Riders
Profile Fields
-
Motociclete detinute
Honda CM400, Suzuki Bandit, Suzuki DR, Yamaha FZR
mmoro's Achievements
Newbie (1/14)
-
Super fain motorul. O sa încerc sa scot si eu așa ceva.
-
Am sa pun unul electronic
-
Da, m-am speriat. Astea sunt proiecte imense. Motoare adevărate.
-
Nu pui niște poze de inspiratie?
-
Mulțumesc. Acolo am găsit doar carenele mici din spate.
-
Salutare motoristi. Am posibilitatea de a cumpăra un VFR adus din Italia. Problema este ca îmi lipsesc ceva piese: aripa fata, carene, far si cam atât. Asta la prima impresie... Se găsesc greu piese SH? Sunt scumpe? Intentionez sa-l fac nached de aceea sper sa nu se supere impatimitii. Sunt la al 5-lea motor dar nu prea ma implic in reparatii foarte mult. Va rog sa va dați si voi cu părerea. VFR 750F, 1992. Mulțumesc.
-
Salut baieti. Am cumparat un FYR si nu stiu exact ce model este. Putere, tip motor etc. La ce m-as putea uita sa-mi dau seama? Scuze, FZR 600
-
Am vorbit la RAR si mi-au zis ca in principiu se poate elibera CIV, doar ca trebuie sa mai sune pe la sefi la Bucuresti. Astept raspuns saptamana asta.
- 32 replies
-
- inmatriculare
- rar
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Am sa postez niște poze. Poate mâine. E cam mare zăpada.
- 32 replies
-
- inmatriculare
- rar
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Salutare tuturor. Am fost norocosul castigator al unei licitatii facute de ANAF reusind sa cumpar o motoreta Yamaha FZR de 600 cmc, an de fabricatie 2002. Nu e stilul meu dar, la 1300 lei a meritat. Am primit factura de la ANAF si proces verbal de adjudecare a licitatiei si...atat. Nu am alte acte, pe baza facturii primite urmand a o inmatricula. Sper. O alta problema este lipsa seriei de pe sasiu. Stie cineva daca o sa am probleme cu RAR-ul si inmatricularea?
- 32 replies
-
- inmatriculare
- rar
-
(and 1 more)
Tagged with: