am fost eu azi...domane ce mi-a cerut.....act de identitate(al meu original si copie), cartea de identitate al scuterului (o+c), poze la el.... a tb sa securizez cartea.....taxe (30+20 ron)......parca si copii de pe facturi. si dup'aia sa ma duc la o firma sa imi faca placutza 8-|
apropo talon nu-ti trebuie k nu il inmatriculezi la politie... am fost si acolo si nu au vrut sa il inmatriculeze a fost o zi luuuuunga )