Sari la conținut

me_stz

EX+
  • Număr conținut

    161
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de me_stz

  1. me_stz

    Ajutor :(((

    baiatu ala vrea si fiabilitate si design, si bord digital....si demaraj..... si 85km/h asta la 1000E....aaaaa si sa fie si de firma....... cand o sa gasesti unu d'asta sa ne zici si noua ca le vindem toti si ne luam d'alea
  2. incearca pe www.bikeshop.ro
  3. eh..... ea e fata...e mai usoara
  4. scz credeam ca esti un pusti de 16 ani care abia si-a luat scuter si deja vrea sa mearga cu 100 fara sa stie sa mearga bine cu el.. scuze atunci... sfat inainte sa deschizi un topic da si tu un search cred k s-a scris despre delimitare de numa mie mi-a venit rau
  5. aham eu ma gandeam sa imi pun un difuzor alpine sau cew de genu :-s
  6. me_stz

    Pocketbike-uri

    Imi place poket-bike-ul ala...si daca mai vad filme cu poketbike-uri cred k o sa vreau si yo )
  7. da si cum faci alimentarea..iti iei inca o baterie? iti iei una mai mare?
  8. Si-a pus cineva sistem audio sub sa? Daca da cum e..cam cat ar costa si cum se face alimentarea?
  9. dragutz, dar un numar galben ii completeaza spatele. incearca si ai sa te convingi
  10. din poza ta ta de la avatar seamana mult cu neos
  11. me_stz

    Pocketbike-uri

    trebuie sa fii prea nebun sa merg pe asa cew...zici ca stai cu fundu pe sosea si mergi in bash*ni
  12. sau mai bine ai incerca sa stai potolit o perioada....sa stii sa te descurci in trafic si dup'aia sa "mergi tare"
  13. ia-ti in 2 si lasa-l limitat
  14. cand mi-am imaginat faza am murit de ras cand imi inchipuiam cum si-a luat-o ala cu lantzul. Eu nu cred k te va da in judecata pt k s'ar face prea de cacao fatza de vaca. oricum data viit rezuma totul la a suna la politie
  15. http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=23143
  16. me_stz

    Maaaa

    Nu place lumii pt k seamana cu un ciclomotor. Mie mi se pare interesant si cred k se descurca bine off-road
  17. Derbi d'ala am vazut eu acolo unde mi-am luat scuteru . era 100 mil. parerea mea este ca nu isi merita banii. daca vrei sa dai banii astia ia-ti un peugeot din ala care arata ca o vitezana sau un rieju rs2 (ambele sunt mopeduri). Oricum o sa o delimitezi. Compara-le pe Bikez.com. Dintre cele din poll am ales NRG pt ca imi place f mult.
  18. me_stz

    Talon

    am fost eu azi...domane ce mi-a cerut.....act de identitate(al meu original si copie), cartea de identitate al scuterului (o+c), poze la el.... a tb sa securizez cartea.....taxe (30+20 ron)......parca si copii de pe facturi. si dup'aia sa ma duc la o firma sa imi faca placutza 8-| apropo talon nu-ti trebuie k nu il inmatriculezi la politie... am fost si acolo si nu au vrut sa il inmatriculeze a fost o zi luuuuunga )
  19. sau mai simplu: il vinzi, iti dai A, iti iei Yamaha r1 si trage 300 aproape ><
  20. Fiecare are parerea sa despre un lucru. Daca deschizi un topic despre orice multi o sa laude, multi o sa spuna ca e jaf. Pana la urma si Yamaha si Honda sunt producatori de top, deci calitatea este cam aceeasi. Acum sincer vorbind am vazut si mobre de 40 de ani care pornesc la a 3-a 4-a pedala. Important este cum ingrijesti lucrul ala. (Eu as alege yamaha inaintea oricarui producator)
  21. eu ma gandesc sa il pun la un vecin in curte......daca ii pun si o alarma, nu cred k voi avea probleme, nu?
  22. nu am zis k al meu e bun de ceva. asa cum nu am zis k mbk-urile sunt proaste...am zis doar k sunt f multe..nu trebuia sa te ataci, domn' doctor.
  23. da..... daca ma duc in parc sigur vad 2 ). daca ma duc in bazar vreo 3 vand d'alea. Cred k sunt cele mai chinuite scutere. oricum al tau e super. hugs
  24. me_stz

    Motociclu

    ce ii costa, frate sa scrie moped? asa e si cu atv-urile..cum naiba le zice alora? cvadricicluri ? )
  25. off topic :mbk-urile sunt f multe, nu? adica nu-s alea cu un far mare patratzos pus drept?
×
×
  • Creează nouă...