Sari la conținut

Cbr 125 Ce Cauciucuri


Postări Recomandate

salut ........ce ziceti imi intra un cauciuc de 130 pe cbr-ul 125 (pe spate ) ? imi poate raspunde cineva ??

:bounce: :angry: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ........ce ziceti imi intra un cauciuc de 130 pe cbr-ul 125 (pe spate ) ? imi poate raspunde cineva ??

:bounce: :angry: :what:

Salut, iti intra maxim 130-70/17,cu balon de 80 iti recomand sa nu iti iei ca iti va atinge de bascula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu cauciuc 130/70/17 nu neaparat nou, da sa fie bun.

ombladon_pitesti e idu meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu cauciuc 130/70/17 nu neaparat nou, da sa fie bun.

ombladon_pitesti e idu meu

Vorbeste cu bogdan.c :bounce:

 

cobra am inteles k u ai de 130 pe spate si 100 pe fatza(aici nu's sigur) ...cum se comporta, cum trage? manevrabilitate...

respect!

Mey, eu nu am sezisat nici o diferenta...cei drept merg cu gume mai late de vreo 30.000 de mii de km.Am 90 pe fata(nush daca intra de 100 pe fata) si 130 pe spate.As opta pentru un 120 pe spate dar gasesc mai greu dimensiunea asta sa fie special de spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste cu bogdan.c :bounce:

Mey, eu nu am sezisat nici o diferenta...cei drept merg cu gume mai late de vreo 30.000 de mii de km.Am 90 pe fata(nush daca intra de 100 pe fata) si 130 pe spate.As opta pentru un 120 pe spate dar gasesc mai greu dimensiunea asta sa fie special de spate.

 

 

eu am cauciuc de 120 pe spate si e de fatza...si ma tzine destul de bine pe drum... dar tot vreau cauciuc de 130 :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: De pomana pui cauciuc de 120 de fata pe spate la tine ca o sa arata la fel de subtire ca si stockul.Daca pui guma sa arate mai lat iatzi o guma sa scrie pe ea REAR ONLY. :angry: Mi-am luat si eu teapa cu pusul gumei de fata pe spate.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus cauciucul 130/80 si mi-au ramas cam 5-7 mm pana in bascula ......se vede diferenta de la 100 la 130 in plus am schimbat de la sport la strada ca sa maresc aderenta .sunt foarte multumit . astazi incerc unul de 110/80 pe fata sa vad ce iese

bafta baieti si multumesc de raspunsuri si inca mai astept recomandari

 

inca ceva daca nu intra 110 credeti ca ar merge cauciucul de stoc de pe spate ??? da da am luat-o razna vreau sa l transform in hayabusa :bounce:) :angry:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii pt sfat cobra, tocmai am pus si un 110/80 pe fata si arata foarte bine iar garda e buna e echilibrata (intradevar un pic mai inalta ). multumesc tuturor pt sfaturi P.S. cobra ti-am vazut cbr-ita e super felicitari pt design. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , trebuie sa recunosti ca asemanarea e izbitoare intre modele si destul de fiabil . peste putin timp o sa mai apara un membru pe forum , Adolf jr. .deja a luat atitudine .P.S sper ca id.-ul meu sa nu deranjeze pe nimeni e doar numele cainelui meu .stay alive !!!

 

sper sa va placa ce vedeti . ......

post-18663-1179821714_thumb.jpg

post-18663-1179821748_thumb.jpg

post-18663-1179821812_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nuuu ...am sa caut una mai mare sau o sa fac la comanda ca , arunca ceva noroi P.S. copii omule sunt tata de gemeni (baiatu si fata mea,nu sunt manelist :drums:):wave:) )

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...