Sari la conținut

Cine Aduce Scutere Generic Xor?


rosicaa
 Share

Postări Recomandate

DESCHID ACEST TOPIC PENTRU CA AM VAZUT CATEVA SCUTERE INTERESANTE SI ANUTE GENERIC XOR 50 SI 125 CMC SI MI S-AU PARUT INTERESANTE!

ACUM CINE MA AJUTA SA AFLU UNDE SE AFLA ACEASTA REPREZENTANTA?PENTRU CA SUNT INTERESAT DE UN SCUTER.

ASFLAT USCAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Disperat sa isi faca reclama la chinezarii...

Cat despre XOR nu mi se par niste scutere bune dar nu am vazut pe nimeni ce vreunu...astept sa isi i-a cineva si sa ne spuna si noua cum este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a luat un baiat de pe la mine de aici si mi a placut cum se comporta..adica demaraj super are un look beton si toba aia nichelata urla destul de convingator....adik nu prea stiu nimik despre el dar sunt urios...AM AUZIT CA E AUSTRIAC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a luat un baiat de pe la mine de aici si mi a placut cum se comporta..adica demaraj super are un look beton si toba aia nichelata urla destul de convingator....adik nu prea stiu nimik despre el dar sunt urios...AM AUZIT CA E AUSTRIAC!

si daca se strica? de unde gasesti piese? mai bine ia-ti de la o marca mai cunoscuta: Piaggio, Aprilia, Peugot si multe altele..

daca totusi iti iei sa ne spui si noua cum se comporta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca se strica? de unde gasesti piese? mai bine ia-ti de la o marca mai cunoscuta: Piaggio, Aprilia, Peugot si multe altele..

daca totusi iti iei sa ne spui si noua cum se comporta

 

Asa zic si eu, i-ati mai bine ceva pentru care poti sa gasesti piese ca nu prea ai ce sa fci cu garantia,gasesc ei ceva sa nu ti-l faca.

Asa zic si cei de la FB ca sunt piesele facute in Olanda, dar ele sunt facute in Taiwan si asamblate la Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOI CE SFAT MI ATI DA?io as zice aprilia sr 50 runner 50 malagti f12 f 15 aerox piagio nrg ...speed fight nu as prefera ca am auzit ca nus bune...si racire de care apa sau aer?io zic apa voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOI CE SFAT MI ATI DA?io as zice aprilia sr 50 runner 50 malagti f12 f 15 aerox piagio nrg ...speed fight nu as prefera ca am auzit ca nus bune...si racire de care apa sau aer?io zic apa voi?

pe primu loc iti recomand Piaggio Nrg MC3, pe locu 2 Aprilia SR, pe locu 3 Peugout Speed fight

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei design i-ati Peugeot SP2, daca vrei fiabilitate si durabilitate i-ati Aprilia SR50, iar daca vrei sa fuga si nu prea te intereseaza aspectul si marimea i-ati Piagio NRG MC3...

Singurul scuter care mi se pare ca le are pe toate cele de mai sus ar fi Yamaha AeroxR si pe asta ti-l recomand cu caldura... :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bha voi nĂĄvetzi ce face!eu am generic si chiar sunt multumit d el!demaraju e chiar smecher....la plecare am facut un sr fara limitare si cu toba gianelli.altceva nush c mai avea. k m-a facut dupa 30 la ora asta e altceva dar.....conteaza k dupa loc l-am luat.ala modificat d la kawa motors cu kit d 70 merge cu 120 verificat d mai multzi!motor yamaha pentru aia kre au impresia k e o chinezarie.si chiar sunt multzi kre au motoare gen gsxr 1000,r1,r6 kre m-au intrebat d el cum se comporta sau care au pentru k au cam ramas fara permis :P) deci eu iti recomand unu cu caldura.oricum.....dak nu modifici ceva la motor sa nu te asteptzi sa faci jet force sau sr sau mc3 delimitate.cu speedfight nu m-am dat dar.....cine stie.....oricum.....e SCUTER....asa k nu prea ai c sa ceri d la el!l-am preferat k e frumos,ieftinache....si k are motor yamaha!si BTW.....SE VAND IN DRACI.....am vazut o gramada prin bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bha voi nĂĄvetzi ce face!eu am generic si chiar sunt multumit d el!demaraju e chiar smecher....la plecare am facut un sr fara limitare si cu toba gianelli.altceva nush c mai avea. k m-a facut dupa 30 la ora asta e altceva dar.....conteaza k dupa loc l-am luat.

 

OFF-TOPIC:

nu stiu de ce da ma cam simt la ce ai scris mai sus. Alaltaieri pe la intercontinental m-am intalnit cu unu cu un XOR alb la stop. La primul stop l-am intrecut de nici nu il mai vedeam in oglinda, si la al 2 lea de la celini m-a intrecut ca a plecat pe prima banda si eu eram pe a 2 a cu sute de masini in fata... asa ca nu credeti tot ce se scrie :P

sr-u meu prinde 60 in 5 secunde pe ceas si are numai giannelli reverse pe ea, nimic altceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF-TOPIC:

nu stiu de ce da ma cam simt la ce ai scris mai sus. Alaltaieri pe la intercontinental m-am intalnit cu unu cu un XOR alb la stop. La primul stop l-am intrecut de nici nu il mai vedeam in oglinda, si la al 2 lea de la celini m-a intrecut ca a plecat pe prima banda si eu eram pe a 2 a cu sute de masini in fata... asa ca nu credeti tot ce se scrie :P

sr-u meu prinde 60 in 5 secunde pe ceas si are numai giannelli reverse pe ea, nimic altceva!

 

in cazul acesta tre sa ne intalnim si dam o liniutza....sa vedem kre are plecarea dupa loc mai buna!si k simplu fapt nu am nimic schimbat pe el!nu am zis k te fac pana la 60.....da pana in 25-30 tot cred k ma duc mai sprinten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul acesta tre sa ne intalnim si dam o liniutza....sa vedem kre are plecarea dupa loc mai buna!si k simplu fapt nu am nimic schimbat pe el!nu am zis k te fac pana la 60.....da pana in 25-30 tot cred k ma duc mai sprinten.

 

Ce draq sunteti voi de liniute sa da-ti in vreo masina sau ceva cand va uitati unul dupa celalalt...sunt scutere fratilor si nu puteti cere prea mult de la ele...cand va luati motoare va duceti pe un drum pustiu si aveti cu ce sa faceti, dar cu scuteru :P :( ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul acesta tre sa ne intalnim si dam o liniutza....sa vedem kre are plecarea dupa loc mai buna!si k simplu fapt nu am nimic schimbat pe el!nu am zis k te fac pana la 60.....da pana in 25-30 tot cred k ma duc mai sprinten.

am cronometrat azi.. pana la 30 km/h fac 2,5 sec. tu cat ai face? primele 2 rotatii de roada se dau in gol.. adica :P btw scuteru are 115 kg si eu 75

ps: nu ma intrec cu nimeni si nici nu am de gand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...