Sari la conținut

Am Schimbat Hondutza


solo
 Share

Postări Recomandate

dominatorul meu cel drag a plecat la constantza la dinu....si in aceeasi zi am dat avansul pentru africa twin...la care visam de multa vreme....dar nu aveam inca experientza pentru a conduce ceva asa de mare

....plecarea lui domi venirea africii...sper sa ma duca la fel de frumos cum a facut o si surioara cu un cilindru

multumesc lui dinu ca a batut ata drum sa mi cumere dominatorul, ca a promis ca o sa aibe mare grija de ea si ca m a ajutat sa mi indeplinesc un vis si eu l am ajutat pe el sa si cumpere endurache

numa bine sa ai parte de cat mai multe evenimente placute cu ea si catzi mai multi km in coarne... sa o vad la 100mii de km tot asa de frumoasa :wave:

:drums:

post-6919-1179537095_thumb.jpg

post-6919-1179537118_thumb.jpg

post-6919-1179537142_thumb.jpg

post-6919-1179537163_thumb.jpg

post-6919-1179537304_thumb.jpg

post-6919-1179537318_thumb.jpg

post-6919-1179537329_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam uritzica africana :drums: ....dar, asta e, sa te bucuri de ea si sa te poarte pe unde te-a purtat si Domi si chiar MUUUULT mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii ok Africana...ce ai mah...coloarea cam uratzica si ii cam murdara...dar daca mere bine ce dreq...paint jobu nu ii asa de scump si o spalare,c'mon,5lei...caca maca...sa ai parte de ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Sa fie intr-un ceas bun! :cheers:

da...sa fie ca africana vrea km...si avand in vedere ca a ajuns pe mana ta nu-mi fac probleme...astept aceleasi vesti bune si de la kidu...solo sa ai drumuri cat mai lungi si fara incidente... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

dominatorul meu cel drag a plecat la constantza la dinu....si in aceeasi zi am dat avansul pentru africa twin...la care visam de multa vreme....dar nu aveam inca experientza pentru a conduce ceva asa de mare

....plecarea lui domi venirea africii...sper sa ma duca la fel de frumos cum a facut o si surioara cu un cilindru

multumesc lui dinu ca a batut ata drum sa mi cumere dominatorul, ca a promis ca o sa aibe mare grija de ea si ca m a ajutat sa mi indeplinesc un vis si eu l am ajutat pe el sa si cumpere endurache

numa bine sa ai parte de cat mai multe evenimente placute cu ea si catzi mai multi km in coarne... sa o vad la 100mii de km tot asa de frumoasa :lol:

:lol:

 

hahaha

AVENTURA CONTINUA pentru dominator...

si uite ca am grija de el, nu trec Dunarea calare pe el cum ai fii incercat tu... :lol:) io trec cu barca.. :lol:

post-830-1182103983_thumb.jpg

post-830-1182104227_thumb.jpg

post-830-1182104476_thumb.jpg

post-830-1182104671_thumb.jpg

post-830-1182105354_thumb.jpg

post-830-1182105542_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...