Sari la conținut

Poze De La Plimbari Ale Scuteristilor Din Tulcea


`oRang3L
 Share

Postări Recomandate

Foarte frumos a fost... pacat ca unii au mai plans si unii au mers mai incet. cat despre probleme tehnice... e ceva normal.. Parerea mea e ca a fost frumos.. Acu ramane sa va datzi si voi cu parerea... (Vetzi vedea si o proba de divortz akolo...)

post-16098-1179650410_thumb.jpg

post-16098-1179650472_thumb.jpg

post-16098-1179650662_thumb.jpg

post-16098-1179650770_thumb.jpg

post-16098-1179650993_thumb.jpg

post-16098-1179651141_thumb.jpg

post-16098-1179651300_thumb.jpg

post-16098-1179651701_thumb.jpg

post-16098-1179651875_thumb.jpg

post-16098-1179651957_thumb.jpg

post-16098-1179652217_thumb.jpg

post-16098-1179652336_thumb.jpg

post-16098-1179652984_thumb.jpg

post-16098-1179653248_thumb.jpg

post-16098-1179653479_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man...singurul lucru care strica toata distractia pe 2roti este bautura

oricum..sunt obisnuiti(cred) , dar bravo lor pt cheful de distractie.

Dupa cum se vede au inoptat pe unde au fost. asta DA excursie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma da tu ai o obsesie sa postezi contra lor ?

nu vreau sa postez contra lor.. dar vreau sa fie cat mai civilizat forumu .. daca fiecare user face cate un topic iti dai seama ce ar fi pe forumu asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: Pe tine nu te baga nimeni in seama si te bagi tu, nu vreri sa fie forumul civilizat ci vrei doar sa faci posturi cat mai multe, ai venit si tu de putin timp pe forum si vrei sa faci tu legea, dupa parerea mea tu ar trebuii sa iei ban ca sa nu te mai bagi in seama si sa incerci sa faci caterinca... :wave:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba calmati-va , n-a murit nimeni , n-ati pierdut bani ...ce mama dracu va agitati aicea?

 

Felicitari ptr excursie Orangel , restu nu inteleg ce va foote grija ce-au facut ei acolo?au baut noaptea,puteau sa si foota si tot nu trebuia sa va intereseze pe voi...Pe voi putea MAXIM sa va intereseze daca au avut casti pe cap si numere la motor..si surpriza chiar au avut asa ca liniste ,nu incercati sa fiti mai catolici decat Papa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: Pe tine nu te baga nimeni in seama si te bagi tu, nu vreri sa fie forumul civilizat ci vrei doar sa faci posturi cat mai multe, ai venit si tu de putin timp pe forum si vrei sa faci tu legea, dupa parerea mea tu ar trebuii sa iei ban ca sa nu te mai bagi in seama si sa incerci sa faci caterinca... :wave:

in primul rand stiu forumu asta din 2004, si am avut alt user

in al doilea rand eu vad ca tu esti in cautare de posturi

si in al treilea rand nu te mai lua in gura cu toti ca la un moment dat o sa pierzi..

 

am incheiat orice discutie pentru ca cu tine nu se poate discuta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand stiu forumu asta din 2004, si am avut alt user

in al doilea rand eu vad ca tu esti in cautare de posturi

si in al treilea rand nu te mai lua in gura cu toti ca la un moment dat o sa pierzi..

 

am incheiat orice discutie pentru ca cu tine nu se poate discuta...

Da stim , asa zic toti ca stau pe forum de o galagie de ani.

 

Faza e ca tu chiar faci posturi am`pwlea.

 

Bravo voua baieti , Bucurestenii nu sunt in stare sa faca o excursie de genu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La voi la Tulcea toti sunteti padurari ? si combinati bauta cu mersu pe 2 roti ?

 

Moama ce observatie super ai facut...toti sunt padurari :wave: Care-i faza daca asa le place lor sa se imbrace? Poate la tine in oras toti se imbraca in gunoieri, dar nimeni nu ti-a reprosat ca de ce se imbraca asa

 

Faza cu beutura iar a fost deplasata :P ptr ca din cate trebuia sa observi tu in poze, au dormit baietii acolo :) si reverse probabil ca asta au si facut :clap:

 

Oricum ceva ontopic : se pare ca v-ati distrat :drums:

 

Ar fi super sa facem toti o excursie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem pootzini cu doua rotzi .. sa nu ne kkm pe noi.... daca fiecare om care are 2 rotzi sub coor s`ar cacao pe el ar face sub coor cam trei rotzi .... pootetzi sa datzi orice fel de ban vretzi voi... sau cumva potzi tu sa`mi zici ca la ziua lu Piticu nu s`a baut... Dar n`au fost unii ca tine sa faca caterinca ...

 

Aaaaaa, cat despre padurari.. unul dintre ei jtiu ca lucreaza in armata.. iar restul probabil costumatzia aia au luat`o la tavaleala.. yo jtiu ce sa zic.. vindem shji noi lemne sa ne luam motoare... sau probabil ca le taiem... sa avem shji noi bani de bautura... sa bem in timpul mersului pe "doar" doua rotzi... care oricum sunt mai mare ca ale tale baietzash... sa`mi zica shji mie un admin sau ceva daca am greshjit cu ceva shji v`am parasit fratzilor, care va consideratzi fratzi, ca asta ma calca pe nervi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem pootzini cu doua rotzi .. sa nu ne kkm pe noi.... daca fiecare om care are 2 rotzi sub coor s`ar cacao pe el ar face sub coor cam trei rotzi .... pootetzi sa datzi orice fel de ban vretzi voi... sau cumva potzi tu sa`mi zici ca la ziua lu Piticu nu s`a baut... Dar n`au fost unii ca tine sa faca caterinca ...

 

Aaaaaa, cat despre padurari.. unul dintre ei jtiu ca lucreaza in armata.. iar restul probabil costumatzia aia au luat`o la tavaleala.. yo jtiu ce sa zic.. vindem shji noi lemne sa ne luam motoare... sau probabil ca le taiem... sa avem shji noi bani de bautura... sa bem in timpul mersului pe "doar" doua rotzi... care oricum sunt mai mare ca ale tale baietzash... sa`mi zica shji mie un admin sau ceva daca am greshjit cu ceva shji v`am parasit fratzilor, care va consideratzi fratzi, ca asta ma calca pe nervi ...

Oragel ...nu mai fi agitat si nu o lua ca o jignire. Eu am observat ca aproape fiecare aveti pantaloni de armata. si daca ai observat va`am apreciat si calatorie. Si pana la urma fiecare isi da cu parerea lui.

Bafta in continuare si asfalt uscat , si pe viitor poate ne intelegi (astia cu rotile mai mici asa)

:clap: :wave: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand stiu forumu asta din 2004, si am avut alt user

in al doilea rand eu vad ca tu esti in cautare de posturi

si in al treilea rand nu te mai lua in gura cu toti ca la un moment dat o sa pierzi..

 

am incheiat orice discutie pentru ca cu tine nu se poate discuta...

 

 

:( :wave:

 

Nu ca tu suferi tare frate....... Mai iesi si tu in oras... incearca sa-ti faci o prietena. Dar dupa cum se vede chiar nu ai altceva mai bun de facut decat sa comentezi aiurea pe forum.... Am cautat mai multe posturi scrise de tine si ghici ce am gasit: atac direct la persoana dar FARA ROST sau vre-un principiu bine fondat, comentarii inutile si pareri infantile. Cred ca ai suferit tare in copilarie. :clap:

 

 

P.S. Daca vezi ceva mai sus si nu intelegi sensul, apeleaza cu incredere la un DEX sau la un prieten care a trecut de clasa a2-a.

 

 

 

P.S. 2 :drums: GET A FREAKIN' LIFE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :clap:

 

Nu ca tu suferi tare frate....... Mai iesi si tu in oras... incearca sa-ti faci o prietena. Dar dupa cum se vede chiar nu ai altceva mai bun de facut decat sa comentezi aiurea pe forum.... Am cautat mai multe posturi scrise de tine si ghici ce am gasit: atac direct la persoana dar FARA ROST sau vre-un principiu bine fondat, comentarii inutile si pareri infantile. Cred ca ai suferit tare in copilarie. :(

P.S. Daca vezi ceva mai sus si nu intelegi sensul, apeleaza cu incredere la un DEX sau la un prieten care a trecut de clasa a2-a.

P.S. 2 :drums: GET A FREAKIN' LIFE!!!

si tu ce te bagi? te-a bagat cineva in seama? stai in banca ta linistit nu te mai chinui sa scrii :P

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: :D

 

Nu ca tu suferi tare frate....... Mai iesi si tu in oras... incearca sa-ti faci o prietena. Dar dupa cum se vede chiar nu ai altceva mai bun de facut decat sa comentezi aiurea pe forum.... Am cautat mai multe posturi scrise de tine si ghici ce am gasit: atac direct la persoana dar FARA ROST sau vre-un principiu bine fondat, comentarii inutile si pareri infantile. Cred ca ai suferit tare in copilarie. :rose:

P.S. Daca vezi ceva mai sus si nu intelegi sensul, apeleaza cu incredere la un DEX sau la un prieten care a trecut de clasa a2-a.

P.S. 2 :drums: GET A FREAKIN' LIFE!!!

 

:rose: :P Bravo frateeee....Ai perfecta dreptate.... :rose: :clap: :wave:

 

si tu ce te bagi? te-a bagat cineva in seama? stai in banca ta linistit nu te mai chinui sa scrii :D

 

:(

 

TACI MAAAA ca are dreptate baiatu...sau te supara adevarul :) :pow: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...