Sari la conținut

Maneta De Frana Honda Xl650v 2003


Postări Recomandate

Cat de prost pot sa fiu sa las motoru pe cricul central in fata magazinului pentru 20 de min.

Fiind cald cricul s-a infundat realmente in trotuar iar motorul a cazut pe o parte. Cu ocazia asta mi-am spart maneta de frana si am fost nevoit sa vin inapoi doar cu frana de picior. Acum caut o maneta ca s-o schimb. Daca ma poate ajuta cineva cu o adresa de magazin care sa aibe pe stoc asa ceva...

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au un morman de leviere de toate natiile la Motoadventure, langa gradina botanica. E deschis in cursul saptamanii dupa-amiaza pana la 8PM si sambata dimineata. Tel: 021/3114267

Daca n-au acolo, imprumuta una de la metallbyker de pe forum pana gasesti - i-am dat eu una de transalp de rezerva - e doar bucata aia terminala, pe care o actionezi cu mana si bulbucata unde care intra surupu' de reglaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos, o sa ma duc azi in cotroceni sa vad. am gasit si pe louis dar nu figureaza pentru transalp 650 doar pt cel de 600, intrebarea mea e daca sunt la fel...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la cotroceni si nu au decat pentru transalpul de 600. eu am de 650. diferenta intre manete e doar de o mica putza care apare pe contactul de stop...

alt loc unde as putea gasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cod Louis: 10019715 - asta e maneta de frana pt Transalp de 650, dar a mers si pe un 600, Africa Twin si Dominator RD 08.

Pe NX RD 02 nu merge, desi pe site scrie ca da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...