Sari la conținut

Accident Oradea


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Fratilor bai mare ce ie pe situl de mai sus,ori oradenilor nu le plac in nici un chip motoarele si motociclisti ori nu sau obisnuit inca,ieu care credeam ca numai aici pe forum auzi injuraturi,acolo sant si mai grave de tipul:''De ati muri toti...............'' sau ''De vati rupe coloanele...................''

Am ramas fara cuvinte dupe cate am citit pe situl ala.

Poze si comentari gasiti pe situl de mai sus.

 

Insanatosire grabnica motociclistului :cheers:

Editat de cristinel009
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a ridicat decit pe roata din fata, fiind nevoit sa frineze blana pt a evita un dobitoc. Il cunosc si acum am vb cu el. Aia de la ziar sint handicapati si scriu balarii. Omul e bine si asta conteaza.

 

Ma bucur ca ie bine motociclistul si pentru cei care au scris pe acel site si au facut comentari doar sa se afle in treaba multa :cheers:

Asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor bai mare ce ie pe situl de mai sus,ori oradenilor nu le plac in nici un chip motoarele si motociclisti ori nu sau obisnuit inca,ieu care credeam ca numai aici pe forum auzi injuraturi,acolo sant si mai grave de tipul:''De ati muri toti...............'' sau ''De vati rupe coloanele...................''

Am ramas fara cuvinte dupe cate am citit pe situl ala.

Poze si comentari gasiti pe situl de mai sus.

 

Insanatosire grabnica motociclistului :P

frate scrie si tu intr-un fel sa intelegem si noi.. sau mai da si tu o tura pe la scoala ca prea ne chinuim sa intelegem aberatiile tale.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...