Sari la conținut

Trusa Sudura Oxiacetilenica


Postări Recomandate

post-6641-1180630706.jpgvand trusa sudura 200ron,super pret

din cate vad te-ai apucat de facut afaceri....ai de gand sa o cumperi de la mine cu 350 si apoi sa o scoti la vanzare cu 200...esti tare...

din poza vad ca seamana leit cu a mea....

ai gandit mult inainte sa deschizi tema asta??? aaaa...scuza-ma....te-am jignit....tu n-ai cu ce sa gandesti

sanatate multa.....ca vad ca ai nevoie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legea concurentei imi permite sa vand un produs identic cu un pret mai mic,daca te-ai simtit ofensat de oferta,e treaba ta; insa nu jigni un om fara sa-l cunosti,e un sit public si fiecare om are dreptul sa posteze ce vrea.

P.S. Poate vrei sa o cumperi tu?Bafta la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legea concurentei imi permite sa vand un produs identic cu un pret mai mic,daca te-ai simtit ofensat de oferta,e treaba ta; insa nu jigni un om fara sa-l cunosti,e un sit public si fiecare om are dreptul sa posteze ce vrea.

P.S. Poate vrei sa o cumperi tu?Bafta la vanzare!

si dc tu iti vinzi produsul tau (sa zicem, un produs inexistent) de ce folosesti poza mea pt a-l vinde???

:P :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca am folosit o poza care nu imi apartine, dar trusa mea de sudura este identica cu a ta.

ne poti face o poza?? ca sa vedem si noi ce vinzi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fac si o poza dar momentan nu am gasit un aparat de imprumut,apropo am chiar 3 truse de sudura gasite prin garaj si 2 ceasuri manometrice cu regulatoarele de presiune pentru butelii si am un prieten care vinde un generator de acetilena nemtesc foarte mic,(incape in portbagajul unei conserve)la 350ronfara furtun de presiune,curand o sa fac si poze,caut un aparat digital de imprumut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...