Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da boss .. .la 8 seara la ultimu petrom de la iesirea dinspre jilava :cheers:.. sau ne vedem cu totzii de aici din cartier la mec mai devreme :huh:

Ce tare! Eu plec de la luk oil de la penitenciarul rahova sa ma intalnesc cu voi la petrom jilava :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana vin rahovisti noi in grup, hai sa propunem o plimbare pt vineri seara :) Deci, unde mergem si ce facem?

 

sal fratilor... are ceva daca sunt din salaj?... adica... stau pe langa liceul Motzoc. unde si cand va strangeti? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare vineri, la Mc donalds-ul de la trafic greu, in jurul orelor 20:00 de obicei.

 

aaaaa... e clar! puteti sa ma puneti si p mine pe lista :P

va salut p toti si ne vedem vineri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pupila nu cred ca vin viner... s-ar putea sa plec la cluj :) poate ne`ntalnim in alta zi :P sau poate mai merge vrounu la cluj :)...

 

@ vladonne lume noua :cheers: bine ai venit :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pupila nu cred ca vin viner... s-ar putea sa plec la cluj :) poate ne`ntalnim in alta zi :P sau poate mai merge vrounu la cluj :)...

 

@ vladonne lume noua :cheers: bine ai venit :blink:

 

bine v-am gasit! Abia astept sa dam o tura prin oras vineri... MUHAHAHAHAAAAA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ pupila nu cred ca vin viner... s-ar putea sa plec la cluj :) poate ne`ntalnim in alta zi :P sau poate mai merge vrounu la cluj :cheers:...

Bai burtosule! Te bat rau...Tu chiar nu mai respecti programul intalnirilor si mai vi si fara scutire. Ai mai anuntat ca nu vi si ai venit, alta data ai zis ca vi si nu ai venit...Vezi ca te discutam in consiliu si te lasam corigent si-ti scadem si nota la purtare :blink: Pentru anularea absentelor, vi cu un buchet de iarba si alt buchet de sticle de bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate da nu ma refer la bonde d-alea la jumate de le golesti si le arunci :P ... d-alea la 1.80 de le umpli si pleaca singure cand e cazu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ma batea gandul sa imi iau o pelerina neagra si o coasa , sa vad daca se agita lumea prin cartier cand vine moartea acas'!!! :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate am fost azi-noapte la o plimbarica fara geaca... m-a tras curentul de credeam ca o sa ma pish sange azi-dimineata, dar tot vin diseara. Asa ca sa nu va dati dupa deget... 8, Mc trafic greu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate am fost azi-noapte la o plimbarica fara geaca... m-a tras curentul de credeam ca o sa ma pish sange azi-dimineata, dar tot vin diseara. Asa ca sa nu va dati dupa deget... 8, Mc trafic greu :drink:

Eu vin...Sa vedem cati o sa fim de data asta, pentru ca unii din noi pleaca la Cluj :D Drum bun si distractie maxima, baietilor care merg la Cluj sau Constanta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak vad ca doar picura diseara eu ies cu mobra.....facem o plimbare in seara asta :P ???? sau va e frica de cativa norisori :D

 

eu as veni, dar nu stiu sigur programul de seara :P

totusi, stabiliti ora si locul de intalnire si poate va nimeriti si cu mine pe cap :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...