Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai dreptate Beerbelly .........dar stii de ce ?? deoarece Mc. sucks' !! propun LOCATIE NOUA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun alta jmecherie .. sa mergem sa parazitam intalnirile din alte cartiere :eek:))) sa mergem sa ne bagam si noi in seama ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa ne intl. la ..........Ploiesti poate asa isi rai repara lumea motoarele ca sa ajunga la intanliri :D

sau la Sauormaria' ( :) ) din Sebastian :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ba... hai sa mergem si noi prin alte cartiere :eek:

 

Da da da , sunt de acord cu propunerea ta. Pe Dorobanti prima oara la terasele de fitze si poti sa iti scri pe XT-ul tau cu cheia BUSA sa dea bine la piti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da da , sunt de acord cu propunerea ta. Pe Dorobanti prima oara la terasele de fitze si poti sa iti scri pe XT-ul tau cu cheia BUSA sa dea bine la piti.

AUCI!!! Lope-1 BeerBelly-0 :eek:

La fantana de la parcul Carol am mai incercat, dar nu a placut gastii...In alti ani, mergea-ti la Lira, vis-a-vis de Prosper. Nici acolo nu a fost bine...Hai sa mergem intr-o terasa, cred ca asa e toata lumea multumita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa sa tradam cartierul nostru si sa nu avem un loc de intalnire in cartier?Adica sa fim mai prejos decat altii din alte cartiere?Eu as propune chiar sa ne mandrim cu GASCA.Chiar daca schimbam locatia nu conteaza dar sa fie tot in CARTIER!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beerbelly ..... ce alte cartiere !!! ai fost azi sa-ti schimbi carburatorul da nu ai dat si tu un tel !!! p.s. si nici nu m-ai lasat sa dorm cu icsteul tau galagios :) :eek:

 

hai ma sa cautam un locsor' misto unde sa frecam menta fara sa distrugem educatia pruncilor care au venit sa manance un Mcpuisor !!!! sau a cocalarior care vin cu X6 sa bage o cola a ghiozdan !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am venit mha sa schimb ala :) l-am schimbat de mult .. trecusem sa`l salut pe whiteman si pe tov ala al tau :D .. pai tu dormi la ora aia ? :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gripa porcina ma pus la pat !!! :eek:

Ti-am zis sa stai departe de BeerBelly ca e contagios...Tu nimic... Batman, Batman... :) :D :P

Incercam terasa de la <umbrelute> sau <gargarite>? desi cred ca e ceva fauna de cartier pe acolo, macar locuri de parcare avem sigur :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ciclul << m-am trezit cu fata la vitezometru (sau cu c$$u in sus ) >> azi de dimineata m-am trezit a 6 am dat fuga la Petrom am bagat un plin siiiii siiiii ..........am plecat de nebun prin tara . in total 390 km o oglinda luata cu cotul si o hemoragie la nas

STATI MA NU SARITI ..........nu am avut accident , doar m-am certat cu un buzoian posesor de mertan' si de tricou cu Wersacex( si cred ca mai era si un dublu Y pe tricou :P ) ..........eeeee el ma suparat , si eu pe el asa ca i-am dat oglinda jos si asa nu o folosea am tras amandoi pe dreapta iar eu baiat de la oras ( adica finut ) l-am lasat sa dea primul . rezultat : l-am cotnogit in legitima aparare , pai sunt si manusile astea cu kevar bune la ceva !!!

 

in final hai sa zic partea frumoasa : BAI !!!! M-AM DISTRAT LA MAXIM

traseul a fost : Bucuresti - Urziceni - Buzau _ ramnicul Sarat (.....eeeeeee inainte de podul peste raul Ramnicul Sarat am facut la sanga pe coclauri , a urmat ceva super : am facut si circuit si enduro !!!!

 

hai ca v-am plictisit , poze la album + preferata mea aici !!!

post-18663-1242329867_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ciclul << m-am trezit cu fata la vitezometru (sau cu c$$u in sus ) >> azi de dimineata m-am trezit a 6 am dat fuga la Petrom am bagat un plin siiiii siiiii ..........am plecat de nebun prin tara . in total 390 km o oglinda luata cu cotul si o hemoragie la nas

STATI MA NU SARITI ..........nu am avut accident , doar m-am certat cu un buzoian posesor de mertan' si de tricou cu Wersacex( si cred ca mai era si un dublu Y pe tricou :P ) ..........eeeee el ma suparat , si eu pe el asa ca i-am dat oglinda jos si asa nu o folosea am tras amandoi pe dreapta iar eu baiat de la oras ( adica finut ) l-am lasat sa dea primul . rezultat : l-am cotnogit in legitima aparare , pai sunt si manusile astea cu kevar bune la ceva !!!

 

in final hai sa zic partea frumoasa : BAI !!!! M-AM DISTRAT LA MAXIM

traseul a fost : Bucuresti - Urziceni - Buzau _ ramnicul Sarat (.....eeeeeee inainte de podul peste raul Ramnicul Sarat am facut la sanga pe coclauri , a urmat ceva super : am facut si circuit si enduro !!!!

 

hai ca v-am plictisit , poze la album + preferata mea aici !!!

Man, cumpara-ti o arma...Daca vrei cauta-l pe ala mic,cu plete cercei si tatuaje,ca-ti vinde el :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...