Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate diseara, dupa motoGP, daca ma simt mai bine...Mi-e rau de ieri, frisoane, febra si dureri de cap, insa, sper sa-mi treaca repede.

se numeste SEVRAJ :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se gandeshte cineva si la mine ?

Adica are cineva loc de un pasager?

Pls pls pls

Am eu loc de pasager, dar nu risc sa te plimb ca esti gras :P

 

se numeste SEVRAJ :D

Daca era sevraj, stiam macar ce am, asa mi-e cam tarsa de ce-o sa-mi zica doctorul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la ce ora plimbare astazi :D ??

 

frateeeee te-am sunat aseara, dupa ce am dus-o p aia acasa... n-ati mai stat?

daca e plimbare azi, macar sa fim multi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva un magazin moto pe langa romana..si nu ala de la metrou..sau universitate?..sa mi iau niste bujii repede

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga mi as

 

multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai plimbaretilor care vine la arc miercuri AAAAAAAAAAAAA :D

 

ce se intampla miercuri la arc si la ce ora?... miercuri am un examen, d-aia intreb ce si cum...

iar cu plimbarea de azi... cum ramane? unde si la ce ora ne vedem?... eu propun un 7 la mec trafic greu... e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce se intampla miercuri la arc si la ce ora?... miercuri am un examen, d-aia intreb ce si cum...

iar cu plimbarea de azi... cum ramane? unde si la ce ora ne vedem?... eu propun un 7 la mec trafic greu... e ok?

In fiecare miercuri la arc, se aduna motociclistii din bucuresti si nu numai. Ora nu o stiu pentru ca nu am fost niciodata :D Astazi la Mc nu stiu daca ajung, dar mai bine stabiliti un traseu dinainte si postati-l.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai .........eu propun sa ne luam un concediu motociclistic ..........adica sambata la ora 6:30 sa umplem un vagon la personalul de Sinaia .............ajungem ......urcam pe munte .......punem corturile .........facem focul ..........bem ca porcii cantam la chitara .........vomitam .......iar a doua zii dam vina pe turistii straini .........

nu va e dor de vremurile cand cadeati din tren de cat de beti erati ( asta am patito eu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma vatzi gasit ma sa va plimbatzi cand nu mai am io cu ce ;)))

Poate o repari si tu pana vineri. Daca ai nevoie de ceva, da un semn :cheers:

 

bai .........eu propun sa ne luam un concediu motociclistic ..........adica sambata la ora 6:30 sa umplem un vagon la personalul de Sinaia .............ajungem ......urcam pe munte .......punem corturile .........facem focul ..........bem ca porcii cantam la chitara .........vomitam .......iar a doua zii dam vina pe turistii straini .........

nu va e dor de vremurile cand cadeati din tren de cat de beti erati ( asta am patito eu )

Eu vreau cu motorul, nu cu trenul. Ce e drept mi-e dor si de munte, insa prefer o plimbare mai lunga si in afara orasului cu motorul :D Poate vom merge si la munte dupa ce ne mai saturam de motoare, cel putin eu, nu am facut nici 500 km pe sezonul asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...