Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zici ca ai recuperat cadrul + roti si acuma e ca un puzzle , trebuie sa cauti fiecare surubel .

Cam asa ceva, piesele mici si aparent neinsemnate, dau cel mai mult de furca...

Mesaj completat

M-a sunat Adolf sa va anunt, ca e radar pe ferentari, la vre-o suta de metrii de la sebastian, in dreptul parcuretului! Aveti grija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors tot pe acolo ......baietii sunt pusi pe amendat !!! si portiunea aia te indeamna sa dai gas ........ cum intri pe Ferentari la jumatatea drumului pana in Petrom , se vede doar botul loganului mascat de o dubita ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat Adolf sa va anunt, ca e radar pe ferentari, la vre-o suta de metrii de la sebastian, in dreptul parcuretului! Aveti grija...

Acolo mi-au facut mie anu trecut dosarul... aveti grija la bastarzii cu sapca, unii, nu toti :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat amenda azinoapte, pe cheiul dambovitei, pentru lipsa centurii de siguranta...Imi fac scutire, ca nu mai vreua sa dau iar 60 roni aiurea.

 

vezi daca erai cu motorul nu-ti mai luai :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, nu mai posta de pe contul lu; Dan si...Vezi mai sus care-i treaba cu motorul si cand e gata :smoke:

Nu a fost Thomas, am fost eu si nu m-am uitat mai sus ca nu prea am avut timp si de aia te-am intrebat, daca te-am deranjat imi cer scuze, nu se mai repeta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Dan .....vesti proaste in legatura cu Carpatica , daca vrei sa obtii despagubirea trebuie sa stai cu biciul pe ei !!! azi mi-au prezentat oferta 3500 ron , am facut cerere pt. reanalizare a dosarului !!! si de maine amenint cu tribunalul , cred ca in cateva zile se va ajunge la o intelegere ( asta fiind a 8-a zii lucratoare de la intocmirea dosarului )...

Mesaj completat

de cand au ma astia de la politie BMW-uri 330 , azi era sa se loveasca doua la rond la Cosbuc :smoke: ....am ras de ei apoi imi dadeau semnale acustice ca sa ma sperie !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ..... mi-a trecut o idee prin cap( nu ca nu au mai avut-o si altii ) , departe de a fi realizabila dar cine stie ......poate citeste cine trebuie si surpriza !!!! :smoke:

 

 

dati-va si voi cu parerea ca macar asta nu costa , inca :cheers: .........AICI

 

 

PS. ati observat ca de cand a crescut TVA.-ul a scazut IQ-ul ...... :lol:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost Thomas, am fost eu si nu m-am uitat mai sus ca nu prea am avut timp si de aia te-am intrebat, daca te-am deranjat imi cer scuze, nu se mai repeta.

Nu am fost deranjat deloc, ce-ti veni? Am crezut ca-i fi-tu la taste, dupa cum mai apelat :lol: :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost deranjat deloc, ce-ti veni? Am crezut ca-i fi-tu la taste, dupa cum mai apelat ;) ;)

Asa mi-a venit pe moment, ca tocma vorbisem cu Cosmin Ochiometru si el iti spune asa si am ramas cuplat si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost deranjat deloc, ce-ti veni? Am crezut ca-i fi-tu la taste, dupa cum mai apelat ;) ;)

Tea deranjat ca ti-a zis coco....bai coco aveam pretentii la tine:))....

 

Crec ca imi fac si eu aparitia la mc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...