Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

al dreak' mos .......mi-a baut ultima sticla de vin dupa care sa facut muci apoi si-a varsat matele in ghetele mele !!!!! mai vino mosule pe la mine ca mai am vreo 2 sticle de soda !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa mananca si gura mosului nu ? :D

Sa manance-n gura ma-si :)

Va anunt ca sunt proaspat proprietar de dacie papuc :what: Daca aveti nevoie de plimbat motoarele,apelati cu incredere :P

 

LE Am iar mana in gips...de data asta e dreapta. Am tendonul iritat,nu-i grav dar e enervant...ca tot ma plangeam ca nu mi-a adus mosu nimic...macar acum ma asortez cu zapada :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah Poopy ........iar ai raschetat asfaltul in sectorul 5 ?? deja umbla vorba pe la nemti ca in Romania este se pune peste asfalt un strat de piele ca sa fie suprafata cat mai fina ........sunt aia turbati ca sa inventat ceva mai tare decat Autobahn-ul ( scuzati-mi neamta' )

acum vorbind serios e ceva grav cu sa intamplat ?? sau asta e cadoul de la Mosu' pt ca ai fost cuminte ....asa ca te-a luat din somn cu coada de tarnacop !!!

....................bai mie deja mi-e frica ...........................ca se apropie Mos Craciun ..............angajez bodyguard cat mai urgent !!!!!!!!

 

P.S. scuze de aberatii .........vorbeste vinul pt mine !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah Poopy ........iar ai raschetat asfaltul in sectorul 5 ?? deja umbla vorba pe la nemti ca in Romania este se pune peste asfalt un strat de piele ca sa fie suprafata cat mai fina ........sunt aia turbati ca sa inventat ceva mai tare decat Autobahn-ul ( scuzati-mi neamta' )

acum vorbind serios e ceva grav cu sa intamplat ?? sau asta e cadoul de la Mosu' pt ca ai fost cuminte ....asa ca te-a luat din somn cu coada de tarnacop !!!

....................bai mie deja mi-e frica ...........................ca se apropie Mos Craciun ..............angajez bodyguard cat mai urgent !!!!!!!!

 

P.S. scuze de aberatii .........vorbeste vinul pt mine !! :D

Nimic nu s-a intamplat,pur si simplu ma-m trezit cu dureri,care sa-u accentuat.Am fost la urgenta si mi-au facut statuie...a zis doctorul ca daca ma mai duc o data pana in anul nou,imi da un bonus de fidelitate...Plm...la a treia interventie bandajeaza gratis mana sanatoasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e cazul sa intreb,daca a fost cineva ieri la Mc?...Hai sa ne mai strangem o data pe anul asta,nu neaparat la Mc, intr-un bar undeva,asa ca o ultima intrunire a gastii,din anul asta. :smoke:

 

pai hai sa ne vedem.. acum ca pot unii sa mearga si pe picioarele lor..

dar pana ne vedem..pentru ca n-ati zis nimic de revelionul ala scump...v-am gasit altceva...

http://www.downstairs.ro/2008/12/02/reveli...umai-14999-lei/

cu numai 150 de lei...

si ma duc marti sa platesc 4 locuri.. o masa are 8 locuri. daca vreti si voi, sa-mi spuneti...

 

dar, in afara de toate astea... mi-e dor de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare :smoke: cati prieteni prin jur :D locuiesc in sebastian la parc; poate mai facem vreo intalnire pana nu se strica vremea de tot. :D

 

Eu stau langa parc, dar pe vremea asta nu prea mai scot motorul, decat daca imi iau kit-ul cu vele si carma. Dar ne putem intalni toti la Apasu la bar.

 

PS: Dane ai disparut de tot ce se intampla cu tine???

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu.. pe cobadin...trotineta e insa in spatele blocului... :D

Ina il tii si prin fata blocului? parca asta vara cred ca lui i-am dat tarcoale de vreo 3 ori, frumos moto; eu am locuit pe str. Iancu Jianu la case si de cati-va ani m-am mutat langa parc, dar ma duc si ii mai vizitez pe ai mei.

 

:smoke: miercuri seara e bine? sa ne vedem la bar oricum mai vb sa vad cum lucreaza sotul ca el e soferul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa stabilim o seara,in care, sa ne intalnim la bar la Apasu :D

sa ma luati si pe mine la apashu, please... dar sa fie si caldura in masina, pleease.

dar sa ma si aduceti acasa, pleeease.. :D

 

haideti , mai baieti, faceti un efort, pleeeeaseeeee!!

 

mi-e mie tare dor de voi...dar nemotorizata eu tot nu ies din casa.... :smoke:

 

si vedeti ca a venit si pedro!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma luati si pe mine la apashu, please... dar sa fie si caldura in masina, pleease.

dar sa ma si aduceti acasa, pleeease.. :D

 

haideti , mai baieti, faceti un efort, pleeeeaseeeee!!

 

mi-e mie tare dor de voi...dar nemotorizata eu tot nu ies din casa.... :smoke:

 

si vedeti ca a venit si pedro!!!!!!!!!!

Fa si tu un sacrificiu si motorizata ori ba,vino la un cico la Apasu,poate vine si Pedro...reintregim gasca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atzi inviat :smoke: .... daca tot avetzi chef de intalniri egzista TELEFOANE, mesenger, mailuri , porumbei voiajori, posta romana .. .etc :D)) deci unde si cand bem ?... nu va intreb "De ce " ca nu am nevoie de motive :D)) ma bucur de fiecare zi in parte :D mai ales ca e frig afara si nu se poate munci pe frig domne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...