Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bre .......... nu am sa mai vin niciodata la intanliri pt. ca nu pt. CE !! in primul rand vine fiecare cand are chef ( e de inteles daca am avea motive intemeiate ) apoi ar fi ca nu e o locatie buna .

am trecut aseara pe la ora 22 ( invoit de la munca pt. a venii la intanlire ) si nu am vazut nici o urma de motor , Mc.-ul nu imi e un loc asa de drag mai ales ca sa stau singur la o cola !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre .......... nu am sa mai vin niciodata la intanliri pt. ca nu pt. CE !! in primul rand vine fiecare cand are chef ( e de inteles daca am avea motive intemeiate ) apoi ar fi ca nu e o locatie buna .

am trecut aseara pe la ora 22 ( invoit de la munca pt. a venii la intanlire ) si nu am vazut nici o urma de motor , Mc.-ul nu imi e un loc asa de drag mai ales ca sa stau singur la o cola !!!

Man trebuia sa ma suni pe mn....noi am plecat pe la 9 ca am vzt ca numai vine nimeni...am ramas decat eu cu pitbulu...sasa nu am fost decat 4...si pana la urma am plecat eu singur sa ma plimb :bounce:....foarte naspa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre .......... nu am sa mai vin niciodata la intanliri pt. ca nu pt. CE !! in primul rand vine fiecare cand are chef ( e de inteles daca am avea motive intemeiate ) apoi ar fi ca nu e o locatie buna .

am trecut aseara pe la ora 22 ( invoit de la munca pt. a venii la intanlire ) si nu am vazut nici o urma de motor , Mc.-ul nu imi e un loc asa de drag mai ales ca sa stau singur la o cola !!!

Eu acum am venit de la mare si sunt prajit rau, atat pielea cat si creierul :D Nu-s in stare sa propun o locatie serioasa pentru viitoarele intalniri, dar, pot spune ca terasa de la umbrelute (aia de la gargarite, dintre piata rahova si teius) e destul de O.K. si avem si locuri de parcare :bounce: Astept si parerile voastre si...poate ne mutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum am venit de la mare si sunt prajit rau, atat pielea cat si creierul :D Nu-s in stare sa propun o locatie serioasa pentru viitoarele intalniri, dar, pot spune ca terasa de la umbrelute (aia de la gargarite, dintre piata rahova si teius) e destul de O.K. si avem si locuri de parcare :bounce: Astept si parerile voastre si...poate ne mutam.

 

eu nu cunosc acea terasa, deci nu imi pot da cu parerea. tot ce pot spune e ca pana acolo e o aglomeratie si o forfota continua, mai ales cu cat te apropii de piata... ma refer la trafic, nervi, pietoni indisciplinati, etc. dar as trece prin asta daca as sti ca terasa nu e aglomerata vinerea, daca avem unde sa lasam trotinetele si daca e accesibila majoritatii participantilor la intalnirile de pana acum.

Acestea ziind fise, astept raspunsurile dvs :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum am venit de la mare si sunt prajit rau, atat pielea cat si creierul :P Nu-s in stare sa propun o locatie serioasa pentru viitoarele intalniri, dar, pot spune ca terasa de la umbrelute (aia de la gargarite, dintre piata rahova si teius) e destul de O.K. si avem si locuri de parcare :D Astept si parerile voastre si...poate ne mutam.

 

Nu stiu unde e terasa asta, cu gargarite, dar subscriu la ce a zis Vladonne... Daca avem unde sa ne parcam jucariile, avem si noi loc sa stam la masa, si nu ne tocesc riveranii seile "ca sa face si ei o poza", e totul OK (cel putin pentru mine).

 

PS. Beerbelly... :kali: Mai bine in parcarea de la Liberty parade.. sau cum se cheama cladirea aia cu paratraznetul ala impresionant de peste drum de MC. Ca banuiesc ca au si aia o parcare pe acolo pe undeva.. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma primesc aia pe acolo... :D

sau daca ma primesc, sigur mi-o iau de la "fortele de ordine" aka "haida haida duf duf".. "Ia uite-l frate si pe ala roscat. Sigur are si rozeta sparta. Hai sa il incingem un poc.. "

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BeerBelly: Da-ti si tu man cu parerea in legatura cu terasa de la gargarite, ca si tu o sti. Defapt, cred ca tu esti de acord din doua motive: 1. Orice loc unde se serveste alcool este ca si acasa pt tine. 2. E aproape de casa ta si poti sa duci motorul si sa bei pana dimineata. Acestea fiind spuse, incep sa am indoieli ca e locul potrivit pentru intalnirea saptamanala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai beau :D ...

 

e cam nasol acolo de loc de intalnire saptamanala ca e intre blocuri si nu chiar asa usor accesibil si nu il stie toata lumea ... ar fi o treaba in fatza la carol :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai beau :D ...

 

e cam nasol acolo de loc de intalnire saptamanala ca e intre blocuri si nu chiar asa usor accesibil si nu il stie toata lumea ... ar fi o treaba in fatza la carol :P

Am mai incercat acolo si nu a fost pe placul multora...Totusi, trebuie sa fie si o alta locatie in cartierul nostru minunat :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu beerbelly e bn akolo la carol.....si acolo poate mai vin si altii...deci mai astept sustineri

Mi-e indiferent unde ne intalnim, insa inconvenientele de la parcul Carol au fost: Aglomeratia, magazinul care e departe, terasele scumpe si aglomerate, lipsa tualetelor si fauna locala(in terasa de sub pod, un tatic si-a luat o scrumiera in cap, ca nu a lasat un puradel sa-i fure bicicleta fiului sau). Cam astea au fost <plangerile> de la intalnirile de acolo, doua la numar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursule ce stii de pizeria Dream de pe Petre Ispirescu ( in dreptul strazii unde locuieste Ina ) ???

p.s. se baga careva pe transfagarasean in ultimul weekend din luna asta ......cred ca pe 27 - 28 ........plec singur daca nu se baga nimeni !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cartier sarac avem...Nici macar un bar mai de doamne-ajuta nu avem :D Cred ca si o cofetarie e O.K. pentru intalnirea noastra saptamanala, dar nici asa ceva nu prea avem. Cred ca in final, tot Mc-ul o sa ramana punctul de intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai beau :kali: ...

 

e cam nasol acolo de loc de intalnire saptamanala ca e intre blocuri si nu chiar asa usor accesibil si nu il stie toata lumea ... ar fi o treaba in fatza la carol :box:

 

 

 

 

nu mai bei apa,vrei sa spui :P :baubau:

Eu zic sa va intalniti la cofetarie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba beau si apa :D)) ... incerc sa ma las de alcool bre ... usor usor :kali:...

 

 

eu sunt de acord sa ne vedem la cofetarie :P daca vine si alexutzza :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pupila e cofetaria aia de la sebastian daca e sa o luam asa :baubau: .... nu mai vreau gratar :D

 

 

pai ca sa ajungem la kfc tre sa invadam alte cartiere ca la noi aici nu prea este :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...