Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Plec si eu cu sds-ul, macarena si a lui nevasta, victor si alina. Avem cazare in predeal la 40 lei /noapte (patru stele, combinatie la banii astia). Victor si alina se duc de vineri, noi restul de sambata. Iulia este plecata ca o anturam si pe ea.

Mai am o camera liberea daca vrei te bagi cu Emil, dar pana diseara trebuie sa dau avansul, ce zici?

 

am vb si cu emil.

eu n-am bani deloc, asa ca nu ma bag.

emil a zis ca vrea si el cu cortul... si la timisul de sus e o gramada de loc de pus corturile...sau la casutele cfr-ului...si loc de facut foc de tabara...

 

oricum ne intalnim in Predeal, asa-i?

si oricum veniti seara la noi la focul de tabara, asa-i?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca si la 3 brazi au loc de campare, plus ca e cabana secuilor aproape, la fel si Cheile Rasnoavei...Oricum, cred ca o sa fie super! Abia astept...Cred ca plec de vineri :laugh:

 

Poopy ce faci ombre ca te vad pe for.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ai fost mah' ......... ??? :D sa nu spui ca weekendul asta ca te ucid ........... ca tot am facut propuneri pe aici de m-am saturat , asa ca am fost doar io cu sotia !!!!

ce traseu ai facut ?? in sfarsit am si eu cu cine vorbii despre munte bre' .... :laugh:

 

la mine anul asta a fost traseu de PUTUROSI , plaiul foii - ref. Diana - vf. padina popii - curmatura - zarnesti - Bucuresti .....in 1 zii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu am plecat din plaiul foii- traseu nemarcat- refugiu castelul craitei- refugiul aninata.... back la refugiul spirlea-urcat pe lanturi pana la refugiul grind-creasta-varful ascutit-curmatura si home in 4 labe ajutat de limba de un cot pana in tren ca nu mai puteam :laugh:

 

traseu de 3 zile dintre care doar cea de pe creasta ne-a doborat pt ca batea soarele ingrozitor, unul care era cu noi a facut insolatie :D

Editat de Florin_KTM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos bre ...........pe noi nu ne-a ajutat vremea sa facem si anul asta Lanturile ( anul trecut le-am coborat pe intuneric bezna 2 oameni cu o singura frontala la 8;30am plecat de la Grind si pe la 01;00 am ajuns la Spirlea )

marfa rau ......poate se mai viruseaza vreo 2 pe aici sa o punem de o tabara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos bre ...........pe noi nu ne-a ajutat vremea sa facem si anul asta Lanturile ( anul trecut le-am coborat pe intuneric bezna 2 oameni cu o singura frontala la 8;30am plecat de la Grind si pe la 01;00 am ajuns la Spirlea )

marfa rau ......poate se mai viruseaza vreo 2 pe aici sa o punem de o tabara

 

Pai in Crai nici prea multi nu e bine.....4 este suficient...adica eu, florin, tu si sotia ta :laugh:

Pentru Tabara e de mers in Diana, Spirlea, Curmatura, Grind (de jos) si de ramas acolo, nu de facut trasee...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna minunat .......de vreo 3 - 4 ani urc doar eu cu sotia pe munte pt ca nu prea se mai gasesc iubitori de trasee mai dificile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba adolf .. arat io a om caruia ii place sa faca trasee de munte ? :laugh:...io probabil as fi al din urma care ar intreba mereu "mai e mult? " :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba adolf .. arat io a om caruia ii place sa faca trasee de munte ? :laugh:...io probabil as fi al din urma care ar intreba mereu "mai e mult? " :D

Tu esti ursu de asfalt? :D Hai la predeal! E pantofareala motorizata :)

Nu mai suport ploile astea! Cum ies afara cum tuna si fulgera...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba adolf .. arat io a om caruia ii place sa faca trasee de munte ? :D...io probabil as fi al din urma care ar intreba mereu "mai e mult? " :D

 

 

arati ca un urs deci probabil ca esti natural born piatra craiului :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rauri, rauri... nu stii ca-i si reclama aia cu bere bucegi sau azuga.....acolo-i facuta. Furtun direct in cort.

 

asa da !! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci asta era COMOARA DIN PADURE ??

se baga cineva pe 25 iulie la o pimbare pe CHEIA ?? io sunt la faza in care pregatesc lumea ( nevasta ) sa accepte faptul ca plec sa ma plimb , dar pana pe 25 o conving eu !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...