Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Pai...nu esti praf? :cheers: Baga si tu detalii...Cu ce motor erai, ora, locul, viteza si alcolemia.

:angry:

Dan acum merge ok dar nu stiu care e faza ca e a doua oara cand mi se sparge bujia pe cilindrul fata care e mai mic si mai bine aerisit , baietii care s-au dat cu parerea zic ca are explozii prea puternice in cilindru ............I RIDE A FUKIN' BOMB' !!!

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:angry:

Dan acum merge ok dar nu stiu care e faza ca e a doua oara cand mi se sparge bujia pe cilindrul fata care e mai mic si mai bine aerisit , baietii care s-au dat cu parerea zic ca are explozii prea puternice in cilindru ............I RIDE A FUKIN' BOMB' !!!

Jhon vezi sa aibe aceasi impendanta sau poate ca ele se incing prea tare si tu cine stie treci printr-o pelicula de apa si atunci se poduce fenomenul de racire brusca si se fisureaza,ca altceva nu vad cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu va suparati ca ma bag in discutie dar bujiile alea par sa se fi fisurat la montaj...

Nu se vad urme ale efectului Corona, nu cred ca s-au fisurat din cauze electrice.

Capatul de sus al electrodului bujiei din stanga cum s-a strambat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu va suparati ca ma bag in discutie dar bujiile alea par sa se fi fisurat la montaj...

Nu se vad urme ale efectului Corona, nu cred ca s-au fisurat din cauze electrice.

Capatul de sus al electrodului bujiei din stanga cum s-a strambat?

bujiile le strang cu cheie speciala de bujii , dar de ce mi se intampla doar pe cilindrul din fata si nu si pe cel din spate .

probabil v-am indus in eroare dar CELE DOUA BUJII DIN POZA SUNT DE PE ACELASI CILINDRU

 

P.S>. bahhhh vineri noapte am ramas fara cablu de kilometraj , nu mai imi indica viteza distanta parcursa , si mi se aude un tacanit la roata probabil ddd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma alatur si eu voua cu un mic cbr, stau exact in Sebastian la intersectia cu Ferentari ! Wish me luck pentru luni, ca am sala :unsure:

Bafta la sala man!

 

Am baut ca porcu azinoapte plus inca ceva verde si acum sunt avion...Si-mi mai e si rau...Aproape ca am uitat cum e sa fii mahmur si chiar nu vroiam sa-mi aduc aminte cum e dar...Al draq satana cu tentatiile lui :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la sala man!

 

Am baut ca porcu azinoapte plus inca ceva verde si acum sunt avion...Si-mi mai e si rau...Aproape ca am uitat cum e sa fii mahmur si chiar nu vroiam sa-mi aduc aminte cum e dar...Al draq satana cu tentatiile lui :D

 

Lee, nu mai bea ma ca porcu,ca vezi cum e,bea si tu precum camila,ca sa vezi si tu cum e sa fii pe jos,ca e mai bine. :unsure: :polite: :crack: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la sala man!

 

Am baut ca porcu azinoapte plus inca ceva verde si acum sunt avion...Si-mi mai e si rau...Aproape ca am uitat cum e sa fii mahmur si chiar nu vroiam sa-mi aduc aminte cum e dar...Al draq satana cu tentatiile lui :rolleyes:

Pai unde ai fost man azi-noapte????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...