Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Mersi! Am luat exact cu 17, ca m-am timorat din cauza ca aveam deja 3 greseli dupa 10 intrebari :rolleyes: pe 12 am poligonul :lol:

Verdele cu bautura nu prea merge :huh: :huh:

Prea tarziu sfatul...Desii stiam, am facut-o oricum :D Prefer sa dau vina pe alcool, ca alcoolul a fost in cantitati uriase...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mersi! Am luat exact cu 17, ca m-am timorat din cauza ca aveam deja 3 greseli dupa 10 intrebari :rolleyes: pe 12 am poligonul :D

Verdele cu bautura nu prea merge :lol: :huh: :huh:

Lee mann,nu te mai culca pe o ureche,pune mana pe carte si mananco,dovedeste la lume ca poti mai mult,lupta nu te lasa,stiu ca poti dar trebuie sa vrei,cand vrei cu adevarat,poti,nu te da batut,lupta incontinuare.Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lee mann,nu te mai culca pe o ureche,pune mana pe carte si mananco,dovedeste la lume ca poti mai mult,lupta nu te lasa,stiu ca poti dar trebuie sa vrei,cand vrei cu adevarat,poti,nu te da batut,lupta incontinuare.Multa bafta!

Dupa metoda noua, cu chestionarele cu 20 de intrebari, cu 17 a fost admis. (cred :rolleyes: ) Bafta si la poligon Zapacitule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Nu ma dau batut :huh: "

DA! AM FOST ADMIS in 5 minute si 23 sec. :rolleyes:

Sper ca pe 14 sa o simt sub c.ur (am mai simtit`o dar in cantitati insuficiente :huh: )si evident sa va cunosc. :D

Eu v-am mai vazut la mc cand ieseam cu prietena, dar nu sunt genul sa ma bag in seama cu japca. :lol:

Pupila: Mersi, sa fie !

Editat de Zapacitul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Nu ma dau batut :huh: "

DA! AM FOST ADMIS in 5 minute si 23 sec. :rolleyes:

Sper ca pe 14 sa o simt sub c.ur (am mai simtit`o dar in cantitati insuficiente :huh: )si evident sa va cunosc. :D

Eu v-am mai vazut la mc cand ieseam cu prietena, dar nu sunt genul sa ma bag in seama cu japca. :lol:

Pupila: Mersi, sa fie !

 

pai si daca zici ca ne-ai vazut... tot mai vrei sa te bagi in seama cu noi? =)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate are cateva prietene :huh:

Vladonne: acum macar am un motiv si un subiect comun :rolleyes: (Âşi oricum nu prea iți ințeleg ideea :huh: )

Editat de Zapacitul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Nu ma dau batut :huh: "

DA! AM FOST ADMIS in 5 minute si 23 sec. :rolleyes:

Sper ca pe 14 sa o simt sub c.ur (am mai simtit`o dar in cantitati insuficiente :huh: )si evident sa va cunosc. :D

Eu v-am mai vazut la mc cand ieseam cu prietena, dar nu sunt genul sa ma bag in seama cu japca. :lol:

Pupila: Mersi, sa fie !

Scuze mann dar nu am stiut ca se ia si cu 17,dar oricum bafta la poligon,vezi sa nu te grabesti ca timp ai destul,si asteptam sa te cunoastem si sa uzi plasticul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ploua cum a plouat azi...Venim cu barca maine la Mc :laugh:

 

bhay mie mi s-a rupt o vasla la barca..... si nu cred k vin maine la Mc...:-s .... defapt cred ca nici la ziulik ta nu ajung..:rock:(

 

Ai grija de tine si de corpu tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhay mie mi s-a rupt o vasla la barca..... si nu cred k vin maine la Mc...:-s .... defapt cred ca nici la ziulik ta nu ajung..:laugh:(

 

Ai grija de tine si de corpu tau

Daca nu vi, iti scufund barca, iti mut falca, iti daram baraca si-ti mut resedinta-n Balaceanca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beei! sa va fie putintica rusinica care nu ati venit la ziua lu Pupila si la-ti lasat la greu,a fost misto,ne-am distrat bine chiar daca am fost cativa,nici nu stiti ce aventuri ati piedut,poate altadata o vom face si mai lata si sa fim mai multi.Inca o data LA MULTI ANI PUPILA ;) si pe viitor pune-ti scoica la oo daca vrei sa mai ai mostenitori sau sa mai vorbesti normal nu asa pitigaiat cum ai vorbit dupa ce te-ai lovit,sau poate vrei sa-ti faci schimbare de sex,apropo cum te mai simti?ti-a ramas semne sau ceva?ca eu m-am uitat aseara cand am ajuns acasa si am ceva picturi pe oo si nu a venit pastele de,ce sa-i faci mergem mai departe imi trece pana ma insor.

Mesaj completat

Si inca ceva a ajuns motorul acasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...