Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

multa vreme nu ma mai sui pe motor...

m-am dat peste cap in drum spre slanic impreuna cu cumnata-miu :((

vinatai, disjunctie de gr3 la umar... cumnat cu femur rupt si operat... si toate astea din cauza unuia care nu a oprit la indicatorul "STOP"

 

nasol fratzic .. fate bine repede si cat mai complet :D

 

Are cineva o pila la I T P pt. moto??? :cheers:

 

 

la pod la fundeni cum vii dinspre morarilor pe stanga unde e un service cu o juma de masina pe casa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa vreme nu ma mai sui pe motor...

m-am dat peste cap in drum spre slanic impreuna cu cumnata-miu :cheers:(

vinatai, disjunctie de gr3 la umar... cumnat cu femur rupt si operat... si toate astea din cauza unuia care nu a oprit la indicatorul "STOP"

 

Nu-mi vine sa cred!!! si tu? Oare de ce nu se respecta in tara asta de kakao minimele legi ale codului rutier,adica sa se acorde PRIORITATE celor care o au,nu stiu,dar daca ar fi legile mai aspre cum sant in alte tari,adica daca nu acorzi prioritate si se intampla un accident din cauza ta,sa nu mai ai niciodata voie sa ai permis si niste amenzi foarte mari,poate multi ar invata din acest lucru,dar la noi totul se poate cumpara.Poti sa fii mai explicit adica cum sa intamplat de l-ai lovit,si unde anume nu ti-a acordat prioritate,daca nu te superi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa vreme nu ma mai sui pe motor...

m-am dat peste cap in drum spre slanic impreuna cu cumnata-miu :cheers:(

vinatai, disjunctie de gr3 la umar... cumnat cu femur rupt si operat... si toate astea din cauza unuia care nu a oprit la indicatorul "STOP"

Nasoala treaba...Insanatosire grabnica va doresc. Presupun ca a fost si impact cu masina jegului care nu a acordat prioritate. Arde-l pe marlan, macar financiar daca altfel nu se poate. Inca o data recuperare rapida!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Belly ai pe cineva acolo la ITP ?

Asta ma intereseaza pe mine. :cheers:

 

Da ce are frate de iti e frica sa te duci cu ea fara relatii?

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ julian .........ce ai facut man' , ai intrat frontal sau ai franat fata ??? insanatosire fara sechele la amandoi .

baaaa' weekendul asta io am fost la Bv. am baut am dansat si am baut din nou .........daaaa am fost la o nunta . vreau sa zic ca daca castig la 6/49 bag divort si ma mut in brasov :cheers: . iubesc orasul ala !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ julian .........ce ai facut man' , ai intrat frontal sau ai franat fata ??? insanatosire fara sechele la amandoi .

baaaa' weekendul asta io am fost la Bv. am baut am dansat si am baut din nou .........daaaa am fost la o nunta . vreau sa zic ca daca castig la 6/49 bag divort si ma mut in brasov :lol: . iubesc orasul ala !!!

De cand a dat caldura, a inceput sa-ti placa sa dormi pe presul de la usa...Daca citeste nevasta-ta topicul, sa vezi divort ce-ti da. Iar apari cu degetele taiate la Mc si spui ca a fost accident de munca :laugh: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand a dat caldura, a inceput sa-ti placa sa dormi pe presul de la usa...Daca citeste nevasta-ta topicul, sa vezi divort ce-ti da. Iar apari cu degetele taiate la Mc si spui ca a fost accident de munca :laugh: :lol:

:lol: ...... bai deje i-am zis sa-mi pregateasca un pachetel pt duminica pe la 19:00 ....s-ar putea sa dispar de acasa ( dupa extragerea 6/49 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ...... bai deje i-am zis sa-mi pregateasca un pachetel pt duminica pe la 19:00 ....s-ar putea sa dispar de acasa ( dupa extragerea 6/49 )

Mai bine, in ziua de salariu, iei frumos banutzii si te invat poker, barbut...De ce sa dai banii pe bilete cu cifre, cand poti sa mi-i dai mie? :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine, in ziua de salariu, iei frumos banutzii si te invat poker, barbut...De ce sa dai banii pe bilete cu cifre, cand poti sa mi-i dai mie? :lol: :laugh:

 

Baaaa!!! Daca se joaca poker i'm in!!!

Apropos... de ce plm toata lumea vine la Mc vinerea DUPA 8.30, cand vorba e la 8?!?!?!?!?!?!

That's fucked up, man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

julian .........ce ai facut man' , ai intrat frontal sau ai franat fata ??? insanatosire fara sechele la amandoi

Insatosire grabnica man si sa speram sa te vedem cat mai sanatos la Mc

 

 

' weekendul asta io am fost la Bv. am baut am dansat si am baut din nou .........daaaa am fost la o nunta . vreau sa zic ca daca castig la 6/49 bag divort si ma mut in brasov :lol: . iubesc orasul ala !!!

 

Ce numar ziceai ca are nevasta-ta sa ii fac o surpriza....si sa dai o bere ca te ajut mai repede

cu divortu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut o toxi-infectie alimentara si arat ca un dalmatian...De mancarimi nu mai zic... Am fost la doctor si mi-au facut 2 injectii intravenoase, fiecare injectie continand 12 fiole. M-au pus si la regim, nu am voie decat legume si fructe, nimic prajit, nimic acidulat si cica nici cafea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara era sa ma omoare unu cu o decapotabila care a intors brusc in fata mea ............ te-am batut Pupila :laugh:

 

acu' pe bune asta am patit ......... am fugit dupa el chiar daca am evitat catastrofa pt. ca boul a plecat linistit , l-am prins la un semafor i-am urat la tot neamul lui de inaripate si pzdipoancei care era cu el , si-au cerut scuze pt tentativa de crima apoi ne-am pupat si am trait fericiti

 

P.S. omu era unu dala cu capul cat un pepene turcesc o ceafa de bivol si culoare a noroiuui ........ dar cred ca daca eram in tricou si nu cu echipament de protectie se prindea ca e de 3 x cat mine si sarea la bataie :lol: :lol: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara era sa ma omoare unu cu o decapotabila care a intors brusc in fata mea ............ te-am batut Pupila

 

acu' pe bune asta am patit ......... am fugit dupa el chiar daca am evitat catastrofa pt. ca boul a plecat linistit , l-am prins la un semafor i-am urat la tot neamul lui de inaripate si pzdipoancei care era cu el , si-au cerut scuze pt tentativa de crima apoi ne-am pupat si am trait fericiti

 

P.S. omu era unu dala cu capul cat un pepene turcesc o ceafa de bivol si culoare a noroiuui ........ dar cred ca daca eram in tricou si nu cu echipament de protectie se prindea ca e de 3 x cat mine si sarea la bataie

Eu zic sa umbli in tricou,bermude si slapi si la gat pui si tu o zgarda de la caine si inca ceva sa nu uiti sa-ti dai cu gel pe par,asta ca sa pari si tu de ai lor :laugh: :lol:

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara era sa ma omoare unu cu o decapotabila care a intors brusc in fata mea ............ te-am batut Pupila :lol:

 

acu' pe bune asta am patit ......... am fugit dupa el chiar daca am evitat catastrofa pt. ca boul a plecat linistit , l-am prins la un semafor i-am urat la tot neamul lui de inaripate si pzdipoancei care era cu el , si-au cerut scuze pt tentativa de crima apoi ne-am pupat si am trait fericiti

 

P.S. omu era unu dala cu capul cat un pepene turcesc o ceafa de bivol si culoare a noroiuui ........ dar cred ca daca eram in tricou si nu cu echipament de protectie se prindea ca e de 3 x cat mine si sarea la bataie :lol: :( :D

Doar daca erai pe DN1 si aveai cu putin sub 100 km/h...Altfel tot eu conduc topul ghinionistilor :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...