Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah'........ care apareti azi pe la Mc. si din greseala aveti si un spray de uns lantul , va rog aduceti-mi si mie ca am mare nevoie . hai ca dau un cico !!!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai acumulat o absenta...Sper ca nu o sa am nota scazuta la purtare :)

Care ati fost? Ce ati mai discutat si pe cine-ati mai barfit? :)

Nu am fost multi, dar a fost bine, am fost eu, Catalin, Florin, Vladone, NeoGeo, Adoff si cam atat, dar a fost bine, speram ca pe viitor sa incepem sa ne strangem ca a trecut vremea concediilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul meu e acum decarenat si vopsit cu spray-ul, negru. Am inteles ca se plimba nestingheriti cu el, mai ales prin ferentari. Daca vedeti ceva, dati un semn. Am luat legatura cu cineva de acolo din zona si astept rezultate. O iau razna de tot pana-l gasesc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul meu e acum decarenat si vopsit cu spray-ul, negru. Am inteles ca se plimba nestingheriti cu el, mai ales prin ferentari. Daca vedeti ceva, dati un semn. Am luat legatura cu cineva de acolo din zona si astept rezultate. O iau razna de tot pana-l gasesc :D

 

ai pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, azi pe la 13.00 a fost lovit Thomas de un conservar, era la p-ta Rahova Thomas venea dinspre Teius si se ducea la scoala spre Petre Ispirescu iar dupa semaforul de pietoni din piata se face o str. Thomas mergea pe banda 1 iar pe banda 2 o dubita, mosul cu dacia venea din spre Sebastian si a facut pana in semafor la stanga sa intre pe str. aceea si dubita care mergea paralel cu Thomas a franat putin sa-l lase pe mos sa faca stanga fara sa se gandeasca, ca Thomas venea regulamentar si nu avea cum sa-l vada pe ala cu dacia si nici ala cu dacia nu a avut cum sa-l vada (vinovat ala cu dubita moral) care nici nu a oprit, ca a vazut accidentul care s-a produs in fata lui, dar asta e romanul, mosul a zis ca nu la vazut si ca ii pare rau de ce s-a intamplat si este vinovat, dar a venit o femeie de etnie rroma florareasa de acolo din piata si a dat declaratie la politie cum ca Thomas ar fi trecut pe rosu, zicand ca are boala pe motociclisti daca ar fi dupa ea iar omora pe toti asa tipa si ii injura pe motociclisti, dar si Thomas a avut martori care a spus ca femeia minte nici nu avea cum sa vada semaforul de unde vinde ea flori si a declarat cu s-a intamplat si ca Thomas nu a trecut pe rosu, a trecut pe culoarea verde.

PS: Am o propunere sa mergem cativa cu motoarele pe la florareasa si sa-i facem cate ceva sa ne pomeneasca si sa nu mai zica toata viata ei de motociclisti numic, dar eu am impresia ca ea o fi avut ceva probleme cu niste scuteristi si crede ca motociclistii sant tot ca scuterristii, dar totusi hai sa ii facem o vizita zilele asta ce ziceti?

Am uitat, Thomas e bine acum are o entorsa la glezna piciorului stang si o taetura care a fost cusut si bandajat si ia bagat piciorul in atela de gips pana la genunchi si trebuie sa stea asa pana lune viitoare, acum pe la ora 20.00 ma duc cu el la Udriste sa dea declaratie sa se completeze dosarul, mai va tin la curent cu ce se intamla.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar, cioara aia avea ceva cu motociclistii. Si la mine urla ca un motociclist era sa-i calce un puradel. Pana la urma am discutat cu ea(dupoa ce a dat declaratia) si am aflat ca-l cunosc pe ta-su...Niste ciori penale care se ocupa cu specula in piata. Incep sa urasc ciorile mai mult decat le uram inainte si credeam ca e imposibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce aveti ma cu lumea de etnie rroma , ca este' si e oameni !!! io'i iubesc bre' pa' ei mult ca imi vine sa-i strang in in...........in camera de gazare la o reuniune de satra !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms MKE...intr-o saptamana imi da si mie gipsu jos si pot sa ma urc iar pe motor :D ca acuma e cam naspa ca cica nu am voie sa calc in el...si apropo noua porecla care mi-a gasit-o puppy ''Igrasie'' nu-i asa ca suna dur...acum sunt si eu rau...am porecla =))...

post-46984-1254250980_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce igrasie ? Deja s-a imputit ? :blink:

Nu mirosul e cauza poreclei...A venit pur si simplu. Chiar nu-mi amintesc de unde si pana unde, dar suna bine :blink:

Mesaj completat

si cand te duci cu flori si bomboane ( :rose: ) la cioara cu pricina?

Dude, nu stiu cine esti si nici la profil nu ai completat mai nimic, asa ca, permite-mi sa fiu paranoic si sa nu-ti spun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Nu mirosul e cauza poreclei...A venit pur si simplu. Chiar nu-mi amintesc de unde si pana unde, dar suna bine :rose:

Mesaj completat

 

Dude, nu stiu cine esti si nici la profil nu ai completat mai nimic, asa ca, permite-mi sa fiu paranoic si sa nu-ti spun :blink:

 

 

florin

Editat de rinflo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

 

 

 

florin

Pai asa zi mai baiatule...Pe ciorex asta nu l-am gasit, l-am cautat de 2 ori, dar s-a tirat e undeva. Am fost si la ala din ferentari azi si am vb cu el, i-am aratat banii, i-am zis sa-mi aduca motorul si-i dau banutii. A ramas ca ma suna. Ai pm cu id-ul meu de mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...