Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pupila , din ciclul de snoave cu Honda e Honda ......de aceea mi-am luat Ducati pt. ca nu e honda !!! :) ....pai ce naiba , Honda are toata lumea .......

 

mai bine lasati vrajeala si spuneti-mi cum sa faca un biker fara timp liber , ca mine .....sa devina membru DAC ?????? ce tr sa fac sa fac cinste cu benzina la toti membri ?? sa va spal motoarele ??? saaaaaa ce ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupila , din ciclul de snoave cu Honda e Honda ......de aceea mi-am luat Ducati pt. ca nu e honda !!! :) ....pai ce naiba , Honda are toata lumea .......

 

mai bine lasati vrajeala si spuneti-mi cum sa faca un biker fara timp liber , ca mine .....sa devina membru DAC ?????? ce tr sa fac sa fac cinste cu benzina la toti membri ?? sa va spal motoarele ??? saaaaaa ce ??

Cel mai bine vorbesti cu Freak. Tre doar sa fi serios, chiar daca n-ai prea mult timp liber :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da ce va plangeti asa ca niste pisde?!

eu ce sa mai zic ca nici acuma nu mi-au dat permisul inapoi?

lasa sa ninga pana pe 2-3 aprilie, apoi sa fie frumos uscat si cald, intre timp poate imi inapoiaza si mie permisul ;))

la romexpo, m-am gandit sa ma duc si eu, dar nu sunt hotarat 100%

 

ale dracu 44 de pahare... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care se baga sa facem iglul din spatele blocului??? cati mai multi cu atat terminam mai repede... astept rasp... cei doritori cunosc adresa ... cei care nu o cunosc o sa o afle...

:wacko: ;)

Editat de macks
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde imi fac si eu o asigurare mai ieftina pe 6 luni,k itp il fac la Adistar...?

cred ca cel mai ieftin e 160 ron.Cel putin cu atat am facut eu acum o saptamana. Conteaza si decat timp ai permisul :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Beerbelly ....vorbim man , la o bere maine !

 

bai voi ma ingroziti /index.php?showtopic=314598 ....... in plus la sectiune Servicii gasiti si curve daca cautati bine :wacko:

 

hai ma ca glumesc ......( sunt plecate in tari mai insorite ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde imi fac si eu o asigurare mai ieftina pe 6 luni,k itp il fac la Adistar...?

 

Salut , eu mi-am facut de curand asigurare pe 6 luni la Euroins si m-a costat vreo 125 ron.. am impresia ca , conteaza si varsta care o ai :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aide ma, care vine maine ? si la ce ora?

Mesaj completat

Salut , eu mi-am facut de curand asigurare pe 6 luni la Euroins si m-a costat vreo 125 ron.. am impresia ca , conteaza si varsta care o ai :wacko:

 

eu am fost sa fac asigurare la unita si au zis ca nu este necesar daca port sub 38 la picior...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu treb sa imi fac imi expira maine ...asa ca daca gasiti ceva ma anuntati si pe mine ...

Mesaj completat

sooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare :wacko: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...